Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Jezivo saopstenje Aba Lige, treba da prebijamo igrače na trwningu ili mimo dvorane, jebes ga nije se desilo na terenu. Još napad člana druge ekipe, nije ni random mandril već igrač druge ekipe.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Realno, nema ABA jurisdikciju ovde. Npr. Nema ni UEFA za stvari van fudbalskih utakmica. Ako ima snimak (a morao bi da ima jer je ipak Arena) onda je ovo za suspenziju od strane kluba. Naravno uz tu jednu jedinu već izrečenu ogradu.

 

Kako god da ga je provocirao pa neka je i najgori rasizam (a stvarno ne znam čime je samo dajem najgoru moguću opciju) morao je da iskulira. Duplo je morao da iskulira jer ima godina i iskustva koliko ima. Trostruko je morao da iskulira jer je bio na terenu protiv Reala pre bukvalno godinu dana.

Link to comment
2 minutes ago, zoki said:

Moraće partizan da izađe sa kontrafotografijom polupanog Nanelija, zamoliće druga Ledeja da ga raspizdi jednim laktom u lice :fantom:

Sta mi tesko :fantom:

 

Link to comment

Ako Naneli bude u ekipi, nema sanse da nasi izadju na teren. To bi bilo protivno svakoj logici i razumu.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ali kakvo saopštenje - šaljemo odmah disciplinsku, al čisto da se zna da nismo nadležni.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, smooth.Op said:

Sigurnost sa sigurnošću. 

 

Tebi nešto nije jasno?

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Ali kakvo saopštenje - šaljemo odmah disciplinsku, al čisto da se zna da nismo nadležni.

A i nedelja je, ko će da se cima 

Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Realno, nema ABA jurisdikciju ovde. Npr. Nema ni UEFA za stvari van fudbalskih utakmica. Ako ima snimak (a morao bi da ima jer je ipak Arena) onda je ovo za suspenziju od strane kluba. Naravno uz tu jednu jedinu već izrečenu ogradu.

 

Kako god da ga je provocirao pa neka je i najgori rasizam (a stvarno ne znam čime je samo dajem najgoru moguću opciju) morao je da iskulira. Duplo je morao da iskulira jer ima godina i iskustva koliko ima. Trostruko je morao da iskulira jer je bio na terenu protiv Reala pre bukvalno godinu dana.

 

:isuse:

 

Da ostave klubu da izvaga koliko je igrač zaslužio da bude kažnjen? Možda ga Žoc kazni da istrči kamikaze. Jel si čuo recimo za NBA ligu i šta se desi kada igrači prave sranja van terena?

 

 

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

@sigurnost

Vidim da je tebi jasno i šta se desilo, a i epilog celog slučaja. 

 

Stranac na privremenom radu u Srbiji tuče našu finu decu. 

Edited by smooth.Op
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

:isuse:

 

Da ostave klubu da izvaga koliko je igrač zaslužio da bude kažnjen? Možda ga Žoc kazni da istrči kamikaze. Jel si čuo recimo za NBA ligu i šta se desi kada igrači prave sranja van terena?

 

 

Ja Morant ne veruje :D

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, smooth.Op said:

Vidim da je tebi jasno i šta se desilo, a i epilog celog slučaja. 

 

Stranac na privremenom radu u Srbiji tuče našu finu decu. 

Vidim da je kod tebe slučaj "kora od banane".

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

:isuse:

 

Da ostave klubu da izvaga koliko je igrač zaslužio da bude kažnjen? Možda ga Žoc kazni da istrči kamikaze. Jel si čuo recimo za NBA ligu i šta se desi kada igrači prave sranja van terena?

 

 

 

S druge strane, mislim da su to pravila lige na koja po slovu ugovora pristaju klubovi i igrači. Ovde mislim da toga nema samo po sebi.

Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Realno, nema ABA jurisdikciju ovde. Npr. Nema ni UEFA za stvari van fudbalskih utakmica. Ako ima snimak (a morao bi da ima jer je ipak Arena) onda je ovo za suspenziju od strane kluba. Naravno uz tu jednu jedinu već izrečenu ogradu.

 

Kako god da ga je provocirao pa neka je i najgori rasizam (a stvarno ne znam čime je samo dajem najgoru moguću opciju) morao je da iskulira. Duplo je morao da iskulira jer ima godina i iskustva koliko ima. Trostruko je morao da iskulira jer je bio na terenu protiv Reala pre bukvalno godinu dana.

Nije stvar jurisdikcije. Tacno je da je nema.

Vise je stvar integriteta lige. Nevezano ko je u pitanju, zaista. 
Eno ti nba kao primer u mnogo situacija. Zestoke suspenzije za dokazano nasilno ponasanje.

Svakako je urnebesno da u prvoj izjavi stavis akcenat na to da nisi nadlezan. Liga, ne ti :)

 

Slazem se sve ovo ostalo. Odraslom, razumnom coveku sportisti, ovo je nedopustivo. 
Al aj sacekajmo da vidimo sta je saopstenje Partizana. 

  • +1 3
Link to comment

Naravno da je jasno šta se desilo, pročitali smo. Niko nije toliko glup, a pogotovo ne Čović da navede da se desio jedan scenario a u stvari bio drugi.

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...