Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Milošica said:

Ne bi se Čović zajebavao s ovim stvarima.

 

poenta je da se chovic ne pita na temu, pa ne moze ni da se zajebava.

  • +1 2
Link to comment

Čović shvata sve vrlo vrlo ozbiljno kada je zdravlje u pitanju, još od Odža pa preko korone koju je i sam preležao i jedva pretekao. Mnogo ozbiljnije negoli i sami igrači.

Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Čović shvata sve vrlo vrlo ozbiljno kada je zdravlje u pitanju, još od Odža pa preko korone koju je i sam preležao i jedva pretekao. Mnogo ozbiljnije negoli i sami igrači.

@weedman Pročitaj sve još jednom. Ovog puta sa razumevanjem, ako si u mogućnosti.

  • Tužno 1
Link to comment

ne samo da se preskače nego se i vežba rahmanjinov po report gumbiću, mada potencijalnih pogorelića ovde ima više od jedan.

 

btw da se zahvalim gospodinu @harper-u na briljantnom upisu povodom koncertiranja, ič se ne slažemo povodom akutne krize ovde ali mu je poznavanje klasike briljantno. živijo...

  • +1 1
  • Wub 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, booyaka said:

To jedino mogu samo potpuni bolesnici.

Takav se i prepoznao u postu gospodina levija pa ga je prekorio. 

Elem zao mi onog Dragojevica, sa kakvim mentolom mora da radi prenos. Gdje onoga iskopase, pa to je uzas...

 

I da, nadam se da ce Trey biti bitniji faktor u napadu, dobru odbranu je za ono malo minuta igrao na onom smradu sa brojem 2. Prlo brat im se opet usrao u zivot.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
6 hours ago, ZSNj said:

 

 

Tebe sam cekao na nekoj od prethodnih crtica", ali cak si i ti preskocio da ga branis. To sve govori kako je odigrao sinoc. Kad je najvaznije da naglasim. :)

 

Ajde poslednji put da objasnim svoj stav glede Nedovića.

 

Uopšte ne mislim da je on neki ne znam koliko dobar igrač, savršen, bez mana, daleko bilo. Očigledni su problemi u odbrani, ponekad u pristupu i sl, niko nije slep da to ne vidi. Niko ne spominje kada imamo Branka Lazića koji ne može da da zicer ali je jebena legenda, ali Nedović mora da daje 25 i da igra odbranu kao manijak, pa bio bi top 5 igrača u Evropi da je tako. Malo je to licemerno zar ne?

Čovek daje 14 poena za 22 minuta u EL. To nije mala cifra. Mislim da je barem 7, 8, 9 puta dao oko 25 poena sa dobrim procentima, ni to nije lako. Ne, naravno da nismo pobedili u svakoj od tih utakmica (koliko je, opet, jebeno licemerno da očekujemo da u ovako lipavoj ekipi on sam donosi pobede, a opet, kao da se  to očekuje), ali neke jesmo pobedili zahvaljujući njegovim dobrim igrama. 

Problem je što se loše partije predimenzioniraju van svake mere (ova poslednja je stvarno bila težak očaj ali nije reper, pogotovu kada znamo kako je ranije igrao vs groblje), a dobre ignorišu, takođe van svake mere. Čovek je više puta odradio svoje, nego što nije, tako metiljav sa tim svojim feleričnim telom i građom. 

Okružen poluigračima, i njemu je teže da igra jer su očekivanja mnogo veća, i niko tu nije igrač od koga se očekuju ne znam kakvi poeni. Bolomboj, Hanga, Jago, Deda, Gerdraitis je kao neki šuter, svako malo nestane, to nikome ne smeta. 

Znači samo malo objektivnosti, u suštini me najviše trigeruje to što se ne ceni njegov doprinos - onda kada ga ima - a nije zanemarljiv ove sezone - SA OBZIROM NA SVE OKOLNOSTI - u situaciji kada je tim poprilično lipav i nosi ga poluinvalid Teodosić pošto je igrom slučaja košarkaški genije. Košarka je igra u kojoj se daju koševi, a on ih je često davao ove sezone, vrlo je prosto. Neko treba da probaci jebenu loptu kroz obruč. 

(Ne)osvajanjem ABA lige meriće se uspeh i njega i celog tima, EL je svakako borilište na kome smo rezultatski bili samo statisti sa obzirom na, opet, sve okolnosti (povrede i promašaj sa Nejpirom) ali je on u najvećoj konkurenciji imao dosta dobrih partija kada je velika većina tima uglavnom bila totalno beskorisna, a neki su izgledali kao da igraju 2 lige iznad svoje, što je u nekim slučajevima i istina (Branko Lazić, Davidovac, Lazarević, Gilespi).

U suštini, moj stav prema njemu je indiferentan, niti ga posebno volim, niti ga mrzim, samo ne volim te momente kada se ljudima koji barem nešto igraju u sezoni koja je generalno užasna polivaju kofe govana na glavu. Šta se sve pričalo o Jagu na početku, ali evo dečko igra najbitniju tekmu sezone kao pravi i iodigrao je dvocifren broj sjajnih tekmi, samo u EL. Iritira me ta površnost kod tretiranja igrača, i uopšte posmatranje košarke, pa više zbog toga reagujem nego što imam poriv da branim Nedovića ili bilo koga drugog.

Ko je sve pročitao, šaljite PP za nagradu. :D



 

  • +1 7
  • -1 2
Link to comment

nedovic prosto nema kvalitet da bude jedan od glavnih igraca el ekipe. 

 

dzaba njegovih poena kad je on ove godine nemali broj puta i pored toga sto je dao najvise poena bio medju najgorima na terenu, ako ne i najgori.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

to sad nista nije vazno. jedna tekma, da je otvorimo dobro & pametno, agresivno u granicama igre i da dobijemo.

