Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)

Ono kada dva najtalentovianija igraca iz kosarkaskih skola vecitih ne mogu da dobiju ni po minut na terenu ni u KLS-u, bez te deco od vecitih kao od kuge:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Najviše će da kukaju oni što su najviše kukali kad je odlazio.

Zvezdaška posla.

  • +1 2
Link to comment

Nemanja 2/1, Dobrić, Lazić 2/3, svakako ima mesta za startnu dvojku, čak i ako dođe Šegi.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, booyaka said:

Nemanja 2/1, Dobrić, Lazić 2/3, svakako ima mesta za startnu dvojku, čak i ako dođe Šegi.

To se ne postavlja pitanje. Sigurno će doći dvojka.

 

Zna li se nešto oko ostanaka Gidre i Tompsona?

Edited by Milošica
Link to comment
Posted (edited)
16 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Izgleda Kobra...

 

au.

 

14 minutes ago, kralj said:

Najviše će da kukaju oni što su najviše kukali kad je odlazio.

Zvezdaška posla.

 

ja postujem dobrica kao postenog shljakera (koji btw igra losu odbranu) ali prosto nije moj tip igraca: pozrtvovan i posvecen ali ne bas najostrija olovka u pernici, koji igra difens iz zagrade, ima ulaz u jednu stranu, kao ja koji sam igrao basket samo na ulici i streaky je suter za tri.

 

cak razumem da postoji univerzum u kojem on moze da obogati zvezdin roster ali se plasim da ce zauzeti mesto nekome ko bi bio defanzivna prevaga a na koncu slicnog ucinka u napadu.

 

al domaca osnova je nasa sudbinaa.

Edited by uini
  • +1 2
Link to comment

Tu 

4 minutes ago, Milošica said:

To se ne postavlja pitanje. Sigurno će doći dvojka.

 

Zna li se nešto oko ostanaka Gidre i Tompsona?

Navodno ostaju obojica

Link to comment
Posted (edited)
2 minutes ago, Heaviside said:

Tu 

Navodno ostaju obojica

Onda u slučaju dolaska Dobrića, na krilnim pozicijama ostaje još jedna 3/4(Kalina?).

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Uini, od reči do reči. 

 

Od najvatrenijeg navijača dovođenja Đurišića, dolaskom Kobre prelazim u suprotnu "beži mali koliko te noge nose" krajnost.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Onda u slučaju dolaska Dobrića, na krilnim pozicijama ostaje još jedna 3/4(Kalina?).

 

 

 

Nemoj mi Madara preskakati da rastereti Tea i Jaga

Link to comment

kratak je put od odzeleja, preko kalinica do dobrica.

svake godine ista prica, i toliko o tome ko bira i dovodi igraca..

tamo u decembru ce opet biti sfero nije hteo niba, hteo je plavsica, nije hteo odzeleja hteo je dobrica..

 

a sto se tice zanimanja™ insajdera, vidimo koliko pojma nemaju, do sad je odavno proslo i snimanje i sve i niko ne zna status bolomba, al to im nece smetati da i danas nastave sa lupetanjima kako imaju informacije iz prve ruke..:fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...