Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, San Epifanio said:

A ovo sto snimci sa sistema za video nadzor ovako opusteno izlaze u javnost je samo jos jedan primer nepostovanja bilo kakvih zakona i pravila.

Izlaze, cutuju se, pravna drzava kida :)

Spoiler

Nego, oce li se igrati veceras :fantom:

 

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

Ćoki reaguj

 

 

 

 

ni bi baš da sam u grobarskom anusu da mi ovolika crna kita uleti na ovako nehigienski način

Link to comment

grđe od videa sa naplatne rampe, ladno

 

ko bi reko

 

mislim da čo ima momentum u službi a ostoja barata novim medijima i tehnologijama

 

moguće da je sledeći koji dobiva po pičci geri kafeterija

Link to comment
Just now, Eleniko said:

grđe od videa sa naplatne rampe, ladno

 

ko bi reko

 

mislim da čo ima momentum u službi a ostoja barata novim medijima i tehnologijama

 

moguće da je sledeći koji dobiva po pičci geri kafeterija

To onaj lik prvi do klupe Partizana? Mesecima se pitam ko je lik. 
Jel posecuje covek treninge?

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

bilo bi strava ako ovo bude bio kraj aba lige

 

sve ispod toga ne prihvatam kao valjan razlog za šorku

 

grobari a licenciju zbog bolji veza

 

nama da igramo par godina mada ja zagovaram ek onoliko, da se detoksiramo

Kakav region, takav i Maksimir.

  • Haha 2
Link to comment

Sve i da vidimo od početka, iz ovog ugla teško da će se videti uvod: ovo je kad su već niz hodnik, na podu. Incident počinje na mestu koje se neće videti odavde jer ugao kamere nije dobar.

Link to comment

Sportski direktor ABA Lige gospodin Milija Vojinović je predao disciplinsku prijavu disciplinskom sudiji ABA lige protiv oba igrača. Disciplinski sudija ABA lige zatražio je da se oba igrača pismeno izjasne u roku od 120 minuta.

Link to comment
Just now, Wilde said:

Sve i da vidimo od početka, iz ovog ugla teško da će se videti uvod: ovo je kad su već niz hodnik, na podu. Incident počinje na mestu koje se neće videti odavde jer ugao kamere nije dobar.

Jasno je da sve kamere rade, a po ideji se postavljaju tako da pokriju svaki ugao. Ovo je Arena majkamustara, ne tamo neki S Supanca.

Ako se snimak ne pojavi to je zato sto neko to nece.

 

Spoiler

Btw, ne znam da li se na forumu pojavio info da se Co-u obrusila zastita jame na gradilistu zbog jelte, pilicarenja. Na svu srecu, bez povredjenih, bez stete na susednim objektima.

 

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, San Epifanio said:

A ovo sto snimci sa sistema za video nadzor ovako opusteno izlaze u javnost je samo jos jedan primer nepostovanja bilo kakvih zakona i pravila.

 

To je samo dokaz da je sve režirano. 

Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Jasno je da sve kamere rade, a po ideji se postavljaju tako da pokriju svaki ugao. Ovo je Arena majkamustara, ne tamo neki S Supanca.

Ako se snimak ne pojavi to je zato sto neko to nece.

 

  Reveal hidden contents

Btw, ne znam da li se na forumu pojavio info da se Co-u obrusila zastita jame na gradilistu zbog jelte, pilicarenja. Na svu srecu, bez povredjenih, bez stete na susednim objektima.

 

 

Bilo bi najbolje za sve da izađe snimak iz dobrog ugla. Pošto je KKP već najavio snimak koji navodno pokazuje šta se desilo, očekujem da to i urade.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...