Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, levi said:

nema racionalnih razloga za potpisivanje Tea i Bjelice, samo čista emocija, šta ima veze, i onako se igraju lige bez briga

 

Nema jbg, kad glumimo pijane milionere. Inače bih sve dao da ih gledam sa Topom i još 2-3 klinca kao nosioce. 

 

Druga stvar je što su obojica govorili da im ne pada napamet da se vraćaju u kloaku, tako da pitaj boga šta su sve tražili da to pogaze. 

  • +1 1
Link to comment

Volim Bjelicu, Tea nikada nisam nešto preterano, prvenstveno zbog karaktera..

 

Ovo sada je vučićevsko čovićevski populizam 1/1.

 

I jedan i drugi su praktično penzioneri, Teo je VEĆ uspeo da se povredi, valjda pao ispod kafanskog stola na pripremama, dok je Bjelica, ma koliko mi srcu bio drag, zadnju ozbiljnu utakmicu odigao pre nekih godinu i po dana, a videli smo na šta je ličio u reprezentaciji. Tj na šta nije ličio.

 

On je tu da igra na četvorci a realno može samo na petici. Uz to vuče povredu koju navodno nije moguće trajno sanirati (neprestano oticanje lista na nozi), tako da je praktično nemoguće očekivati da će otaljati čitavu sezonu. 

 

Doslovno smo postali socijalna ustanova za pranje para.

 

Tim je po ko zna koji put retardirano i nakaradno sklopljen, van svih rezona košarkaške igre i logike.

 

Na jedan su natrpani igrači identičnih karakteristika, tako da tu imamo potuni defanzivni krater, na dvojci je prvo ime Nemanja Nedović, nekonstantan igrač, takođe krater u odbrani, nemamo prvu četvorku, ali imamo puno igrača koji MOGU da je igraju silom prilika.

 

Još jedan, ovog puta skup monstrum od tima koji će služiti kao ikebana komšiluku i za uveseljavanje publike po EL salama.

 

"Niko nije doveden a da Duško nije dao blagoslov." Hau jes nou, čovek od 67 godina života krca najveće pare u karijeri i zad će nešto tu da zaprđuje. Veži konja gde ti gazda kaže i ne talasaj mnogo.

 

E da, bićemo veoma zabavni za gledanje, prava atrakcija. Skoro pa kao cirkus Kolorado.

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

at kums

 

što indiskretno pa braća smo, na zidu smrti

 

ja sam platio 21.000 s tim da pošto nisam u zemlji zamolio sam ortaka da mi završi tu kartu

 

sad ne znam da li je regulare cena ili je to uz popust od prošle godine

 

parter b kod ciganije je ovo, čak imaš i regulare i discount cene na slici

 

Mapa-arene-SEZONSKE-sajt.jpg

 

parter b su inače stare kajle matorci 40 a možda i 50 plus koje su sa šipke navukle cilindar na glavu

 

:nobles:

 

Edited by Eleniko
Link to comment

ovaj parter b ima malo skrndav kut za gledanje basketa jbg

 

zanimljivo, nama su skuplja mesta koja gledaju ka klupi nego ona iza klupe na nivou 200, kod vas je obrnuto

Link to comment

ma ja idem da se zajebavam u arenu, ne očekujem ništa više od toga.

 

ni u pioniru se nisam nagledao basketa iz partera b ali drugari ortaci ekipa.

 

bila je i poneka radost.

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

Prvo pomislim da su podelili pola karata, a onda vidim ovo

IMG_20230912_185035.thumb.jpg.61d5a1b4ae5f697641144001eebd7601.jpg

 

IMG_20230912_185031.thumb.jpg.60bcff281a291fd0e3e1ccda9104de50.jpg

Aj sto čekaju red nego što nose dukseve, prsluke, trenerke i farmerke na 30+ 😁

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, VoodooDerina said:

Ipak je stvarno ceo donji prsten rasprodat i ostalo je nešto manje od polovine gornjeg.

 

 

može izvor?

 

verovaću im kad budem video pun donji prsten na tekmi bez karata u prodaji.

 

zašto? pa dr.čo je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...