Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

možda je čo napucao lazarevića pa sad koristi šljivcige i masnice

 

sigurno je to

Link to comment
Just now, Uskebasi said:

A problem je ono sto je Covic napisao u saopstenju? Tome se veruje? 

Napisao ti je Ted. Retko sta opravdava fizicki nasrtaj na drugo lice. Samoodbrana je jedna od tih stvari. 
Napisao ti je covek i o alternativama u civilizovanom svetu, pogotovo medju sportistima. 
A krose u glavu, na hodniku, nema nikakve veze sa ozlojedjenoscu Covicem ili bilo cime dalje. 
Simpa je zez i odusevljavanje bad boysima, al kad prodje zajebancija ipak je to nesto sto ne treba da se desava.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Uskebasi said:

U borbi za loptu dzukacki ga uhvatio za vrat. To niko nije primetio, verovatno ni Lazarevic dok Čović nije izvukao frejm iz snimka i izdao saopštenje tim povodom

Ne blamiraj se, molim te.

 

Pretjeruje se sa lovom na vještice, ali i ti ideš u druug krajnost.

  • +1 1
Link to comment

Naneli hteo na kraju prošle da izvede Ljulja, a danas je izveo Jabuselea. 

Tako da bi ga neki mogli staviti na avatar :fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

ja ne verujem ali neki mediji pišu.

 

ti znači stojiš na poziciji da naneli nije naneo povrede lazareviću

 

okej, cool

 

ajmo o bujaki onda, problem rešen

Mora biti da je tako. Jadno. 

Naravno da je Naneli naneo povrede Lazarevicu, to niko ne spori. 

A ti ocigledno verujes u scenario iz Covicevog saopstenja da je Lazarevic dobronamerno prisao Naneliju da ga ljubazno zamoli da mu objasni zasto ga je uhvatio za vrat pre 5 dana? 

Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

Mora biti da je tako. Jadno. 

Naravno da je Naneli naneo povrede Lazarevicu, to niko ne spori. 

A ti ocigledno verujes u scenario iz Covicevog saopstenja da je Lazarevic dobronamerno prisao Naneliju da ga ljubazno zamoli da mu objasni zasto ga je uhvatio za vrat pre 5 dana? 

 

kakve to veze ima

 

jel ga nabo

 

nazvao ga prljavom crnčugom koja smrdi

 

mada ima još dosta, dugačko je popodne i veče

 

svašta ćemo saznati

Link to comment
2 minutes ago, Uskebasi said:

Jesi li ti video hvatanje za vrat u prenosu? Nesportski potez, ali nista sto bi bilo vredno posebnog saopštenja i višednevnog podizanja tenzija od doktora Čovića. 

Nisam, nisu prikazali. Cudno mi bilo sto tehnicke. Posle video suludost na snimku.

Ne moras meni oko Covica. Sve je tu jasno i nikad neces videti da branim bilo sta sa njegove strane.

Ali ne shvatam opravdavanje ovog konkretnog dogadjaja njegovim delovanjem.

Link to comment

čović je kriv za sve

 

nabadajmo dok možemo - dok je on tu

 

i bujaka crno govno

  • +1 1
Link to comment

Kao i uvek kada tenzije dođu do usijanja doći će do naglog smirivanja situacije mmw.

 

Oba igrača biće sankcionisana od klubova ili lige dok se ne utvrde sve činjenice...

 

Zvezda će dobiti jednu od preostale tri utakmice i preko ABA obezbediti učešće u EL, a KKP će dobiti A ili B licencu, kako god :clown:

 

Ono što bi trebalo da se sankcioniše najstrožije je već legendarno ne da na sebe...

Ne zbog Lazarevića, Petruševa, Pantera, Nanelija ili Lesora, oni će se od batina oporaviti..već zbog nekog klinca koji će drugom klincu slomiti lobanju ili pucati u stomak zbog ovoga što se desilo tražeći neku svoju pravdu...

 

Glumljenje taf-gaja je za rep pesme i geto delove američkih gradova, jako loše se to prenosi na naše podneblje...

 

Ali ako navijači žele strance kojima je stalo, nema problema, onda imamo ovo 

 

  • +1 7
Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

 ovde govorimo o košarkašima EK klubova, 

Ne dolivaj ulje na vatru :D

  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Nisam, nisu prikazali. Cudno mi bilo sto tehnicke. Posle video suludost na snimku.

Ne moras meni oko Covica. Sve je tu jasno i nikad neces videti da branim bilo sta sa njegove strane.

Ali ne shvatam opravdavanje ovog konkretnog dogadjaja njegovim delovanjem.

Bas zato je i cudno sto se veruje Covicevoj verziji događaja. A ta verzija je da je Lazarevic kulturno prisao Naneliju da porazgovaraju. Zasto je odmah isključena verzija da su se potukli i da je ovaj izvukao deblji kraj? 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Ne dolivaj ulje na vatru :D

 

omaklo se......bez umišljaja sa moje strane, kad smo već kod krivičnog prava

Link to comment
Just now, Uskebasi said:

Bas zato je i cudno sto se veruje Covicevoj verziji događaja. A ta verzija je da je Lazarevic kulturno prisao Naneliju da porazgovaraju. Zasto je odmah isključena verzija da su se potukli i da je ovaj izvukao deblji kraj? 

Ja sam u jednom od prethodnih postova napisao sacekajmo i ugao kkp.

Ne verujem slepo, trenutno verujem ovoj masnici na oku.
Pri tome imamo i vatanje za gusu od pre pet dana od istog coveka, koje takodje nema smislenog opravdanja. Saka na vratu je intentional potez, nije koskanje ili busanje u grudi. 
Sacekajmo izjave ostalih.

  • +1 2
Link to comment

Uvek im po pola sata treba da se presaberu, isfabrikuju mažino liniju i onda festival bednih relativizicija.

 

Da sve bude gore, stvara se narativ da bi eventualno neigranje Nanelija bilo zadovoljenje pravde, a mislim da bi bilo pravičnije da mu je Stef uzvratio kako dolikuje, pa ako može da igra, neka igra.

 

Doduše, ne bi me iznenadilo da ima tragova i na naneliju, samo nedelja je, nema gde Savić da odnese da mu telefon podese na zadnju kameru.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...