 

vamos zvezda, vamos neda.

  • +1 6
  • Wub 2
Link to comment

Glavno pitanje je kako rješiti deficit na bekovskim pozicijama. Odlediti Smarta ili gurati Rokasa na beka i pičiti ultra visoku postavu, očekujem i više minuta za Treja, ako pogodi dva šuta i uhvati par skokova, biće super.

 

Šta je sa Hangom ima li nade da nastupi?

Link to comment

odlediti smarta imho

ako mu ide, cepaj, ako ne, ionako ce teo-yago-lazic-nedovic da odigraju na pg-sg

  • +1 3
Link to comment

partizani na moderaciji kukali da nema prelatanja tokom finala, i onda poslali udarnu eskadrilu polupanaca da troluju ovde..

naviklo da imaju sto frakcija.. vole..:fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment
Posted (edited)
12 hours ago, Mil@n said:

 

Ajde poslednji put da objasnim svoj stav glede Nedovića.

 

Uopšte ne mislim da je on neki ne znam koliko dobar igrač, savršen, bez mana, daleko bilo. Očigledni su problemi u odbrani, ponekad u pristupu i sl, niko nije slep da to ne vidi. Niko ne spominje kada imamo Branka Lazića koji ne može da da zicer ali je jebena legenda, ali Nedović mora da daje 25 i da igra odbranu kao manijak, pa bio bi top 5 igrača u Evropi da je tako. Malo je to licemerno zar ne?

 

Nije licemerno, jer se za Lazica odavno zna sta radi (odbranu, i poneki sut za tri iz coska) i to radi konstantno dobro

Čovek daje 14 poena za 22 minuta u EL. To nije mala cifra. Mislim da je barem 7, 8, 9 puta dao oko 25 poena sa dobrim procentima, ni to nije lako. Ne, naravno da nismo pobedili u svakoj od tih utakmica (koliko je, opet, jebeno licemerno da očekujemo da u ovako lipavoj ekipi on sam donosi pobede, a opet, kao da se  to očekuje), ali neke jesmo pobedili zahvaljujući njegovim dobrim igrama. 

 

Nije lako dati 25 poena u EL, samo je 7-9 puta na 30 meceva premalo (za njegov renome, standing i platu), uz to si premtio retko je njegova dobra partija donela pobedu, nego zna da zablista kada gubimo sa -20... Moj utisak...

Problem je što se loše partije predimenzioniraju van svake mere (ova poslednja je stvarno bila težak očaj ali nije reper, pogotovu kada znamo kako je ranije igrao vs groblje), a dobre ignorišu, takođe van svake mere. Čovek je više puta odradio svoje, nego što nije, tako metiljav sa tim svojim feleričnim telom i građom. 

 

Mislim da termin "predimenzioniranje" malo zavisi od ocekivanja, a ona su kod njega veca (sa pravom) od drugih.... I opet smatram da nije vise puta odradio nego sto nije...

Okružen poluigračima, i njemu je teže da igra jer su očekivanja mnogo veća, i niko tu nije igrač od koga se očekuju ne znam kakvi poeni. Bolomboj, Hanga, Jago, Deda, Gerdraitis je kao neki šuter, svako malo nestane, to nikome ne smeta. 

 

Jadnicko, sta onda treba Teo da radi? Rokas npr.  cepa odbranu, i cak kada mu sut ne ide, ne steti ekipi kao Nedovic. Rokas nije propustio 1 (!!!) utakmicu....Bolo je najkonstantiji igrac eikipe, itd....

Znači samo malo objektivnosti, u suštini me najviše trigeruje to što se ne ceni njegov doprinos - onda kada ga ima - a nije zanemarljiv ove sezone - SA OBZIROM NA SVE OKOLNOSTI - u situaciji kada je tim poprilično lipav i nosi ga poluinvalid Teodosić pošto je igrom slučaja košarkaški genije. Košarka je igra u kojoj se daju koševi, a on ih je često davao ove sezone, vrlo je prosto. Neko treba da probaci jebenu loptu kroz obruč. 

 

Tacno, mogao bi i ti u vezi njega da pokazes objektivnost, ali si ocigledno fanboy :agreed:

U suštini, moj stav prema njemu je indiferentan, niti ga posebno volim, niti ga mrzim, samo ne volim te momente kada se ljudima koji barem nešto igraju u sezoni koja je generalno užasna polivaju kofe govana na glavu. Šta se sve pričalo o Jagu na početku, ali evo dečko igra najbitniju tekmu sezone kao pravi i iodigrao je dvocifren broj sjajnih tekmi, samo u EL. Iritira me ta površnost kod tretiranja igrača, i uopšte posmatranje košarke, pa više zbog toga reagujem nego što imam poriv da branim Nedovića ili bilo koga drugog.

Volis ti medu, kao brata svog, sto je Ok.... :D

 

 

Nije licemerno, jer se za Lazica odavno zna sta radi (odbranu, i poneki sut za tri iz coska) i to radi konstantno dobro

 

Nije lako dati 25 poena u EL, samo je 7-9 puta na 30 meceva premalo (za njegov renome, standing i platu), uz to si premtio retko je njegova dobra partija donela pobedu, nego zna da zablista kada gubimo sa -20... Moj utisak...

 

Tacno, mogao bi i ti u vezi njega da pokazes objektivnost, ali si ocigledno fanboy

 

Volis ti Nedu, kao brata svog, sto je Ok.... :D

 

 

 

 

Edited by assignment
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Lazic prekjuce dao najvazniji kos na utakmici, u tom trenutku sam postao siguran da ih imamo

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...