Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

delju nas u skoku, sut los & nikakav, teokratija stagod da je probao, poginuo je - ali smo u egalu.

 

pratite me za jos silver linings upisa.

  • +1 2
Link to comment

Ruku na srce, da nije Neda imao poluvreme kakvog se ne sećam, bilo bi ružno i jezivo...

 

Teo bukvalno bez snage, Mitar u totalnom Baba modusu

Link to comment
Just now, booyaka said:

Mora skok bolje da se kontroliše u nastavku.

Ajde Kaboklo i nekako, ali Ponjitka konstantno kupi ove ničije lopte, pa baci se na parket, odglumi faul u napadu, nešto uradi....ne gledaj ga :coffee:

Link to comment

Bolomboj, Tompkins, Gidra, Nedović, Jago. 

 

To je petorka koja treba da uzme gro minuta u drugom.

Link to comment

Deda vadi kobas u drugom i to je to

Ali Gidra ne postoji, to najvise brine uz Tea koji je rame uz rame u stetocinstvu s Panterom. Daj Mitru da kreira par napada da opet pronadje Lazica i Nedovica dok ulecu

Cim krenemo trojke da zatezemo sve ode u kurac, polako bre 

Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Sve u svemu dobijamo opet.

Daj Bože, ali nekako sam juče na poluvremenu imao pozitivni osećaj, danas ne ....

Link to comment

što je tako brzo izveo Boloboya ponovo, pomislio sam da mi je promaklo da je napravio 3 faul

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:


Cim krenemo trojke da zatezemo sve ode u kurac, polako bre 

 

ma trica se ubacivati mora; imamo dovoljno otvorenih pozicija, ne igra partizan neki difens, samo da se povezemo malo

  • +1 1
Link to comment

Nedović bio fenomenalan u prvom tako da imam osecaj da u drugom neće skoro ništa ubaciti . Popraviti skok i to je to ,to ae valjda iz aviona vidi . Naravno Trej dobio nepostojeci treći faul i Bolomboj ima 2,uz to očigledno nije fit.

Link to comment

Mora Gidra tu iz ćoška da pogodi, jebem mu, tri puta je bio sam u ove dve utakmice....

  • +1 2
Link to comment

Men' se cini da smo propustili finu priliku da resimo utakmicu do poluvremena, sad se ne bih kladio na nas.

Link to comment

Gidra samo jednu da pogodi i ubacice par komada ,Deda se rasanio valjda i to će biti dovoljno .

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...