Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

28 minutes ago, kralj said:

 

Ma gde mu je svejedno.

 

Kako se ovo zove?

I to nije prvi puta.

 

 

Gledao sam na Hr areni sa Pancirovom i ovim drugim čijeg imena ne mogu da se setim, smejali su se pola minuta ovom potezu i apostrofirali upravo koliko se neodgovorno ponaša.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Hroničar said:

Kako je prošle godine strancima bio bitan trofej ABA lige, a ove godine nije? Neće biti da je tako, već je kod njih u ekipi, kako čuh iz dobro pouzdanih izvora, atmosfera katastrofalna,

 

Robija drzao vrata dok je Savic prevaspitavao Pantera?

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Kako se ovo zove?

I to nije prvi puta.

 

 

Gledao sam na Hr areni sa Pancirovom i ovim drugim čijeg imena ne mogu da se setim, smejali su se pola minuta ovom potezu i apostrofirali upravo koliko se neodgovorno ponaša.

 

Mislio sam na Žoca.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

 

Najbizarnije od svega je to da Zvezda ima ogromne rezerve. Da ne idem dalje, Teo i Gidra teško da mogu gore. O skoku u prvom poluvremenu da ne govorim. Mislim da je naš def i njihov off bilo 7:7.

 

Faktor Mitrović.

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

S tim što Teo i kad igra ispod svog nivoa, nađe načine da im se usere u pogaču.

Dovoljna su dva-tri poteza genija pa da samo stanu i beče se i šire ruke. Par iznuđenih bacanja, nekoliko asistencija out of the blue taman da digne samopouzdanje saigračima koji postignu koš zahvaljujući njemu, kako gleda ceo teren i sve vreme se dere i pokazuje kome proslediti loptu i preko koga da se ide… ma samo njegovo prisustvo na terenu je prevaga za nas i to je tako.

Teokratija, ende.

Ma naravno. Teo prisustvom doprinosi, nema zbora. Samo kažem da može mnogo bolje od ovih 7.3 poena i 3.6 asistencija (lupam).

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

vrednost naseg tima koji igra abu je oko 6m..

spacer.png

 

 

pri tom, ovo je tim koji nema kontinuitet najglavnijih™ igraca, nije doveo zamenu za projektovanog glavnog igraca, doselekcjia  uzasna i jeftina trej, gilespi i smart, plus nam povredjeni hanga i top..

 

 

sa druge strane, vrednost partizanovog tima koji igra abu nije ispod 11m..

spacer.png

imaju kontinuitet najglavnijih igraca zajedno sa trenerom sada vec tri godine, nemaju povredjenih i doveli u doselekciji smita i kabokla, koji im sad jos i najbolje izgledaju..

 

ako bi uracunali i plate trenera, odnos u cenama je lagano duplo, al to ni nije poenta vec golim okom vidiljiva razlika u kvalitetu na papiru..

 

ne postoji el a ni aba trener koji bi pre birao da vodi zvezdin umesto partizanov sastav, ako izuzmemo radonju jelte..:fantom:

 

  • +1 5
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, kralj said:

Potpuna mi je misterija kako ova Zvezda rešava ovaj Partizan skoro pa rutinski. Znam da su mučenici izvodili svakakve gimnastike da dokažu da su budzeti tu negde, ali tržišna vrednost ovoga što u ovoj seriji igra za Zvezdu je sigurno duplo manja od ovoga što igra za Partizan. 


Zato sto Kevin Panter moze da puni samo ako ne mora da radi apsolutno nista drugo 

Da umesto Kaminskog i Douzera ima ne neki top kvalitet, dovoljno je da to budu recimo Pojtres i Lekavicijus, ubijao bi. 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, booyaka said:

Ko te slago da je ABA nebitan trofej?

 

Bitan za šta, za patkometriju? Evroliga je jedino merilo njihovog rada.

Edited by Nikodije
Link to comment
10 minutes ago, Ratamahatta said:


Zato sto Kevin Panter moze da puni samo ako ne mora da radi apsolutno nista drugo 

Da umesto Kaminskog i Douzera ima ne neki top kvalitet, dovoljno je da to budu recimo Pojtres i Lekavicijus, ubijao bi. 

 

Jebi ga, to su dva igrača u najboljim godinama koji imaju kvalitet za standardnu NBA rotaciju. Neverovatno mi je da apsolutno ništa nisu timski napredovali. Krater sezona za Želimira.

Link to comment
Posted (edited)

Jbg, ja mislim da sa razlogom nisu i dalje u NBA, procenio je neko preko bare gde su sada igrački/fizički.

 

Ali opet, na papiru su obojica kao crtani za EL košarku ofanzivno, PJ i defanzivno. Problem je kombinacija njihovog mentaliteta i Željkove nemogućnosti da ih uklopi. Ima PJ i mali psihološki problem zbog te noge, ali nedovoljan da bi to bio jak razlog.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

 

Bitan za šta, za patkometriju? Evroliga je jedino merilo njihovog rada.

 

čekaj, meni je čovke rekao da su ove tekme najvažnije. koliko imaš decenija u košarci?

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Hroničar said:

Recimo, za učešće u Evroligi.

 

Igrali smo EL ove godine iako nismo osvojili ABA. Ali da se ne natežemo oko toga. Kome znači nek se loži. Meni ne znači posebno posle ovako grozne EL sezone i spoznaje da je klub u sve većem čabru, taoc ludila 1 čoveka.

Link to comment
Posted (edited)

Juce je Partizan bio ziv samo dok je Bolomboj bio na klupi, on im je nocna mora bukvalno i kljuc ove serije. Tu imamo veliku prednost, na kecu takodjer. 

I to samo jer nam keceve igraju ljudi koji konceptualno jesu kecevi, 1 penzos i 1 midget

 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Jbg, ja mislim da sa razlogom nisu i dalje u NBA, procenio je neko preko bare gde su sada igrački/fizički.

 

Ali opet, na papiru su obojica kao crtani za EL košarku ofanzivno, PJ i defanzivno. Problem je kombinacija njihovog mentaliteta i Željkove nemogućnosti da ih uklopi. Ima PJ i mali psihološki problem zbog te noge, ali nedovoljan da bi to bio jak razlog.

 

 

Zoc je zaboravio na Dozera u 4/4?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...