Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, kralj said:

 Kakvi kurčevi Nejpiri.

 

sad odma' ugovoriti frank ntilkinu, reci mu ceka te milionce ajvara ako dodjes citav sa olimpijade & uloga u kojoj ces da narajcas pola evroligaskih klubova, jer branis sve na pg-sg-sf-pf a igras backup beka, krilo ili pg-a; estimated time on court: 25mins : i

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

sad odma' ugovoriti frank ntilkinu, reci mu ceka te milionce ajvara ako dodjes citav sa olimpijade & uloga u kojoj ces da narajcas pola evroligaskih klubova, jer branis sve na pg-sg-sf-pf a igras backup beka, krilo ili pg-a; estimated time on court: 25mins : i

 

Tipičan NYK fan. Svi igrači su bogovi lično, nego karma, podzemne vode & crna magija. :wub:

  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, kralj said:

 

 

 

o nedoviću kao igraču možemo svašta da pišemo ali čovek koji odabere ovakvu ženu za ceo život a bukvalno je mogao da bira šta god hoće po evropskim metropolama gde je igrao može samo da ima moj totalni ristepak

 

mini nedović bi jeo govno iz ruke bukvalno, još od doba kad je reklamirala goji sokove

 

bukvalno najlepša srpkinja 

Link to comment
9 hours ago, fandorin said:

Bonzie Colson je taj koga spominju. 

iz makabija se spominjao rivero a ne colson, al opet to je iz krugova, nula bodova pouzdanosti..

 

ono sto se negde predstavlja kao javna tajna a done deal je, su plavsic i vildoza sa 50% popusta..

 

i navodno je cris jones prvi pik za pg, kojeg je sfero trenirao u makabiju, al i sam jones je pre manje od mesec dana rekao da ostaje u valensiji bez ozbira dal ce valensija igrati ec ili el..

no videcemo, svakako ima izlaznu klauzulu za el tim..

 

odzelej je bio ko nacrtan za nas, al jbg ko nam kriv sto smo se popaili na izjavu onog retarda sa twitera iako smo i tada znali da nije istina, njega bih hteo kod nas i pre nego li kalinica, no zadovoljio bi se i sa kalinicem i colsonom.. ovo je naravno samo wishfull thinking, nikakav info..

 

i opet nije nikakav info, vec cista logicna predpostavka, a to je da ce nam se i kobre dabre vrlo verovatno vratiti..

obrni okreni, premalo je medju ovom pominjanom rajom defanzivaca..:fantom:

 

Link to comment
26 minutes ago, kralj said:

 

Tipičan NYK fan. Svi igrači su bogovi lično, nego karma, podzemne vode & crna magija. :wub:

 

frenki je crn i lockdown defender, teo je magija = crna magija

  • +1 2
Link to comment

grci, navijači pao ovde u grčkom, naravno nemaju pojma o tome da vildoza odlazi

 

ali su svi do jednog /uz pokret skidanja hladnog znoja sa čela/

 

hvala bogu, vodite ge

 

ako treba nešto da doplatimo, recite koliko

 

/istinita priča na uzorku 3 od 3/

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
14 minutes ago, Eleniko said:

 

 

o nedoviću kao igraču možemo svašta da pišemo ali čovek koji odabere ovakvu ženu za ceo život a bukvalno je mogao da bira šta god hoće po evropskim metropolama gde je igrao može samo da ima moj totalni ristepak

mini nedović bi jeo govno iz ruke bukvalno, još od doba kad je reklamirala goji sokove

bukvalno najlepša srpkinja 

spacer.png

 

 

Edited by Shaq
Link to comment

ono kad iz zemlje eu gde je zabranjeno pušenje na javnom mestu

 

dođeš na privremeni rad u srpiju

 

Spoiler

GOB-bxoWAAArObO?format=jpg&name=large

 

Link to comment

nije lud Djurisic da dodje i grije klupu Kalinicu, Kolsonu, Rokasu. Odzeleju kome god...

 

Samo ne ona Sakulina macka u dzaku - Evans iz Zalgirisa... mada ako je Vildoza dogovoren, to je to. Ne treba nam 4. plej

  • +1 5
Link to comment
Posted (edited)
2 minutes ago, MiddleClass said:

nije lud Djurisic da dodje i grije klupu Kalinicu, Kolsonu, Rokasu. Odzeleju kome god...

I ja mislim da Đurišić ide negde gde će imati garantovane minute. Ne bukvalno garantovane po ugovoru, ali zna Miško to da proceni.

 

Nije on tip igrača kao Trifa ili Balša da dobija minute na kašičicu pa kako krene. Đurišić nije profil za igrača zadatka, on mora imati loptu u rukama, bila to Evroliga ili KLS.

 

Ako bude Zvezda, ne treba ga u projektovanom rosteru očekivati kao treću opciju na svojoj poziciji.

Edited by Milošica
Link to comment

Slažem se sa svima oko Đurišića, al idem srcem ovaj krug.

 

Izgleda da je pokidao ovaj predraft kamp, ali ako bude izabran u drugoj rundi, mislim da će ostati u Evropi.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, uini said:

zar taj djurisic ne ide na draft?

 

za sad je viđen kao idealan stash kandidat, ali do drafta ima još mesec i kusur. kapiram da je ovim asistom popravio sebi rejting za tipa 5 pozicija:

 

 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...