Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

nema opustanja, dobijemo fmp, pa im otimamo dvoranu za finale i drevno drmanje koseva.

 

ko su odabrani stranci, nisam otpratio ili sam zaboravio? nadam se da je thompkins u 4, posto su giedra, bolomboy i yago verovatno sigurice.

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

nema opustanja, dobijemo fmp, pa im otimamo dvoranu za finale i drevno drmanje koseva.

 

ko su odabrani stranci, nisam otpratio ili sam zaboravio? nadam se da je thompkins u 4, posto su giedra, bolomboy i yago verovatno sigurice.


gile, tobi i smart su out

  • +1 1
Link to comment

gidra izgleda prihvatio, al bice objavljeno posle kls..

teo, lazic i trej ce takodje ostati jos po godinu..

 

long story short, napadamo top15 u el..:fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

gidra izgleda prihvatio, al bice objavljeno posle kls..

teo, lazic i trej ce takodje ostati jos po godinu..

 

long story short, napadamo top15 u el..:fantom:

 

voleo bih da elaboriras kako ce teokratija, lazic i trey da nas sprece da imamo bolji rezultat (ili giedraitis)?

 

prva trojica su svakako backup opcije, prvog ili drugog reda.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

voleo bih da elaboriras kako ce teokratija, lazic i trey da nas sprece da imamo bolji rezultat (ili giedraitis)?

 

prva trojica su svakako backup opcije, prvog ili drugog reda.

da se razumemo, i ja bi ih zadrzao, al je problem u vezi izgradnje™ tima oko njih..

 

ja bih recimo zadrzao treja kao petog visokog u 12, ali onda nema sta da dovodis plavsica, vec dovodis jaku™ 4/5..

 

i onda dobijamo da smo vec samim potpisivanjem plavsica usrali motku i onda produzetkom treja na to, samo jos dodatno usrali motku..

da se razumemo nemam ja nista protiv plavsica, al mi vec imamo srpsku kotu™, i ako ti je vec ostao mitar, plus bolomboj, ne treba ti plavsic, ukoliko cilj nije da opet gravitirimo izmedju 15-18og mesta u el..

dakle dolazak plavsica je usrao jakog centra, a kad na taj potez onda produzis i treja, znaci usrao si i prostor za jaku cetvorku..

 

 

Link to comment

@Shaq, ne gradimo tim oko njih, svi nabrojani su druge ili trece opcije po poziciji

jasno je da nam treba vise atletike i vise mamoyebacha nego ove sezone

 

to ce sve frankie da resi ako chovke ima broj agenta

  • Wub 1
Link to comment

Najveći problem je sto uvek mi prvo dovedemo te rezerve i domaće snage prepunimo roster i onda krenemo da dovodimo glavne igrace strance . Jurimo par igrača ekstra kvaliteta koji nas odbiju krenemo na druge ,trece opcije i znamo kako se to na kraju završi . Dovedemo pleja koji na kraju igra posle Tea i Jaga ,dovedemo centra koga Mitrovic istisne ,četvorku gde Davidovac ima prednost i to je to . Opet budemo kanta za mlacenje posle novembra .Jbg,ajde jednom da probamo malo drugačije …

  • +1 2
Link to comment
On 22. 5. 2024. at 0:47, Shaq said:

ni prica za loyda koju je pustio sk je nula bodova, kalinic daleko od izvesne price..

 

a i prica da ce sfero da vodi prelazni rok, padaju u vodi sa ovim do sada jedinim sigurnim potpisom plavsica..

nit je sferov tip centra, nit ide na bolomboja i mitra..

opet se pravi nagomilavanje na kilo i fetis dovodjenja sto vise centarskih mediokriteta..

jebe nas i sto je robija duduk, pa se uprava vec ko zna koju godinu provlaci, iako iz godine u godinu prave sve debilnije poteze..

Zasto nas ovo jebe? Pre bih rekao da nam donosi trofeje

Link to comment
Posted (edited)
9 minutes ago, nahbar said:

Zasto nas ovo jebe? Pre bih rekao da nam donosi trofeje

pa jebe nas u smislu, da ostavlja coxa u upravi, posto se i sa svim sranjima koje napravi izvuce..

a dok cox radi skauting i dovodi igrace, nista ni od top 10 a kamoli nesto jace..

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...