Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, elementary said:

Šta je sad ? 

Ma komentarisem ocaranost komsija sudjenjem. 
Sfero jeste bog. Kontrolisao je rezultat fantasticno sa sakatim rosterom. Na kraju petorka sa Teom, Jagom i Nedovicem. 
Doduse tu su vec ovi bili gotovi, sem poslednjeg trzaja Avramovica.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

One tri akcije Teoa i Bolomboja + trojka Tompkinsa na Smitovu su ih slomile

Mislio sam da ce potonuti jos posle Gidrine trice, ali koprcao se sad Smith kao prekjuce Naneli. Nije mi jasno zasto lik nije igrao u EL, odlican bek

Dok nismo poceli unutra da igramo pojo sam sve nokte 

Bravo i svaka cast, Tompkins je bolji nego sto sam se nadao

Edited by Ratamahatta
  • +1 6
Link to comment
15 minutes ago, warp said:

Šta god da se desi do kraja serije, meni je od večeras Duško Vujošević najbolji trener KKP koga sam ja gledao, ovo kako Žoc ne ume da iskoristi Zvezdine mane je sramotno, neka još deset godina na Partizanovoj klupi i zdravlje ga poslužilo...druga stvar, Partizanovi igrači kad nameste game face sami sebi ne veruju, ali to su njihovi problemi :coffee:

 

dushko legenda, imao uglavnom 17x jacu ekipu, osim dva puta, od cega je jednom izgubio.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

jago ozbiljan minus u odbrani, u napadu isto srlja, al i pored toga u dobroj meri vuce ovu seriju u nasu korist.. sto opet dosta govori o iq-u partizanovih igraca i trenera im..

  • +1 1
Link to comment

Skorer Brankiša ubacio više nego Panter i Naneli zajedno

 

Igraće se peta, ali u tom paklu bi trebalo da uzmemo ovo

  • +1 1
Link to comment

jbt jel moze bar jednom da prodje konferencija bez retardiranog pitanja o atmosferi..:isuse:

Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, uini said:

 

dushko legenda, imao uglavnom 17x jacu ekipu, osim dva puta, od cega je jednom izgubio.

Jeste, ali imao i neke fajnal forove sa anderdog ekipama na EL nivou, gospodin Obradović je možda bio bolji dok nije napunio četrdeset godina, kao što rekoh, neka njega na klupi Partizana još deset godina i više ako može :coffee:

 

 

Edip: plus je DV sam napravio 17x jači tim, sem Bogdanovića i Veselog skoro svi su svoje najbolje sezone imali kod njega u Partizanu...

Edited by warp
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, FPLS said:

Skorer Brankiša ubacio više nego Panter i Naneli zajedno

 


To ko kad je onda Pantela na SP spakovo vise nego Runi i Aguero zajedno

  • Haha 5
Link to comment
Posted (edited)

"Dokle više ova mržnja" - 2

"Hajde da pričamo o košarci" - 0

 

Edit: jel ima neku onu sliku kako izgledaju Žocove presice kad pobedi (pu, pu) i kad izgubi

Edited by Sokrat
Link to comment

sfero pored rajka naucio srpski..:laugh:

lik postavlja jedno te isto pitanje, koji god sport da je u pitanju..

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, warp said:

 

Edip: plus je DV sam napravio 17x jači tim, sem Bogdanovića i Veselog skoro svi su svoje najbolje sezone imali kod njega u Partizanu...

 

da ne pretvaram sad ove solidne trenutke u diskusiju o dushku, svaka njemu cast, postujem neke thibs-aspekte ali i ti & ja bi tako sami napravili ekipu, kada jednom u 7 do 10 godina imas konkurenciju u aba a uzimas konstantno najbolje iz abe.

 

skidam kapu i za f4, samo je margin of error tu preko decenije bio sirok kao okean, neuporedivo sa danasnjim kontekstom, npr.

  • Haha 1
Link to comment

sledeću igramo u našoj hali, gde bolje poznajemo koseve, pa je za očekivati da šut bide bolji

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
9 minutes ago, uini said:

 

da ne pretvaram sad ove solidne trenutke u diskusiju o dushku, svaka njemu cast, postujem neke thibs aspekte ali i ti & ja bi tako sami napravili ekipu, kada jednom u 7 do 10 godina imas konkurenciju u aba a uzimas konstantno najbolje iz abe.

 

skidam kapu i za f4, samo je margin of error tu preko decenije bio sirok kao okean, neuporedivo sa danasnjim kontekstom, npr.

Ok...staćemo svakako na onome u čemu se slažemo, a i nije tema za ovde :coffee:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...