Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, MiddleClass said:

 

 

Zoc je zaboravio na Dozera u 4/4?

U poslednje vreme redovno.

 

Ne znam da li ovaj nakon povrede koju ju je vukao jedno vreme ima manje snage ili je to neki Željkov hir.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

 

Bitan za šta, za patkometriju? Evroliga je jedino merilo njihovog rada.

Jok. U situaciji kada niko ne ostvaruje nikakav rezultat u EL, sledeće što se vrednuje je ABA trofej.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Bitno je svako takmicenje i svaki osvojeni trofej stvara kod igraca neki pobednicki mentalitet koji bi trebao da ga cini boljem.

 

Drugacije razmisljanje u sportu ne razumem. Ako je EL i "uspeh" (a sta je tu tacnoi uspeh, u pogledu na igracku i finansijsku konkurenciju?) u istoj jedino merilo za uspeh, verovatno nikada neces imati uspeh jer ces biti luzerski tim...

 

Ko jebe Kup, Kup je nebitan, kaze navijac Partizana, nako sto je IZGUBIO u Kupu. Ko jebe ABA, jer NIJE osvojio ABA  a ipak usao u EL, kaze @Nikodije 

 

To su samo jeftina opravdavanja neuspeha, i nista vise.

 

Da nije bilo rata i izbacivanja DVA ruska tima, i moucnost da se "kupi" wild card, videli bi koliko je bitno... A sada dolazi Pariz, Arapi kucaju na vrata EL parama. A ako Partizan misli da samom cinjenicom da ih trenira Oradovic imaju garant EL, moze opasno da se zajebu. ALi otom potom....

 

Znaci bitno je svako takmicenje, svaki trofej :D



Jebes trofej ako nije niko dosao direktno iz Estonije da to gleda uzivo 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Zbog čega i onda postoji takmičenje za neki trofej ako taj trofej nije bitan?! Uostalom, čak i da smo nešto uradili u Evroligi (primera radi, ušli u plej of), ja ne vidim kako je taj uspeh u Evropi veći od osvajanja bilo kog trofeja u drugom takmičenju u kome učestvujemo.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

 

Igrali smo EL ove godine iako nismo osvojili ABA. Ali da se ne natežemo oko toga. Kome znači nek se loži. Meni ne znači posebno posle ovako grozne EL sezone i spoznaje da je klub u sve većem čabru, taoc ludila 1 čoveka.

 

Malo preteruješ sa tim, daleko da nismo u čabru (sama činjenica da imamo Čovića je dokaz da smo u Čabru kao klub, bez obzira na rezultate) ali kontam ni više ni manje nego pre.

 

Promašilo se sa nekim igračima, pre svega sa Nejpirom, ispravilo se sa Topićem jer bi Top sigurno igrao više od onog što je Nejpir igrao, onda se mali povredio i to je to. Bottom line, ostali smo bez igrača koji je trebao da nosi tim. Onda je usledilo još 150 povreda. Naravno da će biti loša sezona u najtežoj konkurenciji. 

 

Pogodilo se zato sa Teom i to je pogodak koji je spasio sezonu. Pogodilo se sa Bolombojem, Gidra je ok, kado se muči u napadu, nadoknađuje u odbrani, pogodilo se i sa Jagom, šta god ko mislio. Gledam ga juče, čovek jebeno ne staje, što u napadu, što u odbrani, energija uvek na 110%. Jako podcenjen kvalitet koji mnogo, mnogo vredi na terenu. Hanga korektan, taman se zalaufa, pa i on povreda, Nedović odrađuje njegovo standardno toplo hladno ali uglavnom i on odradi svoj deo posla. Gilespi i Tobi su promašaji /Tobi mislim da može više od onoga što je igrao, ali nije mu se jednostavno poklopilo/, ali ovaj prvi je projektovan za malo minuta pa je nebitan.

 

Sve u svemu, čudna jako sezona sa dosta povreda pre svega, ako uzmemo ABA šta god bilo ko mislio, sezona je uspešna, tim više što ti je Čovke najavio odlazak. Naravno, ostaje pitanje koliko će to zapravo biti odlazak pošto nameće svog čoveka.

 

Šta god bilo ko mislio o Čoviću, garantujem da će izvući pouke iz ove sezone, za sledeću podmladiti tim i rešiti se barem većine balasti (osim Dede i Lazića koji će igrati u Zvezdi dok ne napune 65 godina).


Sfero mora da ostane, odabere igrače ili barem učestvuje, navikao se na tim, grad, sve, i izvlači više od maksimuma od ove ekipe rekovalescenata™. Uz par odlazaka i dolazaka može to da bude dosta bolje dogodine.

 



 

  • +1 9
Link to comment
52 minutes ago, Ratamahatta said:

Juce je Partizan bio ziv samo dok je Bolomboj bio na klupi, on im je nocna mora bukvalno i kljuc ove serije. Tu imamo veliku prednost, na kecu takodjer. 

I to samo jer nam keceve igraju ljudi koji konceptualno jesu kecevi, 1 penzos i 1 midget

 

Istina za Bolomboja, ali je primetno u ovoj seriji da je rovit i da je bio pod znakom pitanja hoce li biti spreman

  • +1 1
Link to comment

dok ih nasi stite kad izlaze, ove smrde nece ni da se rukuju pre utakmice, panter, naneli i dozier.. lepo ih robija naucio..:fantom:

 

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
15 minutes ago, Milošica said:

Svi mi se žale, kome ja da se žalim.

 

Pa imas li oca, majku, brata, sestru, zenu/devojku, ili mozda decka?

Link to comment

ne smemo se opustiti, 2-0 je najopasniji rezultat

 

plus znamo ko je s druge strane

 

438081884_10160070628627643_282304772324

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Pa imas li oca, majku, brata, sestru, zenu/devojku, ili mozda decka?

Imao sam devojku do skoro, ali sam je otkačio kad sam saznao podznak.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Imao sam devojku do skoro, ali sam je otkačio kad sam saznao podznak.

 

vidiš kakve nevolje donosi nepotpuno uzimanje ličnih podataka

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Prosle godine sam u istom danu u radijusu od 500 metara sreo tri bivse jednu za drugom, i to po hronoloskom redosledu, siguran sam bio da imaju neki plan 

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...