Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nemojte da mu date, budite principijelni..

dacemo mu, al nesto drugo...:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

dacemo mu, al nesto drugo...:fantom:

Brojiloga ima jednu manu ...

Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Najveći problem je sto uvek mi prvo dovedemo te rezerve i domaće snage prepunimo roster i onda krenemo da dovodimo glavne igrace strance . Jurimo par igrača ekstra kvaliteta koji nas odbiju krenemo na druge ,trece opcije i znamo kako se to na kraju završi . Dovedemo pleja koji na kraju igra posle Tea i Jaga ,dovedemo centra koga Mitrovic istisne ,četvorku gde Davidovac ima prednost i to je to . Opet budemo kanta za mlacenje posle novembra .Jbg,ajde jednom da probamo malo drugačije …

 

ima tu nekoliko aspekta problema:

prvi, po meni je to da imaš samo prvu, drugu i treću opciju igrača ekstra kvaliteta, pošto od 18 timova, ima makar 14-15 koji takođe traže igrače ekstra kvaliteta

 

drugi, a vezano za prvi problem, je što nemaš nekakve rezervne planove u smislu komplet fizionomije tima, tj igre i rostera, nego jurište igrače ekstra kvaliteta, bez obzira na to koliko ti odgovaraju u logici rostera

 

treći a zapravo nulti problem je što juriš igrače ekstra kvaliteta kao što su shegleija ove sezone ili navodno lloyd za narednu. prvi imao ugovor sa virtusom, drugi igra u timu koji može da pruži puno više i u novcu i u skoro svakom drugom smislu

---

što se tiče dovođenja backup opcija i domaćih igrača, jebiga, pre svega pokušavaš da osiguraš one koji su ti dostupni. ne možeš da se juriš sa top igračima do početka jula i onda da kreneš da sastavljaš ostatak rostera, koji je već potpisao kojekude

 

postoji takođe i taj mali problemčić koji se zove ranije potpisani ugovori. možeš da otkačiš jednog ili dva igrača koje si potpisao na duže ali ne možeš baš sve, bez obzira koliko su se ispostavili kao nedovoljno dobre opcije.

 

-u tom smislu, ja nemam ništa protiv bukiranja ovih koji su pomenuti: lazić se i ove sezone pokazao kao koristan za 10-15mins, nije više lock down defender ali šutira otvorene trice iz ugla bolje nego ikada. teokratija i thompkins su igrači koji takođe za 10ak minuta mogu da preokrenu tekmu, to nije teorija, videli smo ove sezone to u evroligi sa teokratijom na xy tekmi. naravno, neophodno je da on i thompkins budu u primerenoj ulozi a ne da igraju ulogu i minute nosioca.

 

zvezda mora da ima i skauting i plan kako obezbeđuješ da ne zavisiš od toga da li će ti potpisati dva igrača koja bi rado videli 10ak euroleague klubova. to zahteva puno više umeća i strategije / infrastrukture / planova nego ono što mi radimo rutinski.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

gidra izgleda prihvatio, al bice objavljeno posle kls..

teo, lazic i trej ce takodje ostati jos po godinu..

 

long story short, napadamo top15 u el..:fantom:

 

Što bi objavljivali za Gidru posle KLSa? Šta je poenta?

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Eleniko said:

 

prevedi mi to na srpski tebra

Bayern daje "male" plate jer im je porez za igraca isti kao i plata istog. Dok su plate osoblja vece i plus na to porez. Pritom placaju sve i nista nema mufte. Na sve to grade svoju halu sto isto ulazi u budzet.

 

Bukvalno niko tamo nikad nije imao vise od 600k. Slicno je i sa Lyonom.

 

Zvezda vecinu stvari laze, kao i kkp. Bukvalno nista ne placaju...to je moje nagadjanje a vodim se da imam mozak.

 

To sto rade kkcz i kkp, mogli bi i Skoti kad bi drzava stala iza Caledonie.  Samo tamo zivot ukucana i sreca ne zavise od pobede ili poraza.

 

Mogli bi oba kluba da se finansiraju, izgrade i hale da nisu politicko potkusurivanje.

Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

ima tu nekoliko aspekta problema:

prvi, po meni je to da imaš samo prvu, drugu i treću opciju igrača ekstra kvaliteta, pošto od 18 timova, ima makar 14-15 koji takođe traže igrače ekstra kvaliteta

 

drugi, a vezano za prvi problem, je što nemaš nekakve rezervne planove u smislu komplet fizionomije tima, tj igre i rostera, nego jurište igrače ekstra kvaliteta, bez obzira na to koliko ti odgovaraju u logici rostera

 

treći a zapravo nulti problem je što juriš igrače ekstra kvaliteta kao što su shegleija ove sezone ili navodno lloyd za narednu. prvi imao ugovor sa virtusom, drugi igra u timu koji može da pruži puno više i u novcu i u skoro svakom drugom smislu

---

što se tiče dovođenja backup opcija i domaćih igrača, jebiga, pre svega pokušavaš da osiguraš one koji su ti dostupni. ne možeš da se juriš sa top igračima do početka jula i onda da kreneš da sastavljaš ostatak rostera, koji je već potpisao kojekude

 

postoji takođe i taj mali problemčić koji se zove ranije potpisani ugovori. možeš da otkačiš jednog ili dva igrača koje si potpisao na duže ali ne možeš baš sve, bez obzira koliko su se ispostavili kao nedovoljno dobre opcije.

