Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Da moram po svaku cenu da izvodim zaključak iz ovog polu snimka, rekao bi da da je pala neka vrsta jače provokacije koju su čuli i ostali saigrači jer mi je potpuno nadrealno da je Naneli zapucao Lazarevića bez razloga a da onda ceo tim Zvezde koji je tu uz omalenog Smitha i Bruna , ne sastavi usamljenog Naneliju sa patosom. 

I dalje ostajem pri onom da dokle god Lazarević nije prvi fizički krenuo, na Naneliju je odgovornost.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Tuča je započela udarcem Nanelija jer je tada eskaliralo očigledno i došlo do pada na zemlju. Nije tuča trajala u trenutku kada su ušli u kadar.

 

u 15. sekundi se vidi Naneli koji zamahuje rukom (ne vidi se udarac) i deluje kao da je pre toga odgurnut. pri čemu deluje da zmahuje na dole, pa je to mogao da bude udarac u glavu samo ako je Lazarevićeva glava bilo u niovu njegovih grudi ili ispod. kao da je klečao ili bio sagnut, povijen

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

u 15. sekundi se vidi Naneli koji zamahuje rukom (ne vidi se udarac) i deluje kao da je pre toga odgurnut. pri čemu deluje da zmahuje na dole, pa je to mogao da bude udarac u glavu samo ako je Lazarevićeva glava bilo u niovu njegovih grudi ili ispod. kao da je klečao ili bio sagnut, povijen

 

Da, to sam posle i napisao, Naneli bio odgurnut, dakle na osnovu snimka se ne vidi ko je prvi počeo.

 

Ono što se, pak, na osnovu snimka vidi što se može zaključiti, da bi mama Naneli sada birala crninu da se ostali nisu umešali.

  • -1 1
Link to comment

Problem sa Nanelijem je što ga je najhapovao onaj indijanac Edin sa Arene sa onim čuvenim, e i onda se pojavi Naneli i bum-gotovo ! Ovo se desilo tačno dva puta za dve sezone, svakako ne vredno uloženih miliona :coffee:

 

E, da

Ima i onaj stih: oko mene sve dileri i Naneli, i to je nezaslužen hajp bio :coffee:

  • Haha 1
Link to comment

Ovde stvarno neko inicijalno bira stranu bez da znamo celu priču? 

 

Konobar, daj taj NBA.

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Da, to sam posle i napisao, Naneli bio odgurnut, dakle na osnovu snimka se ne vidi ko je prvi počeo.

 

Ono što se, pak, na osnovu snimka vidi što se može zaključiti, da bi mama Naneli sada birala crninu da se ostali nisu umešali.

Upravo to. Nanelija brane i igrači Zvezde i igrači Partizana. Nije logično da Zvezdini igraci brane nekoga ko im je napao saigrača 

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Da, to sam posle i napisao, Naneli bio odgurnut, dakle na osnovu snimka se ne vidi ko je prvi počeo.

 

Ono što se, pak, na osnovu snimka vidi što se može zaključiti, da bi mama Naneli sada birala crninu da se ostali nisu umešali.

To moras da tagujes ove sto su licitirali oko potencijalnog ishoda duela.

Mislim da je Lazarevic spor u rukama. Ne spasava jedan Smit u onoj poziciji kad je neko vest i posvecen.

Izvinjavam se na ovom komentaru. Al mislim da je nakon snimka jasno da je sranje ipak malo manje nego sto se pomislilo u prvi mah. 
Realno suspenzija za obojicu bi bila mera dobrog primera za mlade narastaje i sve one koji sa obozavanjem gledaju na kkcz i kkp.

  • +1 4
Link to comment

svi mi k0lik0 g0d mislili za sebe da sm0 0bjektivni bas i nism0 inace ne bi bili na f0rumu jelte, dali se sam0 meni cini da kad je Naneli pa0  d0le ili kada ga je Stef 0b0ri0 m0ga0 da ga sastavi sa zemlj0m ali ga je sam0 drza0 sa zamahnut0m ruk0m, Smith ka0 da ga drzi 0k0 pasa ili ispd ramena kak0 g0d

  • Wub 1
Link to comment

Sačekaću još koji snimak pre zvaničnog stava, ali deluje da Naneli ne sme da započne utakmicu večeras.

 

Ono što ja ne kapiram, i mislim da old school igrači nikad sebi ne bi dozvolili, je da ih se slika u ovakvom stanju, i deli po mrežama ili vodi u policiju da popunjavaju nekakve formulare i prijave nakon tuče. To mi je baš ono low self respect.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

 

Realno suspenzija za obojicu bi bila mera dobrog primera za mlade narastaje i sve one koji sa obozavanjem gledaju na kkcz i kkp.

Doktor Čović bi odmah pristao na ovakav epilog :fantom:

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Uskebasi said:

Upravo to. Nanelija brane i igrači Zvezde i igrači Partizana. Nije logično da Zvezdini igraci brane nekoga ko im je napao saigrača 

Jasno je, posibali su se nakon prepirke. Ne znamo sve cinjenice (bar ih ja ne vidim), Covicevo (kkcz) saosptenje je govno uglavnom, sto i nije neka novina. Jel ovo ok pozicija? :)

Edited by MeanM@
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...