Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, MeanM@ said:

Ja sam u jednom od prethodnih postova napisao sacekajmo i ugao kkp.

Ne verujem slepo, trenutno verujem ovoj masnici na oku.
Pri tome imamo i vatanje za gusu od pre pet dana od istog coveka, koje takodje nema smislenog opravdanja. Saka na vratu je intentional potez, nije koskanje ili busanje u grudi. 
Sacekajmo izjave ostalih.

Znaci za sada verujes da je Lazarevic dobronamerno prisao Naneliju da prijateljski porazgovaraju? 

Ni Eleniko u to ne veruje

Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Uskebasi said:

Bas zato je i cudno sto se veruje Covicevoj verziji događaja. A ta verzija je da je Lazarevic kulturno prisao Naneliju da porazgovaraju. Zasto je odmah isključena verzija da su se potukli i da je ovaj izvukao deblji kraj

 

ako je tako i bilo, opet ne menja na činjenici da se radi o katastrofi

 

kao navijač Partizana očekivao bih od mojih igrača da ne ulaze u fizičke obračune sa igračima protivnika par sati pred utakmicu (niti bilo kad), čak i ako su izazvani nečijim ponašanjem. očekivao bih da odmah obaveste klub i da klub onda preduzima dalje šta treba

 

Čovićeva verzija događaja me ne interesuje, šta je tačno bilo utvrduće se putem snimka i izjava, utvrdiće tužilac i sud. ali sama činjenica da tužilac i sud ulaze na scenu u finalu abe jeste katastrofa po sebi

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
42 minutes ago, Ted said:

katastrofa.....muka mi je i od domaće košarke i abe i kkp i sukoba večitih

 

e sad

Link to comment

Hvatanje za gušu nije nešto što se viđa na košarkaškoj utakmici, logično je da mu je Lazarević rekao nešto u fazonu "be careful next time" i da ga je ovaj udario posle toga, vidi se da je govno.

Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

Znaci za sada verujes da je Lazarevic dobronamerno prisao Naneliju da prijateljski porazgovaraju? 

Ni Eleniko u to ne veruje

Gde sam to rekao? 

Pre se vodim time da skontam sta moze da izazove reakciju tipa da nabodes nekog u glavu. Takodje razmisljam kako je sve ostalo na sukobu samo njih dvojice, obicno stvar eskalira.

Nisam sklon da donosim zakljucke koji ce prosto potvrditi tezu koja mi odgovara iz ugla navijaca kkcz. Nemam nista od toga.

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Hvatanje za gušu nije nešto što se viđa na košarkaškoj utakmici, logično je da mu je Lazarević rekao nešto u fazonu "be careful next time" i da ga je ovaj udario posle toga, vidi se da je govno.

Milsis crno govno? Ili si revidirao stav? 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

 

kao navijač Partizana očekivao bih od mojih igrača da ne ulaze u fizičke obračune sa igračima protivnika par sati pred utakmicu (niti bilo kad), čak i ako su izazvani nečijim ponašanjem. očekivao bih da odmah obaveste klub i da klub onda preduzima dalje šta treba

 

Ovaj brod nam nekontrolisano isplovljava..drugi put u godinu dana

  • +1 2
Link to comment
Just now, booyaka said:

Hvatanje za gušu nije nešto što se viđa na košarkaškoj utakmici, logično je da mu je Lazarević rekao nešto u fazonu "be careful next time" i da ga je ovaj udario posle toga, vidi se da je govno.

 

nije ovde pitanje šta je logično već šta je tačno bilo. logično bi bilo da do fizičkog sukoba nikakvog nije ni došlo

  • +1 1
Link to comment

Kreću tračevi: komšijin sin koji radi u Areni mu rekao da je Naneli umalo "izbio oko" Stefanu i da se umešala i Ambasada™.

 

Ne čuh ko je prvi počeo, pošto je to evidentno veoma važno.

Link to comment
Posted (edited)

Sigurno je bilo nekog dobacivanja, zatim verovatno i napušavanja, onda možda nekog unošenja u lice i gurkanja i slično, ne udara niko nikoga u glavu tek tako. Sve to je jedna dimenzija, a nešto sasvim drugo nabosti nekoga u glavu. To se prosto ne radi ako nisi direktno fizički ugrožen.

Pritom Naneliju nije prvi put da glumi ludilo, i prošle sezone se nešto pravio pametan kad je Petrušev dao izjavu a on prošao pored. Glumac ludila kome prolazi, jednom će ili da pređe crvenu liniju ili će da je dobije preko oka. Sad je prešao i proći će mu, ali jednom će da ode u neku zemlju gde ambasade ne vode unutrašnju i spoljnu politiku države.

Edited by Malvo
  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, Uskebasi said:

Milsis crno govno? Ili si revidirao stav? 

Govno je dovoljno dobar opis oko koga ćemo se svi složiti.

Edited by booyaka
  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Uskebasi said:

Partizan treba da suspenduje Nanelija jer je doktor Covic prvi napisao saopstenje, da je njegov igrač o koji je bio zvezda i prethodnog saopštenja ljubazno prišao Naneliju da ga nesto pita, a ovaj ga nabo pesnicom. I Aba liga treba da suspenduje Nanelija iako nije nadležna za to, ako ga pre toga kao crno govno (kao sto nekažnjeno boojaka pise) ne deportuje drzava Srbija. A ako se ispostavi da je zvezdin igrac prvi nasrnuo na Nanelija, moze jedna prekrsajna prijavica za njega i kvit smo. 

Navijači kluba koji je u finalnoj seriji izdao 28 saopstenja u kojima preti učesnicima utakmice su šokirani što je igrac Zvezde ljubazno pitao nešto Nanelija a ovaj kao crno govno (hvala booyaka) reagovao

Centrali trebalo tačno 89 minuta da reaguje.

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Kreću tračevi: komšijin sin koji radi u Areni mu rekao da je Naneli umalo "izbio oko" Stefanu i da se umešala i Ambasada™.

 

Ne čuh ko je prvi počeo, pošto je to evidentno veoma važno.

 

Počeo je Čović sa saopštenjem, to se jedino ne dovodi u pitanje.

Link to comment

Da nije bilo Čovićevog saopštenja posle napada, ne bi bilo ni napada pre toga, bar je to sasvim jasno.

Ionako je dobri čovek Džejlen Smit pre početka serije upozorio da nas očekuje američki fudbal.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...