Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

37 minutes ago, FPLS said:

Skorer Brankiša ubacio više nego Panter i Naneli zajedno

 

Igraće se peta, ali u tom paklu bi trebalo da uzmemo ovo

 

 

Mislim da nece vise od cetri da se igra.

Link to comment
47 minutes ago, elementary said:

Ovaj Jakovljević  ima facu samo za jednu šamarčinu.

 

 

Dve minimum

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Ratamahatta said:


To ko kad je onda Pantela na SP spakovo vise nego Runi i Aguero zajedno

 

Bilo je dosta jacih imena od Runija i Kuna koji su ostali na 0, ali me mrzi sad da guglam

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Блок_64 said:

 

 

Dve minimum

Sram vas bilo, tako da pricate o legendi kluba, bivsim kadetskim sampionom:D

Edited by Micko8
  • Haha 2
Link to comment

Oni su bukvalno Lebranku poklonili 10p. Prosli mec LB ulazi dva puta uzasno na polaganje a Naneli mu posle toga ne izlazi na sut. Danas bukvalno sam ko duh.. Poprilicno jeziva taktika Zelimira. 😆😂😅

 

Cak i Ledeja kad brane, on baca finte 🤣 a svi u hali i preko tva znaju na koju ce stranu..

 

Ipak, ovo ide u peti mec, jer smo i mi qrac od tima. Sudije su navlacile za nas, u trecem ce nas masakrirati 1/1. Sudije idu na siguricu da izvuku zivu glavu i da se ne zamere.

 

Zelimir...jbs mi sve ako je qrca skautirao, dok se kod Janisa vidi rad.

 

Sve u svemu 3-2 za Zvezdu.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Faul odbrane:fantom:

spacer.png


On i zeni uhvati ruku kojom mu ona iskazuje naklonost™, kontrol frik

Ne moze se silom protiv magije SNS-om protiv dip stejta

 

  • +1 3
Link to comment
9 hours ago, Ros said:

od danas zovem janisa sveromicin 

 

Robijanin

Svaka čast za ovih 5:0, međutim mi se jedino tokom sezone spremamo za utakmice protiv njih i samo nas to zanima jer Evroligu igramo rekreativno. Od januara tempiramo formu za ovo. Oni su izginuli u EL i ovi njihovi Ameri su u glavama završili sezonu nakon ispadanja u EL, ovo ih ne zanima. Fali im jača domaća baza koja se loži na nebitne trofeje, mi to inamo.

  • +1 2
  • -1 3
Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Svaka čast za ovih 5:0, međutim mi se jedino tokom sezone spremamo za utakmice protiv njih i samo nas to zanima jer Evroligu igramo rekreativno. Od januara tempiramo formu za ovo. Oni su izginuli u EL i ovi njihovi Ameri su u glavama završili sezonu nakon ispadanja u EL, ovo ih ne zanima. Fali im jača domaća baza koja se loži na nebitne trofeje, mi to inamo.

Bas ovo, pre par meseci sam pricao da mi se ne svidja to nase iskljucenje iz svega ostalog i priprema za finale ABA kao jedino sto postoji u nasem svetu. Izgledamo kao ekipa iz lokalne kafane u Babusnici koja ceka leto i da se studenti vrate iz velikog grada, pa da ih useru od batina. 

  • Haha 9
Link to comment

Haha odličan post @Defunctus kao student iz Velikog grada, moram da ti priznam da ne prija kad nas bijete. Postaje baš mizerno.

 

 

Čestitke Sferou i Teou madjiji.

  • +1 3
  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 hours ago, Marco Cake said:

 

Ipak, ovo ide u peti mec, jer smo i mi qrac od tima. Sudije su navlacile za nas, u trecem ce nas masakrirati 1/1. Sudije idu na siguricu da izvuku zivu glavu i da se ne zamere.

 

Zelimir...jbs mi sve ako je qrca skautirao, dok se kod Janisa vidi rad.

 

Sve u svemu 3-2 za Zvezdu.

 

Moguće da će ići u peti meč, a neka nama u gostima sude kao Partizanu zadnje dve. Ako dobijemo takvo sudjenje može padne i metla, ili dobijemo u 4

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...