Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Izgleda Kobra...

Jel ovo sa pokojnog VOXa ili neki drugi izvor?

Link to comment
5 minutes ago, sigurnost said:

Jel ovo sa pokojnog VOXa ili neki drugi izvor?

 

Moguce posto se danas javio Kum Zorzo sa svojim upisom

 

Spoiler

Divan dan.

Najvažnije je dobro raspoloženje.

 

Link to comment
41 minutes ago, sigurnost said:

Jel ovo sa pokojnog VOXa ili neki drugi izvor?

 

Kum Žoržo.

  • +1 1
Link to comment

Dobrić je inače pod ugovorom sa Virtusom i za sledeću sezonu, ali da vidimo...

Link to comment

Kad je Kobra odlazio prošlog leta Ćoki je izjavio da je normalno da igrač poželi da se oproba u inostranstvu i da će se i on kao i Davidovac ubrzo vratiti. Bolji klub od Zvezde on ne može naći, a Ćoki ga želi tako da je jedino pitanje šta Virtus planira sa njim.

Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, booyaka said:

Dobrić je inače pod ugovorom sa Virtusom i za sledeću sezonu, ali da vidimo...

Platicemo obeštećenje ,to je bar lako 😀

Ipak je to domaća baza .

 

malo Off

 

Meni od tih grobara koji češće poštuju Ted nije na IL i možda još neko i moram priznati mnogo je bolje ,bilo je nekih opasnih smaraca koji su pisali u inbox razne gluposti pa sam napravio jednu skromnu listu .

Edited by elementary
Link to comment
Posted (edited)
5 hours ago, booyaka said:

Overhajpovan je Đurišić, laknuće mi ako ne dođe, kamo sreće da i Plavšić nije doveden. Obojica su igrači koji ne prave razliku na EL nivou, a ja sam više za dolazak ekstra kvalitetnih igrača uz dozirano učešće mladih igrača, jednog do dva u rosteru od 15 igrača, a Plavšić nije čak ni mlad igrač.

Koji je to igrac koje je CZ dovele u poslednjih deset godina a da je pravio razliku u Evroligi???? Kakve  je to uspehe CZ pravila u evroligi otkako je pocela da je igra.??? Pa u ekipi je prosle sezone bio trenutni MVP Evrolige i kakav je skor imala CZ ??? To je igrac koji je kao trebao da pravi razliku u Evroligi. Da li ti stvarno mislis da CZ ima sansu da osvoji evroligu sledece sezone???

Edited by Micko8
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Da li ti stvarno mislis da CZ ima sansu da osvoji evroligu sledece sezone???

Ovo niko ziv ne misli, top10 bi bio u rangu F4, kakav god tim sastavimo.

Link to comment
Posted (edited)

Koji igrac je dostupan Zvezdi a da pravi tu zeljenu razliku, pa da ispuni i taj minimalni cilj??? Djursic nije izvikan igrac. On bi jos mogao da se doradi , ima kod njega dosta prostora za napredovanje. Vujosevic je vodio ekipe u top 16,top8,final 4 sa mladim igracima koji su bilo jezgro tima, uz jednog ili dva stranca u ekpi. Na pocetku je dobijao po labrnji , prvih godina u Evroligi a posle je pravio cuda sa tim ekipama. Kod Zvezde je samo presipanje iz supljeg u prazno svake nove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Uz Tea, Jaga, Nemanju, Rokasa, Lazića, Dedu, Treja, Luku, Džoela i četiri startera na pozicijama od 1 do 4 za koje će se izdvojiti od milion do dva za pojedinačne plate može da se napravi tim koji ima realne izglede da napadne plejof EL.

Link to comment
Posted (edited)
16 minutes ago, Micko8 said:

Koji igrac je dostupan Zvezdi a da pravi tu zeljenu razliku, pa da ispuni i taj minimalni cilj??? Djursic nije izvikan igrac. On bi jos mogao da se doradi , ima kod njega dosta prostora za napredovanje. Vujosevic je vodio ekipe u top 16,top8,final 4 sa mladim igracima koji su bilo jezgro tima, uz jednog ili dva stranca u ekpi. Na pocetku je dobijao po labrnji , prvih godina u Evroligi a posle je pravio cuda sa tim ekipama. Kod Zvezde je samo presipanje iz supljeg u prazno svake nove sezone.

Nije nikakva referenca Vujošević i tadašnje učestvovanje u EL u onom formatu, koji je enormno lakši od sadašnjeg + timovi su sada mnogo jači nego tada.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...