Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, Ted said:

 

to ako ga rebrendiraju da odgovara aktuelnoj situaciji. pored kurca mogu da ubace i krmka i tompus, pa sad dizajneri nek to osmisle

 

PRVI SMO MENŠOVALI SEPRA

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

PRVI SMO MENŠOVALI SEPRA

 

plus upotrebili,to je deo nase tradicije sada

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

PRVI SMO MENŠOVALI SEPRA

 

vi uzmite pečenje mi ćemo živo

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

moja polazna postavka je dokazana. čim se diskusija rasplamsala pojaviše se Srbi i ražanj

 

"j" ostaje definitivno

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

moja polazna postavka je dokazana. čim se diskusija rasplamsala pojaviše se Srbi i ražanj

 

"j" ostaje definitivno

 

Cilj je i bio da se diskusija razvodni kako bi se pokazalo da "j" mora da ostane :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 ok, ima i ljudi koji naprosto smatraju da je to periferno pitanje i ne vide nikakvu pozadinu. i to je legitimno mišljenje, ali se ja sa tim ne slažem

Evo ja smatram da je to periferno pitanje i čak bih rekao totalno nebitno i odvraćanje pažnje sa gorućih problema u kojima su bitniji klubovi našeg društva. Jako mi smeta što se politika meša oko sporta uopšte. Sport je sport i treba ga ostaviti sportskim radnicima. 

 

A Ostoja pokušava da pokupi jeftine poene kod navijača jer mu loše ide kao predsedniku kluba. I pretpostavljam da pokušava ovim aktom da se dodvori nekim vođama navijačima, odnosno da dograbi FK Partizan.

Od naprednog govnara drugo nije moglo ni da se očekuje.

Možda mu je čak i njegov gazda ovo predložio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...