Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Jebi ga, ja bih sve strance izuzev Bolomboja škartirao. Kalina, Đurišić, Luka, bek i četvorka i udri. 

 

(Pod uslovom da Teo bude igrao, ako ne, onda Jago)

 

Jbt, potpao sam pod cigansku epidemiju opsednutosti prelaznim rokom. Sredina je maja :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

nisam optimista za konačni skor i ne sviđa mi se što razmišljam o tome kakav bi uticaj na 3 i 4. tekmu mogao da ima sinoćnji rezultat nagetsa u soti. ako robia nije trajno pogubljen, neka stoka razlike bi mogla da nas mentalno dosta razjebe.

 

sa druge strane ozbiljan prostor za guženje ima kombinatorika teoa i randolfa, matorci znaju lopte, bitno je samo da oće da igraju.

Link to comment
Posted (edited)

Vildoza, Jago, Teo na kecu je bombona :wub:

 

 

Edited by assignment
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, kralj said:

Jebi ga, ja bih sve strance izuzev Bolomboja škartirao. Kalina, Đurišić, Luka, bek i četvorka i udri. 

 

(Pod uslovom da Teo bude igrao, ako ne, onda Jago)

 

Jbt, potpao sam pod cigansku epidemiju opsednutosti prelaznim rokom. Sredina je maja :isuse:

 

Ja bi zadrzao Gidru, covek kida odbranu, jak ko stena, nije jednu utakmicu propustio. I kada ga sut ne ide, opet moze da pomogne ekipi...

 

Pored toga, a to je pre svega pitanje zdravlja, ne bi tek tako optisao Trey-a....

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, assignment said:

 

Ja bi zadrzao Gidru, covek kida odbranu, jak ko stena, nije jednu utakmicu propustio. I kada ga sut ne ide, opet moze da pomogne ekipi...

 

Pored toga, a to je pre svega pitanje zdravlja, ne bi tek tako optisao Trey-a....

 

Mora mesta za Đurišića, Kalinu... Ne treba nam. Prelazni rok mode off.

Link to comment
13 minutes ago, Eleniko said:

nisam optimista za konačni skor i ne sviđa mi se što razmišljam o tome kakav bi uticaj na 3 i 4. tekmu mogao da ima sinoćnji rezultat nagetsa u soti. ako robia nije trajno pogubljen, neka stoka razlike bi mogla da nas mentalno dosta razjebe.

 

sa druge strane ozbiljan prostor za guženje ima kombinatorika teoa i randolfa, matorci znaju lopte, bitno je samo da oće da igraju.

 

Izgubili smo stoka razlike prije dvije sezone u 4. pa smo ih rjesili u petoj

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, nenad said:

 

nije laza glup kao panter, da ga tako navuku. 

 

 

Lako je Lazi, nikad nije igrao tako bitnu utakmicu, sa tolikim ulogom

Link to comment
36 minutes ago, Palmira said:

Случајно видех ово. Сјајно је.

Dedina fizionomija je pobednička.

  • +1 1
Link to comment

manite se prelaznog roka dok je zec u sumi..

na stranu sto su sve losa resenja koja se spominju, plavsic, vildiza etc.. al o tome dugom prilikom..

i cisto za djurisica, 73% sanse da ce u zvezdu, a 100% da ce u nba, da ne kazem u razvojnu ligu..:fantom:

Link to comment
Posted (edited)

ja bih za sledecu sezonu ovako napravio:

nikola

nikola

nikola

nikola

nikola

 

milos

marko

nemanja

dejan

uros

filip

ognjen

adam

jole

brazza

Edited by Ros
  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Lako je Lazi, nikad nije igrao tako bitnu utakmicu, sa tolikim ulogom

 

u odnosu na pare koje primaju laza i panter finale aba je za lazu barem jednako bitno kao za pantera 1/4 el, ako ne i bitnije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...