Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Bukvalno, kod nas može radije da dođe samo neko iz Žalgirisa od tih EL klubova tj njihovih gradova.

Posebno fantaziranje da će neko da napusti francusko-špansku rivijeru ili Atinu da bi došao ovde. U stvari, možda ko voli najbolju hranu, najlepše žene i najluđi noćni provod™

  • +1 3
Link to comment

nije to samo geo-politicki kontekst, vec i celokupan vajb koji dobijes tamo vs ovde

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, Valkyrie said:

Bukvalno, kod nas može radije da dođe samo neko iz Žalgirisa od tih EL klubova tj njihovih gradova.

Posebno fantaziranje da će neko da napusti francusko-špansku rivijeru ili Atinu da bi došao ovde. U stvari, možda ko voli najbolju hranu, najlepše žene i najluđi noćni provod™

ima i takvih..:fantom:

 

 

Edited by Shaq
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Bukvalno, kod nas može radije da dođe samo neko iz Žalgirisa od tih EL klubova tj njihovih gradova.

Posebno fantaziranje da će neko da napusti francusko-špansku rivijeru ili Atinu da bi došao ovde. U stvari, možda ko voli najbolju hranu, najlepše žene i najluđi noćni provod™

Kad vidiš kako je organizovan klub i uslovi za rad, nije ni Žalgiris to kako se ovde opaža od većine. 

 

Žalgiris je model kojem treba da teže naši klubovi. Ali da bi se to desilo treba da postoji samo jedan na ovom podneblju i da ima stalno članstvo u EL i lokalnu zajednicu iza sebe. Znači ništa od toga. 

  • +1 2
Link to comment

Nisam ga spomenula potcenjivački u smislu da je Žalgiris loš klub već da je Kaunas manje atraktivna destinacija. Svakako serem, šta ja pa znam o životu u Litvaniji.

@smooth.Op

Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

koji je prošle godine bio budžet žalgirisa vs kkp ili kkcz

zvezda i zalgiris slicno, partizan skoro 10m vise..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Nisam ga spomenula potcenjivački u smislu da je Žalgiris loš klub već da je Kaunas manje atraktivna destinacija. Svakako serem, šta ja pa znam o životu u Litvaniji.

@smooth.Op

 

 

Da iskoristim priliku da podelim klip ako neko nije video. 

A šta znam, ne deluje mi kao loše mesto za život ako si profi košarkaš. 

 

Link to comment

Nedajte se nasamariti, kad je Nwachukwu Iheukwumere Chima Moneke pa igrao za Žalgiris da ovo zna

 

Neće proći

Link to comment

koje požrtvovanje, pregnuće i pogibija u odbrani, bravo cigani

 

jebiga treba reći da nas je spasio kriterijum suđenja

 

boltauzer bi ovo drugačije

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

koji je prošle godine bio budžet žalgirisa vs kkp ili kkcz

Gledas budzete za prvi tim, a ne ukupni budzet.

 

 

Link to comment

kod ocenjivanja sezone, treba gledati dva ugla...

kazu neki, sezona je uspesna, sezona nije uspesna, no sta je po sredi..

 

rezultatski ako gledamo, sezona ne da nije uspesna(cak i bez klsa), nego smo uradili vise nego sto smo realno trebali.

 

prva stvar, iz ugla ulaganja i kako su uprava i strucni stab sklopila tim, ocena je 0/10.

za 12m napraviti onakvu sklopociju od tima, bez cetvorke, sa 7 centara od kojih se ne zna koji je gori, 75% tima veterani, zamenjen trener posle mesec dana, pusten najbolji™ igrac tima, doselekcija jos uzasnija..

dakle ocena 0/10

 

ali ako gledamo rezultatski deo, ne samo da smo od starta imali sklopociju od tima, nego smo pustili sabaza bez adekvatne zamene, doveli 3 uzasna igraca u doselekciji, na sve to smo tim koji je imao najvise povreda u toku sezone..

te u tom smislu u el se nije ni moglo vise, a i pored svih sranja sa kojom povredom manje, mozda bi se dogegali i do play ina..

 

osvajanje abe je apsolutni podvig, bez hange i topica sa i onako slabijim timom na papiru i kad su svi zdravi od kkpa, protiv tima koji 3 godine ima kontinuitet nosioca,  dodatno pojacan u doselekciji, bez povreda, i onda ne ni pobeda od 3:2, nego 3:0..

kapa dole:ziga:

naravno olaksavajuca okolnost je bila sto je kkp strance nakon ispadanja iz el, bolelo dupe za abu(al to je vec robijin problem, sto je sastavio tim od 80% stranaca) i sto je tom ford™ otisao na sluzbeni put™..

 

long story short, iako je uprava uradila sve da zasere sezonu, igraci i trener su je opet izvukli i zamaskirali sva sranja koja je covic uspeo da  napravi, a napravio je golema sranja.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...