Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ma nisu puštene sve karte u prodaju , verovatno i jeste prodat ceo prsten ali od tih karata koje su pustili . Pustili su maks 10-12 k karata . Ostalo će ići  na dnevne …

Link to comment
8 hours ago, Eleniko said:

 

 

može izvor?

 

verovaću im kad budem video pun donji prsten na tekmi bez karata u prodaji.

 

zašto? pa dr.čo je to.

 

 

Izvor je što ne mogu više da se kupe ni na MK ni online, a svakako da se uvek određeni procenat prodaje i pojedinačno.

Link to comment

Ni mi ni komsije ne pustamo pun kapacitet karata u prodaju. Ogranicenje je mislim negde oko 12k. Dnevne karte budu dosta skuplje pa se tu jos digne zarada. 

 

Parter b je uvek bio iza kosa, ali posto je tribina b bila mesto gde su doalzili navijaci, a u areni je taj parter veci od tog coska gde su stavili tribine, doslo je do rotacije - parter b je postao zapravo tribina B i obrnuto... 

 

One slike sto je Nikodije okacio su sa prodaje karata za derbi proletos ili kad vec, a sad nije bilo guzve jer se nivo 400 nije numerisan pa se najvise i najlakse kupuje online... 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Eleniko said:

e pa tako, to je vec nešto drugo.

 

nisam ni očekivao drugačije, neće dr.čo propustiti da se omrsti na velikim utakmicama.

 

najslađa je para od pojednične prodaje.

Nije to specijalitet dr.cokija.

Olimpijakosje pustio 7000 sezonskih i prodao za 1 dan.

Ostatak ostavio za dnevne karte.

Ne zbog zarade, već zbog navijača koji ne uzimaju sezonske, gostujućih navijača ....

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Nikodije said:

 

 

 

Jedva čekam da počne

 

Pa petorka

 

Teo

Neda

Hanga

Bjelica

Kuzma

 

Strong F4 vibes.

 

Da drhti Evropa!

 

🤣

Edited by Eleniko
Link to comment
4 hours ago, adasevic said:

Ni mi ni komsije ne pustamo pun kapacitet karata u prodaju. Ogranicenje je mislim negde oko 12k. Dnevne karte budu dosta skuplje pa se tu jos digne zarada. 

 

Parter b je uvek bio iza kosa, ali posto je tribina b bila mesto gde su doalzili navijaci, a u areni je taj parter veci od tog coska gde su stavili tribine, doslo je do rotacije - parter b je postao zapravo tribina B i obrnuto... 

 

One slike sto je Nikodije okacio su sa prodaje karata za derbi proletos ili kad vec, a sad nije bilo guzve jer se nivo 400 nije numerisan pa se najvise i najlakse kupuje online... 

 

 

 

Da, neko me zajebo oko tih slika. Bilo na tviteru okačeno kao ilustracija jagme ovog leta a ja poverovao.

Btw dnevne karte su uvek rizik i zavise od rezultata. 

Edited by Nikodije
Link to comment
23 hours ago, Nikodije said:

 

Da, neko me zajebo oko tih slika. Bilo na tviteru okačeno kao ilustracija jagme ovog leta a ja poverovao.

 

mora da se silobad vratio u zvezdu da osmisli kampanju

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Eleniko said:

Jedva čekam da počne

Pa petorka

 

Teo

Neda

Hanga

Bjelica

Kuzma

 

GSW petorka, fale samo Stef i Klej. 

Edited by ducca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...