 

-u tom smislu, ja nemam ništa protiv bukiranja ovih koji su pomenuti: lazić se i ove sezone pokazao kao koristan za 10-15mins, nije više lock down defender ali šutira otvorene trice iz ugla bolje nego ikada. teokratija i thompkins su igrači koji takođe za 10ak minuta mogu da preokrenu tekmu, to nije teorija, videli smo ove sezone to u evroligi sa teokratijom na xy tekmi. naravno, neophodno je da on i thompkins budu u primerenoj ulozi a ne da igraju ulogu i minute nosioca.

 

zvezda mora da ima i skauting i plan kako obezbeđuješ da ne zavisiš od toga da li će ti potpisati dva igrača koja bi rado videli 10ak euroleague klubova. to zahteva puno više umeća i strategije / infrastrukture / planova nego ono što mi radimo rutinski.

Nema ti tu srece za EL. Moras dovesti dva kapitalca. Jednog na kecu i jednog na petici. Sa tim da su tu Mitar, Bolomboj i Plavsic a na kecu Jago i Teo. U realnosti ce se to tesko desiti. Jedino Tea da pomeris na dva, ali jos godinu stariji, izivljavace se na njim.

 

Ako se bude palamudilo na te dve pozicije, cao smo.

 

Coki prica o Djurisicu, ali kao i uvek kasno i bezobrazno jer zna da lik ide u NBA 1/1. Njega bih doveo jos prosle godine i dao mu platu Nedovica na 3g.

 

Grk je jedina nada da pokusa da nametne svoje igrace...ali koliko vidim Covic se popalio opasno, tako da od toga nema nista.

Link to comment
Posted (edited)

Teu je lakše da čuva dvojke ili čak trojke nego kečeve. Sigurno dovode skupog keca sve i da Topić ostane a verovatno neće ostati. Jaga opet treba projektovati kao trećeg keca. Bolomboj, Baba i Plavšić jeste dosta tanko kad se pogledaju petice timova koji su igrali plejof ove godine. Moraće nekog ubicu na četvorci da dovedu da to koliko toliko nadoknade i da se nadamo ekploziji Plavšića. 
 

Igrači pod ugovorom nam uopšte nisu prepreka da se sastavi dobra ekipa za sledeći sezonu. Prepreke su Ćoki i njegove podguzne muve koje nemaju nikakvu strategiju i znanje. Kao što rekoh, može jedino da nas usere da da dvojica nekih Vildoza odigraju sezonu života i da se protiv svih očekivanja pokaže da je neki Plavšić zapravo ozbiljan evroligaški igrač, ali Ćoki retko dovodi takve igrače, a više njih odjednom nikada.

Edited by Heaviside
Link to comment
36 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Što bi objavljivali za Gidru posle KLSa? Šta je poenta?

tako kazu, mozda insajderi sebi kupuju vreme, a mozda i nasi cuvaju to kao slag na tortu.. ko da ista ima smisla sto se kod nas radi..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

libo nas racku, imamo kebu sfera koji je s gilespijem i s jagom i s đavolteom napravio 6-0 skor

 

nismo mi klub za te razmažene zvezde, proberemo po đubretu, izvrnemo kontanjar ili šta je neko ostavio u kesi pored.

 

tako će biti i sledeće godine

 

to je moja zvezda

 

more passion, more energy, more footwork

 

 

 

 

Edited by Eleniko
Link to comment
1 hour ago, Marco Cake said:

Nema ti tu srece za EL. Moras dovesti dva kapitalca. Jednog na kecu i jednog na petici. Sa tim da su tu Mitar, Bolomboj i Plavsic a na kecu Jago i Teo. U realnosti ce se to tesko desiti. Jedino Tea da pomeris na dva, ali jos godinu stariji, izivljavace se na njim.

 

Ako se bude palamudilo na te dve pozicije, cao smo.

 

Coki prica o Djurisicu, ali kao i uvek kasno i bezobrazno jer zna da lik ide u NBA 1/1. Njega bih doveo jos prosle godine i dao mu platu Nedovica na 3g.

 

Grk je jedina nada da pokusa da nametne svoje igrace...ali koliko vidim Covic se popalio opasno, tako da od toga nema nista.

 

ja sam ubedjen da ce prvi plej biti doveden i ove sezone, samo da se nadamo da ce ispasti puno bolje nego sa shabanom

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...