Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, sigurnost said:

Strepnja mi je dublja nego nada.

Strepnja od cega? Drugo mesto u ABA nam je sigurno, a u EL, po novim formatom bi trebali uci TOP 8, i to je to....

Link to comment
41 minutes ago, assignment said:

Strepnja od cega? Drugo mesto u ABA nam je sigurno, a u EL, po novim formatom bi trebali uci TOP 8, i to je to....

I sa boljim i jacim timom za vise od top 8 ti je potrebna i doza srece (videti pod komsije prosle sezone). 

Sto se Bjelice tice, nisam ni tamo ni ovamo. Ako moze da udje u bilo kakvu pristojniju formu, bice odlicno po nas, u suprotnom, pisi propalo. U svakom slucaju, drago mi je sto ga opet vidim u Zvezdinom dresu, da sacekamo da krene sezona, pa cemo suditi.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, VoodooDerina said:

Ipak je stvarno ceo donji prsten rasprodat i ostalo je nešto manje od polovine gornjeg.

 

Prvo pomislim da su podelili pola karata, a onda vidim ovo

IMG_20230912_185035.thumb.jpg.61d5a1b4ae5f697641144001eebd7601.jpg

 

IMG_20230912_185031.thumb.jpg.60bcff281a291fd0e3e1ccda9104de50.jpg

  • +1 1
Link to comment

jesi uzeo kartu @Nikodije?

 

 

tu ste negde sa timom kao prošle sezone, mislim da će ići malo grbavije bez gaučosa, al bar nećete nikoga čekati pola sezone. pitanje je koliko će ivanović imati kredita za krvavljenje očiju, pošto ne verujem da će to odmah da klikne. razigravanje ne bi trebalo da promakne, mada verujem da da će u konkurenciji za top8 biti minimum jedan tim više nego prošle sezone


 

 

 

generalno mislim da će u ovoj sezoni el bodovi koji se osvoje do februara imati znatno veći uticaj na konačnu tabelu nego prethodnih sezona

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...