Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, sigurnost said:

Hvatanje za vrat ih čista mira kada je utakmica već rešena  - "jedan grublji faul".

Da li si svestan količine gadluka koji danas izbacuješ na ovaj forum?

Sramota je i da si plaćen za tako nešto, a ne volonter.

A da ti malo prošetas tri po tri? 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, sigurnost said:

Hvatanje za vrat ih čista mira kada je utakmica već rešena  - "jedan grublji faul".

 

Jeste. U rangu ljuljove pesnice kada je utakmica već rešena. To su grublji i nesportski faulovi.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Uskebasi said:

Ne, ali nije pisao saopstenja, pozivao se na zaveru, a dva dana posle toga su igrači najnormalnije odigrali mečeve. 

Slikanje igrača za ovakva saopstenja, vadanje istih po policiji je specijalitet doktora nebojše i uperen je ka tome da se tenzije podignu do nivoa na kome se ovakve stvari mogu ocekivati. 

Pizda je profesionalni sportista koji posle 5 dana ima potrebu da raspravi jedan grublji faul koji je promakao i sudijama

 

Nije bio grublji faul, ne izmišljaj. 

 

Vidiš, kada sam ja bio mali, pizde su bile oni koji ne odgovaraju na kinjenja siledžija, a ne obratno.

 

I naravno da su slikali, kačeni su prst i štake širom neta, čak su slikom preplavili EL naloge.

 

Inače, naravno da je ovo Lazarevićevo bilo glupo i neodgovorno i što se mene tiče treba da ga se kazni, samo mi je 

  • +1 1
Link to comment

tačno se vidi da je naneli izasao iz svlacionice i krenuo lazara da prati i izaziva kavgu a da se ovaj trudio da izbegne po svaku cenu

 

 

image.png.e5e27e2c52d0f7cf1d1c03390b88c928.png

 

image.thumb.png.dd38451a10f65bfbbf60afa5f2d4c812.png

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

ne smeta ti hejlovanje nanelija? 

 

Meni si se nakačio da glumiš moralnu policiju?

 

Ako neko gleda da bude korektan sve ovo vreme u svim našim odnosima, i to ne iz foliranja nego jer stvarno tako misli...

  • +1 3
Link to comment
Just now, Milošica said:

 

Meni si se nakačio da glumiš moralnu policiju?

 

Ako neko gleda da bude korektan sve ovo vreme u svim našim odnosima, i to ne iz foliranja nego jer stvarno tako misli...

 

pa ne, ozbiljno te pitam.

Link to comment
Just now, nenad said:

 

pa ne, ozbiljno te pitam.

Imaš moj post na kkcz temi.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

 

Nije bio grublji faul, ne izmišljaj. 

 

Vidiš, kada sam ja bio mali, pizde su bile oni koji ne odgovaraju na kinjenja siledžija, a ne obratno.

 

I naravno da su slikali, kačeni su prst i štake širom neta, čak su slikom preplavili EL naloge.

 

Inače, naravno da je ovo Lazarevićevo bilo glupo i neodgovorno i što se mene tiče treba da ga se kazni, samo mi je 

Ti kad si bio mali zbog faula na basketu si posle 5 dana išao da raspravis to sa nekim? :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Imaš moj post na kkcz temi.

 

onda je ok, bez veze je da budes moralan i ovde, tu su ti ipak drugari, lakse je opomenuti samo kralja.

Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, nenad said:

 

onda je ok, bez veze je da budes moralan i ovde, tu su ti ipak drugari, lakse je opomenuti samo kralja.

 

Što je do mene osudio sam, naravno da ću i ovu kraljevu gadost.

 

Da jurim ljude po forumu i molim ih da ne hejluju Nanelija, jel dovoljan moj post jbt?

 

Baš ti je jadno ovo. Skoro u rangu posete TC Galeriji i trošenju tih para na lekove.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

- Brate, samo da ti kažem sabio si u prvoj utakmici.

- Hvala.

- E, al samo nije ti fazon da me hvataš za gušu, pogotovo kad je već odlučena tekma.

- Ma pujdaju me ovi iz kluba, Robija i ekipa, ne znam koji mi je kurac bio, izvini.

- Nema frke, idemo na koncert Maje Berović, biće opasno zezanje.

 

To je bila ideja.

 

 

image.png.5970ed216093fef20505695c40ccf083.thumb.png.5643b2c216d5c618771d3846ac6baad9.png

  • +1 1
Link to comment
Just now, nenad said:

 

onda je ok, bez veze je da budes moralan i ovde, tu su ti ipak drugari, lakse je opomenuti samo kralja.

 

Nema šta mene da se opominje. Napisao sam šta sam napisao samo zato što se izmlaćen momak bez ijedne mrlje u karijeri ovde naziva pizdom i Ćokijevim dripcem. 

 

Ustvari slobodno opominjite, zabole me.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

- Brate, samo da ti kažem sabio si u prvoj utakmici.

- Hvala.

- E, al samo nije ti fazon da me hvataš za gušu, pogotovo kad je već odlučena tekma.

- Ma pujdaju me ovi iz kluba, Robija i ekipa, ne znam koji mi je kurac bio, izvini.

- Nema frke, idemo na koncert Maje Berović, biće opasno zezanje.

 

To je bila ideja.

 

 

 

image.png.5970ed216093fef20505695c40ccf083.thumb.png.5643b2c216d5c618771d3846ac6baad9.png

 

reciklaza.gif.c82e9445a7245545ceb27f453e4f2850.gif

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...