Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Danas u EL ima bar 5-6 timova koji mogu da je osvoje, uz ove na F4 bar jos Barsa, Makabi i recimo Monako.

Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Dobrić je inače pod ugovorom sa Virtusom i za sledeću sezonu, ali da vidimo...

il uopste nije u 12, ili igra na kasicicu, da se mi javimo, poslali bi ga sa sve masnom, kakvo crno obestecenje..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Tadanja evroliga je bila kvalitetnija od sadasnje, sa evropskim zvezdama koje su uglavnom vodile glavnu rec u vecini ekipa . Ovo danas je G liga, Evropska Divizija. Imamo jedan tim koji dominira deset godina. Pobednik lige se zna pre pocetka sezone.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Uz Tea, Jaga, Nemanju, Rokasa, Lazića, Dedu, Treja, Luku, Džoela i četiri startera na pozicijama od 1 do 4 za koje će se izdvojiti od milion do dva za pojedinačne plate može da se napravi tim koji ima realne izglede da napadne plejof EL.

Najkraci i najtacniji opis i procena.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Realne izglede da napadne plejof :lol: 
 

 

Da, realni izgledi da se uđe u plejof.

Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Tadanja evroliga je bila kvalitetnija od sadasnje, sa evropskim zvezdama koje su uglavnom vodile glavnu rec u vecini ekipa . Ovo danas je G liga, Evropska Divizija. Imamo jedan tim koji dominira deset godina. Pobednik lige se zna pre pocetka sezone.

Netacno a uz to i igralo se po grupama tako da nisi imao prilike da se sve azdaje izredjaju na tebi.

  • +1 5
Link to comment

Mislio sam o kvalitetu kosarke. Meni je bolja bila kosarka u to vreme. Sada je previse amerikanaca C kategorije u evropskoj kosarci. Nema domacih zvezda i smeka u igri koji oni donose.

Link to comment

jedna stvar je smek, dopadanje i slicne preferencije

 

u aktuelnih par sezona evroliga ima cca 12 do 16 timova koji mogu da dobiju svaku tekmu. u to vreme koje pominjes, pobeda random tima nad favoritom je bio mali mirakul vredan proglasenja praznika

 

fali top evropskih igraca ali je i to trend koji traje 30ak godina, nije krenuo juce

Link to comment
22 hours ago, Heaviside said:

Povratak Dobrića znači i povratak periodičnog zasipanja topika jednim te istim Milanovim čaršafom kao za Nedovića što radi. Dupla doza jbt. 

 

Ne brini se, to će biti samo u slučaju polivanja govnima istog čak i u sezonama kada je u finalnim serijama skoro pa sam donosio prevagu i pa i titule.

 

Što se tiče nekih njegovih kvaliteta i nekvaliteta sve je jasno kakav je igrač. Ne preterano vešt, ali požrtvovan sa nikad upitnim zalaganjem, dobra tranzicija, ume da zatrpa sa 3 ali i uđe u seriju promašaja, odličan u blokadama, sećamo se svi kada pretrči ceo teren u odbranu i zalepi nekoga na tablu, takođe, igrač je koji ume da unese promenu ritma u utakmici, da nas malo ubrza, napravi i učestvuje u nekoj seriji i sl.

Da li bih voleo da nam je startni bek, nebitno na kojoj poziciji, naravno da ne, pogotovu ako se groblje dobro pojača i ako se puca na top 8 ali da igra bekap beka za nekih 10, 15 minuta, igrač koji je već igrao ovde, zna sistem, nema petiod privikavanja, kontam da ne bi bilo loše. 

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne brini se, to će biti samo u slučaju polivanja govnima istog čak i u sezonama kada je u finalnim serijama skoro pa sam donosio prevagu i pa i titule.

 

sve okej, reshpekt za dobrica, medjutim, nikada on nije skoro sam donosio prevagu & titule; najbolji dobricev scenario je da zabode 3-4 trice i iscacka 2-3 lopte, tj ukrade ili pokupi na skoku.

 

mene npr uzasno nervira sto tako prosecan igrac ima god-like status medju zvezdasima. deda je za njega doktor a pljuje se dok se dobric vozdize.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...