Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Overhajpovan je Đurišić, laknuće mi ako ne dođe, kamo sreće da i Plavšić nije doveden. Obojica su igrači koji ne prave razliku na EL nivou, a ja sam više za dolazak ekstra kvalitetnih igrača uz dozirano učešće mladih igrača, jednog do dva u rosteru od 15 igrača, a Plavšić nije čak ni mlad igrač.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, kralj said:

Najviše će da kukaju oni što su najviše kukali kad je odlazio.

Zvezdaška posla.

 

Ja njega volim ko brata, ali ako su njega vratili to skoro sigurno znači da ne ostaje Rokas ili se ne vraća Kalinić.

Jer Dobrivoje ima smisla samo i isključivo na 3. Videli smo kako izgleda kada se digne na poziciju više, to jednostavno nema smisla.

A da imamo i njega i Kalinića i Rokasa na trojci, to je baš suviše i verovatno kontraproduktivno.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Overhajpovan je Đurišić, laknuće mi ako ne dođe, kamo sreće da i Plavšić nije doveden. Obojica su igrači koji ne prave razliku na EL nivou, a ja sam više za dolazak ekstra kvalitetnih igrača uz dozirano učešće mladih igrača, jednog do dva u rosteru od 15 igrača, a Plavšić nije čak ni mlad igrač.

 

Ne bih se iznenadio da se jednog dana zaposliš u Zvezdi.

  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
21 minutes ago, Milošica said:

Onda u slučaju dolaska Dobrića, na krilnim pozicijama ostaje još jedna 3/4(Kalina?).

 

 

 

gluposti; nas signature move je roster od 20 igraca & tri u doselekciji, jer, majkldzordan je nosio 23, zato pobedjujemo.

Edited by uini
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ja njega volim ko brata, ali ako su njega vratili to skoro sigurno znači da ne ostaje Rokas ili se ne vraća Kalinić.

Jer Dobrivoje ima smisla samo i isključivo na 3. Videli smo kako izgleda kada se digne na poziciju više, to jednostavno nema smisla.

A da imamo i njega i Kalinića i Rokasa na trojci, to je baš suviše i verovatno kontraproduktivno.

 

Meni Dobrić nikada nije odisao harizmom našeg deteta ako izuzmemo to što mu se na Talibane večito vozdizao.

Definicija jednodimenzionalnog, limitiranog košarkaša u čijoj do zla boga predvidivoj igri jako je teško uživati.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

^pri cemu ja zaista reshpektujem sve sto je uradio i za zvezdu i za sebe.

 

Da, bila je već neka polemika na tu temu. Neko od Grobara mu je spočitavao što nije razvio talenat (!?). 

 

Izvukao je maksimum iz svoje karijere, a to svakako dosta govori o njemu i kao igraču i kao čoveku.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, booyaka said:

Koji je Mojtejunasov omiljeni parfem?

 

 

Eau the zeleznik

 

 

Screenshot_2024-05-25-13-21-47-962_com.brave.browser-edit.jpg

  • Haha 6
Link to comment

Povratak Dobrića znači i povratak periodičnog zasipanja topika jednim te istim Milanovim čaršafom kao za Nedovića što radi. Dupla doza jbt. 

Drag mi je kao lik Dobrić. Za razliku od kralja ja ga osećam kao našeg, najviše zbog finala protiv Budućnosti kada je maestralno igrao dvojku koja igra pik i rešava napade. Nosio je naš napad tada, ali nije uspeo da nastavi tako sledeće godine. Pošten igrač sa srcem i mudima. Ovako čisto košarkaški nisam neki fan, a njegov dolazak u ovaj roster bi bio znak da se opet ne zna gde se udara. To jest možda se i zna, ali su ciljevi u tom slučaju seoski. 

  • +1 7
Link to comment

Btw odakle to za Dobrića? Nigde na portalima, vidim da je Laki to plasirao, znači pokupljeno sa tvitera verovatno.

Svakako potez u skladu sa politikom, tako da onaj ko je to plasirao razmišlja logično. Još 1 šupalj defanzivac svakako nije nešto što je potrebno, ali emocija gazde prema svojim ljubimcima je najjači faktor u sastavljanju tima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...