Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

I meni je ovo malo čudno. Nekako mi iz Duškove pređašnje karijere ostao utisak da je trenirao momke u naponu snage i da je takve selektirao. A sad ima polu-veteranski tim, sa nekoliko igrača koji odavno gaze 4.deceniju. Kao da je legao na rudu i pustio Čovića da ispunjava vlažne snove.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

I meni je ovo malo čudno. Nekako mi iz Duškove pređašnje karijere ostao utisak da je trenirao momke u naponu snage i da je takve selektirao. A sad ima polu-veteranski tim, sa nekoliko igrača koji odavno gaze 4.deceniju. Kao da je legao na rudu i pustio Čovića da ispunjava vlažne snove.

 

Bjelica dolazi maltene dzabe, klub u svakom trenutku moze da raskine ugovor. ocigledno je da cinimo uslugu i njemu i Feneru jer smo preuzeli deo plate a  dobijamo nista od 209 cm osim tanke sanse da tokom sezone povrati makar deo onoga sto je nekad mogao i da bude mentor Simonovicu na treningu. Ovo moze da pokrije samo dovodjenje ozbiljne zveri na dvojci.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, sigurnost said:

A Duško je francuska sobarica?

U 67. godini kaplje kinta, trenira evroligaša, boli ka đoka.

Pakuj Bjelicu i daj i Štimca za poneti. Ne bi Duško trepnuo.

nije hteo tea, pa je nakon 2 meseca razvlacenja popustio™, iako je rekao da nece i tea i nedu, vec samo jednog..

ako se pogleda centarska linija, takodje fishy situacija.. mitar, kuz, tobi, bolomboj..

deluje kao da je jednu polovinu birao dusko a drugu covic.. drugacije se ne moze objasniti ova disproporcija, osim ako dusko nije izlapeo pod stare dane

 

Link to comment
3 hours ago, sigurnost said:

A Duško je francuska sobarica?

U 67. godini kaplje kinta, trenira evroligaša, boli ka đoka.

Pakuj Bjelicu i daj i Štimca za poneti. Ne bi Duško trepnuo.

nije hteo tea, pa je nakon 2 meseca razvlacenja popustio™, iako je rekao da nece i tea i nedu, vec samo jednog..

ako se pogleda centarska linija, takodje fishy situacija.. mitar, kuz, tobi, bolomboj..

deluje kao da je jednu polovinu birao dusko a drugu covic.. drugacije se ne moze objasniti ova disproporcija, osim ako dusko nije izlapeo pod stare dane

 

Link to comment
3 hours ago, sigurnost said:

A Duško je francuska sobarica?

U 67. godini kaplje kinta, trenira evroligaša, boli ka đoka.

Pakuj Bjelicu i daj i Štimca za poneti. Ne bi Duško trepnuo.

nije hteo tea, pa je nakon 2 meseca razvlacenja popustio™, iako je rekao da nece i tea i nedu, vec samo jednog..

ako se pogleda centarska linija, takodje fishy situacija.. mitar, kuz, tobi, bolomboj..

deluje kao da je jednu polovinu birao dusko a drugu covic.. drugacije se ne moze objasniti ova disproporcija, osim ako dusko nije izlapeo pod stare dane

 

Link to comment

Duop Rit potpisao za Portland.

Neka stoji ovde.

@Shaq 

ne kažem ja da je Duško izlapeo.

Nego 67. godina plata ide, EL ide, radi se. Ne talasa se.

Ako se nešto napravi Duško kralj, ako ne jbg sjebo mu Čova roster.

Ovo je Duško roster. Ako mu nešto ne odgovara sad je pravi trenutak da se izjasni. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Bjelica dolazi maltene dzabe, klub u svakom trenutku moze da raskine ugovor. ocigledno je da cinimo uslugu i njemu i Feneru jer smo preuzeli deo plate a  dobijamo nista od 209 cm osim tanke sanse da tokom sezone povrati makar deo onoga sto je nekad mogao i da bude mentor Simonovicu na treningu. Ovo moze da pokrije samo dovodjenje ozbiljne zveri na dvojci.

 

Ti zaista VERUJEŠ da će Fener NAKON raskida ugovora plaćati 80% plate za Bjelicu? Odnosno, 1.600.000€ ?

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ti zaista VERUJEŠ da će Fener NAKON raskida ugovora plaćati 80% plate za Bjelicu? Odnosno, 1.600.000€ ?

Ja verujem da mu Fener plaća ozbiljnu cifru zato što on nema razloga da pristane na manje. Druga je stvar sa igračima koji imaju ambiciju da nastave da igraju pa klub ima sedenje na tribinama kao ucenjivački potencijal. To je za nas ionako nebitno. Bitno je koliko mu mi plaćamo, a to može da bude i više i manje od smanjenja plate iz Fenera na koju je on pristao da bi mogao da igra kod nas.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ti zaista VERUJEŠ da će Fener NAKON raskida ugovora plaćati 80% plate za Bjelicu? Odnosno, 1.600.000€ ?


alternativa je da mu plate 2M da ostane i ne igra 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...