Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, Midgeta said:

Tuzilastvo je grobarsko opa

Moraju nešto i nama da daju, nisu ni oni na kraj srca. Ćokster postrojava policiju, Ostoja tužilaštvo

Link to comment
3 minutes ago, Uskebasi said:

Milsis da je teska telesna povreda? 

 

Mi to ne možemo da znamo i pristojan čovek se na osnovu pristiglih detalja o tome jednostavno ne izjašnjava. Niti postoji išta što bi sugerisalo da Lazarević to tako predstavlja, tako da sumnjam da bi ga čak i neko iz SNS tužilaštva nazvalo "pizdom", više mi to liči na nekakvog iskompleksiranog internet huligana, ali moguće i da grešim.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Mi to ne možemo da znamo i pristojan čovek se na osnovu pristiglih detalja o tome jednostavno ne izjašnjava. Niti postoji išta što bi sugerisalo da Lazarević to tako predstavlja, tako da sumnjam da bi ga čak i neko iz SNS tužilaštva nazvalo "pizdom", više mi to liči na nekakvog iskompleksiranog internet huligana, ali moguće i da grešim.

U saopštenju zvezde piše da su teške telesne povrede, sve sa slikama. U saopštenju tužilaštva piše lake telesne povrede. 

A na Lazareviću je da odluči da li će dozvoliti Čoviću da ga bruka

  • Haha 1
Link to comment
43 minutes ago, ToniAdams said:

naneliju doživotni ugovor, pa nek šutira slobodno 9/0 nije ni bitno :fantom:

videcemo dal ces biti tako vickast i kad se okrenu cunak™ na drugu stranu..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

U saopštenju zvezde piše da su teške telesne povrede, sve sa slikama. U saopštenju tužilaštva piše lake telesne povrede. 

A na Lazareviću je da odluči da li će dozvoliti Čoviću da ga bruka

 

Igrači su u ovoj kloaki nosili majice 1 Saleta Mutavog, odakle ti ideja da su u stanju da se odupru zlikovačkom sistemu, pa čak i kad su u pitanju šibicarski detalji.

 

Samo što, kad je Exum nosio štaku zbog zanoktice i glumio kosovskog junaka na umoru da bi se ižickala veća kazna, klub nije govorio o dripcima, a tuzilastvo o pizdama.

  • Wub 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Igrači su u ovoj kloaki nosili majice 1 Saleta Mutavog, odakle ti ideja da su u stanju da se odupru zlikovačkom sistemu, pa čak i kad su u pitanju šibicarski detalji.

 

Samo što, kad je Exum nosio štaku zbog zanoktice i glumio kosovskog junaka na umoru da bi se ižickala veća kazna, klub nije govorio o dripcima, a tuzilastvo o pizdama.

Ne, ali nije pisao saopstenja, pozivao se na zaveru, a dva dana posle toga su igrači najnormalnije odigrali mečeve. 

Slikanje igrača za ovakva saopstenja, vadanje istih po policiji je specijalitet doktora nebojše i uperen je ka tome da se tenzije podignu do nivoa na kome se ovakve stvari mogu ocekivati. 

Pizda je profesionalni sportista koji posle 5 dana ima potrebu da raspravi jedan grublji faul koji je promakao i sudijama

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
23 minutes ago, Uskebasi said:

Milsis da je teska telesna povreda? 

meni deluje da se bori za yivot, iydryi legendo :fantom:

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Samo što, kad je Exum nosio štaku zbog zanoktice i glumio kosovskog junaka na umoru da bi se ižickala veća kazna, klub nije govorio o dripcima, a tuzilastvo o pizdama.

Pa nemoj ovo jbt

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Pa nemoj ovo jbt

 

ne smeta ti hejlovanje nanelija? 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Pa nemoj ovo jbt

Ajde, ajde navikao si valjda da on uglavnom forumaši sa nekim svojim izmaštanim navijačima Partizana kojima sam u glavi piše postove i sam im odgovara. Ova Exumova zanoktica™ mu nije ni u top 10 bisera.

Link to comment
2 minutes ago, Uskebasi said:

Ne, ali nije pisao saopstenja, pozivao se na zaveru, a dva dana posle toga su igrači najnormalnije odigrali mečeve. 

Slikanje igrača za ovakva saopstenja, vadanje istih po policiji je specijalitet doktora nebojše i uperen je ka tome da se tenzije podignu do nivoa na kome se ovakve stvari mogu ocekivati. 

Pizda je profesionalni sportista koji posle 5 dana ima potrebu da raspravi jedan grublji faul koji je promakao i sudijama

Hvatanje za vrat ih čista mira kada je utakmica već rešena  - "jedan grublji faul".

Da li si svestan količine gadluka koji danas izbacuješ na ovaj forum?

Sramota je i da si plaćen za tako nešto, a ne volonter.

  • Hvala 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...