Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, sigurnost said:

Vidim da je kod tebe slučaj "kora od banane".

A pa onda ti loše ide ta vidovitost. 

 

Nadam se da postoje kamere, pa nećemo biti prepušteni raznim interpretacijama. Kao i da će organi reda, mira i pravde biti objektivni i postupati u skladu sa zakonom, pa ko god da je krivac.

 

Naneliju je došao na naplatu glupav potez na kraju utakmice jer sad i da se branio loše će da prođe. Neće igrati sigurno i završio je sa kkp. Zvezda ostala bez igrača sa kraja klupe, kkp bez člana prve petorke. 

Link to comment
Posted (edited)
18 minutes ago, Milosh76 said:

Ako Naneli bude u ekipi, nema sanse da nasi izadju na teren. To bi bilo protivno svakoj logici i razumu.

Ja bih izašao, u prvoj četvrtini treneri po dve tehničke i svi igrači po pet ličnih pa nek ABA pošalje još jednu disciplisnku.. 

 

Pa onda kkp da odradi jedan šuterski trening u punoj Areni.. 

Edited by zoki
Link to comment
7 minutes ago, smooth.Op said:

@sigurnost

Vidim da je tebi jasno i šta se desilo, a i epilog celog slučaja. 

 

Stranac na privremenom radu u Srbiji tuče našu finu decu. 

Ja samo kažem šta je, ukoliko bude da se ovako odigralo, po meni najbolje rešenje. Čisto sumnjam da po ABA statutu oni mogu da kažnjavaju igrače za stvari koje se nisu desile na samoj utakmici.

 

Klub bi trebao da ga suspenduje do kraja sezone. Ali poučeni slučajem Jabusele to se gotovo sigurno neće desiti.

 

Ali kao što većina kaže hajde da vidimo taj famozni snimak, gde sem nekog direktnog zamahivanja prema Naneliju, ništa drugo ga ne opravdava.

Link to comment

koji je čo lejmer, nije mu za po registrovan čiča gurke za ovakve nedaj bože situacije

  • -1 1
Link to comment

Slažem se da ABA nije nadležna za ono što se dešava na treningu pojedinih ekipa. 
Za telesne povrede je nadlešna policija i tužilaštvo, ako postoji i snimak, eto i dokaza pa nek se ćeraju. Uopšte ne bi bilo loše da ovaj odguli malo zatvora. 
 

Posle onoga sa Lesorom i Petruševim, ništa me ne može iznenaditi, pogotovu ne mandrilska podrška nasilnicima od strane komšija. 

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, smooth.Op said:

A pa onda ti loše ide ta vidovitost. 

 

Nadam se da postoje kamere, pa nećemo biti prepušteni raznim interpretacijama. Kao i da će organi reda, mira i pravde biti objektivni i postupati u skladu sa zakonom, pa ko god da je krivac.

 

Naneliju je došao na naplatu glupav potez na kraju utakmice jer sad i da se branio loše će da prođe. Neće igrati sigurno i završio je sa kkp. Zvezda ostala bez igrača sa kraja klupe, kkp bez člana prve petorke. 

A šta sam ja napisao sem postupka koje treba da provede tužilaštvo?

Lazarević je povredu zadobio ili od udarca Nanulija ili "se okliznuo na koru od banane".

Ako je od udarca Nanulija sledi njegova ekstradicija.

Ako je i Lazarević učestvovao protiv njega sledi prekršajni postupak.

Sigurno bi najelegantnije sa sportske strane bilo da Partizan  suspenduje Nanulija. Sa druge strane za njih je to rizik jer pitanje je kako će reagovati "sindikat".

Link to comment

Da presecemo ove nemile dogadjaje jednom lepom vescu, Teo igra i sledecu sezonu

  • Wub 6
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Slažem se da ABA nije nadležna za ono što se dešava na treningu pojedinih ekipa. 
Za telesne povrede je nadlešna policija i tužilaštvo, ako postoji i snimak, eto i dokaza pa nek se ćeraju. Uopšte ne bi bilo loše da ovaj odguli malo zatvora. 
 

Posle onoga sa Lesorom i Petruševim, ništa me ne može iznenaditi, pogotovu ne mandrilska podrška nasilnicima od strane komšija. 

 

Nema teorije da liga nema diskreciono pravo da suspenduje aktere u takmičenju koje sama organizuje. Suspendovani su sportisti zbog tvitova, a ne zbog ovoga.

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, red star forever said:

Ako je Lazarević krenuo na njega prvi, onda jbg, ovaj se branio, i ima pravo da se brani.

Zato bih ja sačekao video

Čuo si verovatno za prekoračenje nužne odbrane.

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Milosh76 said:

da su tim povodom poslali disciplinskog sudiju u Beograd, koji bi trebalo da doputuje pre početka utakmice kako bi prikupio što više informacija o događaju

 

 

odakle putuje? iz Bijeljine?

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Nema teorije da liga nema diskreciono pravo da suspenduje aktere u takmičenju koje sama organizuje. Suspendovani su sportisti zbog tvitova, a ne zbog ovoga.

Ma naravno da ima i treba da ima. Izmedju ostalog, privatna liga odlucuje koje ce vrednosti promovisati, a koje suzbijati. Al ova prva izjava je u skladu sa duhom vremena - alibi, ne zamerajmo se nikome, prebaci lopticu nekom drugom i sl govnarluci zbog kojih i zivimo to sto zivimo.

  • +1 1
Link to comment

željko ima istorijsku šansu da ispadne veliki car sportske igre

 

suspenduje nanelija

 

i dobije tekmu večaras

 

ne znam da li će se desiti ali voleo bi zbog njega i zbog prijatelja poštenih grobara

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...