Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Juče je bilo 12 promašenih slobodnih bacanja, deluje da ih je DI urnisao sa treningom, tako da ne gledam na rezultat previše, više me zanimaju uloge pojedinih igrača, mada kapiram da će se i to menjati kada se kompletiramo.

Link to comment

od uloga u timu može samo da se zavrti u glavi. ok na letnjem turniru svi treba da dobiju šasnu i fale bitni igrači, ali mora već da se pravi hijerarhija u timu. Šabac i Gedraitis moraju da budu nosioci u ovoj ekipi a ne Neda, Hanga mora da bude pre Lazića itd 

 

 

Edited by levi
Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

Krvare oči od ove hale, parketa i naše igre.

Al nema veze, konačno počinje klupska sezona :heart:

 

Nadam se da nisi gledao juce, ovo danas vec lici na utakmicu. Pre svega zahvaljujuci Nepijeru koji danas vec opravdava pare koje smo za njega dali.

Link to comment

Gledao sam juče nešto malo, Nejpir je delovao kao strano telo, što realno još i jeste, tek je došao.

A tek stiže kontigent od 4 novajlije sa SP, trebaće vreme da se to uklopi.

Italijanski komentator kuka da je Zvezda otela Nejpira Armaniju jer ima ogroman budžet. Pati.

  • Haha 1
Link to comment

15 igraca a ni jedna cista cetvorka.. to je umetnost napraviti.. cetvorku ce nam igrati deda koji je vise trojka i simon jr koji je vise pet.. jebem te sirotiljo:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
19 minutes ago, Shaq said:

15 igraca a ni jedna cista cetvorka.. to je umetnost napraviti.. cetvorku ce nam igrati deda koji je vise trojka i simon jr koji je vise pet.. jebem te sirotiljo:fantom:

 

Deda je 4 već dugo, jedno 5 godina nije igrao 3, a i Simonović je igrao samo 4 za CG, koliko sam video. 

Link to comment
22 minutes ago, Shaq said:

15 igraca a ni jedna cista cetvorka.. to je umetnost napraviti.. cetvorku ce nam igrati deda koji je vise trojka i simon jr koji je vise pet.. jebem te sirotiljo:fantom:

 

Simonovic je cista cetvorka

 

 

Ko prenosi? Ima li na sk ili arene?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...