Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa njegov motiv moze da bude skretanje paznje sa bitnih problema, ali sumnjam da mu je cilj povampirenje nekakvog nacionalizma na klupskom nivou. Predlog i nije da se jugoslovenski zameni sa srpski..

 

Imaš čak i izjavu Ostoje u ovde postavljenom linku, gde ne da ignoriše, već jasno podvlači da je motiv inicijative pežorativno nacionalističko podjebavanje.

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

To sam i ja rekao, malo po malo i za 50 godina će možda da se okrene priča i da bude da je Partizan bio ideja još Cara Dušana. 

 

Ne bini, neće cigani to nikad dozvoliti :)

 

Mislim brate nema potrebe praviti razlike između nas i njih tamo gde znam da znaš da ih nema ... isti smo mi novčić i grobari i cigani. 

 

Najbitnija razlika je u tome što smo mi uspešniji u jednom sportu a oni u drugom i tako većinom uostalom i gledamo jedni na druge, i sa takvim (ne)uvažavanjem sve nas gledaju i ostali van granica ove države. 

 

Ja sam za JSD više estetski, kad to kažem mislim da mi je simpatično da se ta neka tradicija poštuje, makar u nazivu kluba (ovom slučaju SD). Više zbog toga nego što se plašim nekih direktnih posledica ako se naziv bude promenio.

Link to comment
41 minutes ago, Nikodije said:

 

Btw uzgred budi rečeno sa zvezdom petokrakom na čelu se jurišalo na Vukovar, ako baš hoćeš da teramo mak na konac. 

 

 

Izvini Nik, ali ovo je 1/1 ispalo iz Šešeljevog šinjela. Ološ je izrežirao milijardu godina robije, jahajući na tom Jna naratevu i krujući se iza simbolike petokrake, dok je u isto vreme suštinski bio njen apsolutni antipod.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Možda da se prebaci na vrtlog politike topik

 

da, napribližnije je tome, od postojećih topika

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Izvini Nik, ali ovo je 1/1 ispalo iz Šešeljevog šinjela. Ološ je izrežirao milijardu godina robije, jahajući na tom Jna naratevu i krujući se iza simbolike petokrake, dok je u isto vreme suštinski bio njen apsolutni antipod.

 

Ok, ali i dosta nevinih je stradalo od petokrake. Ona je ideološki simbol i nije joj mesto na sportskom grbu. Ne znam da li je ijedan klub iz istočnog bloka zadržao petokraku. Šta bi falilo da umesto nje bude crno-bela ili crveno-bela lopta.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Šta bi falilo da umesto nje bude crno-bela ili crveno-bela lopta.

 

šta bi falilo da real madrid umesto krune ima tortilju npr

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Milošica said:

Na sredinu našeg grba treba staviti jedan kurac.

 

Onih 6 buktinja su falusoidnog oblika pa na neki način to već imate, dakle 6 komada. Dodajte još dva kurca za dve autonomne pokrajine da ispoštujete ustav iz 1974.

Edited by Nikodije
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Na sredinu našeg grba treba staviti jedan kurac.

 

šest kuraca = šest republika

 

5 BRZINA X 5 POLJUBACA!!11

 

 

  • Haha 1
Link to comment

ja bi voleo da ciganski grb ima i pečeno prase na ražnju zamotano u srbsku trobojku

 

taman po nešto za sve pa i za mene /zastava normalno/

  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

ja bi voleo da ciganski grb ima i pečeno prase na ražnju zamotano u srbsku trobojku

 

 

odatle posle bacamo papke na turke, kad pustimo gusle

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
30 minutes ago, Milošica said:

Na sredinu našeg grba treba staviti jedan kurac.

 

to ako ga rebrendiraju da odgovara aktuelnoj situaciji. pored kurca mogu da ubace i krmka i tompus, pa sad dizajneri nek to osmisle

 

a u grb kkp isto može kurac (u značenju kurcobolje) i silueta pantera sa perikom

Edited by Ted
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...