Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

 

Robijanin

Svaka čast za ovih 5:0, međutim mi se jedino tokom sezone spremamo za utakmice protiv njih i samo nas to zanima jer Evroligu igramo rekreativno. Od januara tempiramo formu za ovo. Oni su izginuli u EL i ovi njihovi Ameri su u glavama završili sezonu nakon ispadanja u EL, ovo ih ne zanima. Fali im jača domaća baza koja se loži na nebitne trofeje, mi to inamo.


kad su shvatili da od EL nema ništa (plej in), onda je logično da se okreneš ABA koja barem za sada garantuje mesto u EL “sledeće sezone”. Jebi ga, tako je kako je.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 Oni su izginuli u EL i ovi njihovi Ameri su u glavama završili sezonu nakon ispadanja u EL, ovo ih ne zanima. Fali im jača domaća baza koja se loži na nebitne trofeje, mi to inamo.

 

imaju oni domacu bazu..

avramovic, andjusic, smajlagic, trifunovic, koprivica, tristan..

-avramovic dasao u kkp kao najbolji strelac acb-a

-andjusic dasao iz monaka(visegodisnje el i ec iskustvo)

-smajlagic 30-ak utakmica u nba

-tristan koji je resavao el klasiko, plus vidmo moze i u nba da se iskoristi ako znas..

-trifunovic i koprivica bi kod nas igrali vise nego lazarevic, smart, gilepsi i tobi zajedno..

 

o razlici kvaliteta izmedju nasih i njihovih stranaca nema potrebe govoriti..

 

a to je pitanje za robiine fenove da se zamisle zasto partizanovi preplaceni ali pre svega kvalitetni stranci gube od dede, babe i lazica koji nisu napustili region a kamoli da ih neko uzme u razmatranje od el ekipa..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Robijanin

Svaka čast za ovih 5:0, međutim mi se jedino tokom sezone spremamo za utakmice protiv njih i samo nas to zanima jer Evroligu igramo rekreativno. Od januara tempiramo formu za ovo. Oni su izginuli u EL i ovi njihovi Ameri su u glavama završili sezonu nakon ispadanja u EL, ovo ih ne zanima. Fali im jača domaća baza koja se loži na nebitne trofeje, mi to inamo.

 

zato sad šurimo kako igramo. oh wait.

 

mnogo se mistifikuje loša igra i jednih i drugih, pre svega jer je uloženo puno love, pa se onda podrazumeva da ideš okolo i ispresavijaš svakog ko nije real a trebalo bi i sa njima egal. 

ona floskula u kojoj svi danas igraju fucu, važi više nego ikada ranije za evroligašku košarku, kojoj, svidelo se to nečijem narativu ili ne, po teorijskom kvalitetu pripadaju i zvezda i partizan.

 

u takvom kontekstu, pobeđuju timovi kojima klikne u pravom trenutku & na pravom mestu, što se otprilike desilo partizanu prošle sezone, sve do idiotizma puntera.

 

sećanje je krhko, pa se zaboravlja kakve su tužne serije igrali i zvezda i partizam, i zajedno i odvojeno, u finalima. nego, kada nema skilla, onda se oduševljavaš voljom i trudom (ne ti lično, generalno pričam), koji je zapravo kod obe ekipe ovih dana na jako visokom nivou, ništa manjem nego tih nekih ranijih dana ali su očekivanja velika.

 

realnost je da svake sezone imaš više ovakvih ekipa kao što su zvezda i partizan, koje ne ispune neakakv projektovani potencijal, nego onih koje ispune. a još manje onih koje prevaziđu projektovano.

 

ne znam zašto sam sve ovo napisao :/

  • +1 2
Link to comment

Potpuna mi je misterija kako ova Zvezda rešava ovaj Partizan skoro pa rutinski. Znam da su mučenici izvodili svakakve gimnastike da dokažu da su budzeti tu negde, ali tržišna vrednost ovoga što u ovoj seriji igra za Zvezdu je sigurno duplo manja od ovoga što igra za Partizan. 

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

Mi ih razmatramo već 15 godina, a valjda smo neki kurčev evroligaš

pametnom dosta..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Potpuna mi je misterija kako ova Zvezda rešava ovaj Partizan skoro pa rutinski. Znam da su mučenici izvodili svakakve gimnastike da dokažu da su budzeti tu negde, ali tržišna vrednost ovoga što u ovoj seriji igra za Zvezdu je sigurno duplo manja od ovoga što igra za Partizan. 

 

Pogledaš Pantera kako se bedno ponaša i koliko ga boli kurac i bude ti jasno zašto ih rutiniramo. To je pitanje za Robiju zašto mu tim ovako izgleda. Deluje da je i njemu svejedno.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Pogledaš Pantera kako se bedno ponaša i koliko ga boli kurac i bude ti jasno zašto ih rutiniramo. To je pitanje za Robiju zašto mu tim ovako izgleda. Deluje da je i njemu svejedno.

Mislim da je kod njega Obradovića sad onaj momenat kad je shvatio da je ustao motku i da ne može ništa više sa ovom grupom.

 

Leto će biti valjda pametnije od prošle godine.

 

Al ce da uživa Čović, njemu će ovo biti najslađa nakon one prve.

Link to comment

Nisam se nešto involvirao previše, al meni je ova serija i dalje negde 50/50.

 

 

  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Pogledaš Pantera kako se bedno ponaša i koliko ga boli kurac i bude ti jasno zašto ih rutiniramo. To je pitanje za Robiju zašto mu tim ovako izgleda. Deluje da je i njemu svejedno.

 

Ma gde mu je svejedno.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

Nisam se nešto involvirao previše, al meni je ova serija i dalje negde 50/50.

 

 

 

apsolutno; ja se samo iracionalno nadam da ce sledeca tekma biti jedna od 5-6, kao i tokom sezone, na kojoj ce da nam se otchepi sut od starta.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Robijanin

Svaka čast za ovih 5:0, međutim mi se jedino tokom sezone spremamo za utakmice protiv njih i samo nas to zanima jer Evroligu igramo rekreativno. Od januara tempiramo formu za ovo. Oni su izginuli u EL i ovi njihovi Ameri su u glavama završili sezonu nakon ispadanja u EL, ovo ih ne zanima. Fali im jača domaća baza koja se loži na nebitne trofeje, mi to inamo.

Ko te slago da je ABA nebitan trofej?

  • +1 4
Link to comment

Kako je prošle godine strancima bio bitan trofej ABA lige, a ove godine nije? Neće biti da je tako, već je kod njih u ekipi, kako čuh iz dobro pouzdanih izvora, atmosfera katastrofalna,

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, uini said:

 

apsolutno; ja se samo iracionalno nadam da ce sledeca tekma biti jedna od 5-6, kao i tokom sezone, na kojoj ce da nam se otchepi sut od starta.

 

Najbizarnije od svega je to da Zvezda ima ogromne rezerve. Da ne idem dalje, Teo i Gidra teško da mogu gore. O skoku u prvom poluvremenu da ne govorim. Mislim da je naš def i njihov off bilo 7:7.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...