Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Malvo said:

Ionako je dobri čovek Džejlen Smit pre početka serije upozorio da nas očekuje američki fudbal.

To je baš izvučeno iz konteksta i nije okej potezati, Smit je bio korektan, samo je iskoristio metaforu.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Šta je "double leg" u žargonu tabanja?

Ja ne znam, ja sam cuo samo za mavashi geri ili sl. 

Link to comment
7 minutes ago, Malvo said:

Sigurno je bilo nekog dobacivanja, zatim verovatno i napušavanja, onda možda nekog unošenja u lice i gurkanja i slično, ne udara niko nikoga u glavu tek tako. Sve to je jedna dimenzija, a nešto sasvim drugo nabosti nekoga u glavu. To se prosto ne radi ako nisi direktno fizički ugrožen.

Pritom Naneliju nije prvi put da glumi ludilo, i prošle sezone se nešto pravio pametan kad je Petrušev dao izjavu a on prošao pored. Glumac ludila kome prolazi, jednom će ili da pređe crvenu liniju ili će da je dobije preko oka. Sad je prešao i proći će mu, ali jednom će da ode u neku zemlju gde ambasade ne vode unutrašnju i spoljnu politiku države.

Lako je glumiti ludilo kad si zaštićen poput bijelog medvjeda, kao i svi žandari što šamaraju dok su u uniformi. Zna da je siguran pa se kurči.

  • +1 1
Link to comment

prosle godine su pravdani lesorovi postupci, radovalo se povredama protivnickih igraca i sad se cudimo sto je naneli najpre hvatao za gusu a onda i napao lazarevica. 

  • +1 7
  • -1 2
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Kreću tračevi: komšijin sin koji radi u Areni mu rekao da je Naneli umalo "izbio oko" Stefanu i da se umešala i Ambasada™.

 

naravno, denis iz ambasade je veliki navijač kkp, dovodio je ambasadora na tekme

 

nadam se da će čo odjebati sve ovo i uhapsiti nasilnika sa lisicama na rukama pred svih 20,000 u areni

 

bukvalno za primer saviću ili ko je već ovo napravio

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Ja ne znam, ja sam cuo samo za mavashi geri ili sl. 

Izvini, Bruse Lije, nisam te prepoznala.

Kažu da ga je tako pokupio Nanogica :heart:, tim double leg zahvatom.

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Uskebasi said:

I stavljao se Ljulj na avatar... 

 

svako ko voli vrhunsku košarku može da stavi ljulja

 

vi pantera, mi ljulja

 

pošteno

  • +1 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Izvini, Bruse Lije, nisam te prepoznala.

Kažu da ga je tako pokupio Nanogica :heart:, tim double leg zahvatom.

 

Ovako je Nelson izvrnuo Milutinova onomad, na sta vaskolika ciganija onanisala kao nesto super kul. Bezveze.

 

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, nenad said:

prosle godine su pravdani lesorovi postupci, radovalo se povredama protivnickih igraca i sad se cudimo sto je naneli najpre hvatao za gusu a onda i napao lazarevica. 

 

posle će izaći hijene 21 i prepošteno grobarstvo /ne svi, ali svi sa šipke/ skočiti na elenika

 

razlika je u tome što ove godine nema arama da štiti učitavanje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...