Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, assignment said:

Jesam vam lepo reko da osećam metlu :cool:

 

Gde su eksperti koji su rekli da nema šanse, hahaha

 

Bravo Delije, bravo Sfero, IN YOUR FACE 

 

Ruku na srce, mislim da je neigranje Nanulice uticalo da im se ugase i tim i navijači. 

 

Sa druge strane, kao, što rekoh, oni su igrali sjajnu, izuzetno agresivnu odbranu. Naši napadi su bili klimavi ali amo uspeli u onome što je najduže. 40 minuta kakve takve ali igre u kontinuitetu, bez padova i konstantno održavajući razliku 3 i jače. U takvim momentima ube da bude zajebano kada prvi put izgubiš vođstvo, ali srećom, odbili smo sve napade i zbog toga skidanje kape i Sferu i igračima na terenu.

 

Realno je Sfero izvukao maksimum, svaka mu čast. 

 

Takođe, jako mi je drago što je srčano slavio, i što je  Nedara rešio penalima uz realno prosečnu tekmu :)

 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Vruce su glave, jednu stalozenu reakciju cu iznesem sabajle. 
Samo jos da debeli prodje u finale zapada.

 

Jedna jako kul skupina igraca, uprkos menadzmentu kluba. Sfero nas je tako zadesio, valjalo bi da ostavi malo duzi i ozbiljniji trag u zvezdi

  • +1 4
Link to comment

Vlade se izvinjava jer je najavio pet tekmi “3:0 to se u NBA zove metla” :lol:

  • Haha 7
Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Ruku na srce, mislim da je neigranje Nanulice uticalo da im se ugase i tim i navijači. 

 

Sa druge strane, kao, što rekoh, oni su igrali sjajnu, izuzetno agresivnu odbranu. Naši napadi su bili klimavi ali amo uspeli u onome što je najduže. 40 minuta kakve takve ali igre u kontinuitetu, bez padova i konstantno održavajući razliku 3 i jače. U takvim momentima ube da bude zajebano kada prvi put izgubiš vođstvo, ali srećom, odbili smo sve napade i zbog toga skidanje kape i Sferu i igračima na terenu.

 

Realno je Sfero izvukao maksimum, svaka mu čast. 

 

Takođe, jako mi je drago što je srčano slavio, i što je  Nedara rešio penalima uz realno prosečnu tekmu :)

 

Reko sam da ce Nedara da resi :)

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Vlade se izvinjava jer je najavio pet tekmi “3:0 to se u NBA zove metla” :lol:

Ima taj stari beogradski šmek 🤣

Link to comment
Posted (edited)

Moram prvo da sacekam Paniticev video, da li je Partizan opet bio pokraden ili je pobeda legitimna:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
5 minutes ago, ZSNj said:

Kenjao sam cele sezone za Sfera, ali ovu finalnu seriju je odradio majstorski, alal mu vera. Prva utakmica najslabija svaka sledeca bolja. Svaka cast na tome.

Ovo je bio Sferov doktorat.

 

Zelimir se umusio jos u 2. cetvrtini.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Sad napustiti KLS da Zeljko skine mrak ove godine :D bravo momci, na cistomu energiju i zelju!

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...