Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Prvo što mali treba da napravi je da promeni lekara. Ovo je neki stručnjak™ u rangu Govnane Stojković i Blueeyes Nestora.

Daj jbte, jedan Đoković koji može da priušti koga hoće je propustio pola sezone zato što nije hteo da ide na operaciju lakta. 

I mali i Milenko garant isto nisu hteli kada su čuli da može da se oporavi bez operacije. I sigurno da neko može, nije medicina toliko egzaktna nauka samo što je on očigledno u toj grupi gde je bila neophodna intervencija. Ali to ne može da se uvek zna unapred, često se u medicini ide sistemom eliminacije.

Link to comment

:laugh: sistemom eliminacije ti prčkaju oko kolena pa dok ne ubodu terapiju..ko ga jebe nije filipovo

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
18 minutes ago, booyaka said:

Daj jbte, jedan Đoković koji može da priušti koga hoće je propustio pola sezone zato što nije hteo da ide na operaciju lakta. 

I mali i Milenko garant isto nisu hteli kada su čuli da može da se oporavi bez operacije. I sigurno da neko može, nije medicina toliko egzaktna nauka samo što je on očigledno u toj grupi gde je bila neophodna intervencija. Ali to ne može da se uvek zna unapred, često se u medicini ide sistemom eliminacije.

Probacemo da te ne operisemo, da vidimo da li ces se skroz oporaviti. Eto, proslo, mozes na teren. Opa, opet si povredio isto koleno. Nista, eliminisemo pristup bez operacije, sad cemo te ipak operisati, izgleda da si ipak bio za operaciju in the first place. Ovako nekako, jel? Sta pises ti, covece?

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Djolle said:


Odgovoriću, ako mi se garantuje bezbednost. :D


Nisam imao vremena danas, osim za kratku pošalicu.

Taj kontakt laktom (Avramović - Jago) je bio nebitan za dalju kretnju, Jago je nastavio dvokorak i završuio bi šutem da se nije okliznuo, tako da bih rekao da to nije trebalo svirati. Situacija Kaboklo Nedović je već jasnija, vidi se saplitanje, verovatno nenamerno, koje prouzrukuje da Nedović izgubi ravnotežu - faul Kaboklu opravdano dosuđen.

Sve u svemu, čestitke Zvezdi, zaslužena pobeda.

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Greek Freak said:

Probacemo da te ne operisemo, da vidimo da li ces se skroz oporaviti. Eto, proslo, mozes na teren. Opa, opet si povredio isto koleno. Nista, eliminisemo pristup bez operacije, sad cemo te ipak operisati, izgleda da si ipak bio za operaciju in the first place. Ovako nekako, jel? Sta pises ti, covece?

Spoiler

"Dragi moji, želeo bih da podelim sa vama novosti o mom oporavku. Već dve godine koliko imam povredu dobijam različite dijagnoze, mišljenja, preporuke šta da radim.... Moram da priznam da mi je bilo jako teško da presečem i odlučim ta da radim, baš zato to nisam dobijao ista mišljenja od lekara. Pauzirao sam šest meseci uveren da će to biti dovoljno da se oporavim, ali i posle svih terapija i odsustva i dalje sam osećao bol", oglasio se Đoković.

 

Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:
  Reveal hidden contents

"Dragi moji, želeo bih da podelim sa vama novosti o mom oporavku. Već dve godine koliko imam povredu dobijam različite dijagnoze, mišljenja, preporuke šta da radim.... Moram da priznam da mi je bilo jako teško da presečem i odlučim ta da radim, baš zato to nisam dobijao ista mišljenja od lekara. Pauzirao sam šest meseci uveren da će to biti dovoljno da se oporavim, ali i posle svih terapija i odsustva i dalje sam osećao bol", oglasio se Đoković.

 

 

znači top talenat se leči  metodama jelene djoković..

 

:laugh: pakao što bi neki rekli

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, booyaka said:
  Hide contents

"Dragi moji, želeo bih da podelim sa vama novosti o mom oporavku. Već dve godine koliko imam povredu dobijam različite dijagnoze, mišljenja, preporuke šta da radim.... Moram da priznam da mi je bilo jako teško da presečem i odlučim ta da radim, baš zato to nisam dobijao ista mišljenja od lekara. Pauzirao sam šest meseci uveren da će to biti dovoljno da se oporavim, ali i posle svih terapija i odsustva i dalje sam osećao bol", oglasio se Đoković.

 

Ako trolujes, bezveze ti je ovo... 

Ako ne trolujes,... nista. :)

Link to comment

Jebi ga, nema dileme da operacija nije bila neophodna. Ni potpun ludak ne bi ignorisao drugačiji savet (tu ne mislim naravno na Čoviča. Svima je, osim ovima što žive sa njim u mentalnoj simbiozi, savršeno jasno da je on o ovome odlučivao isto koliko i Breskvica i Sajsi). Operacija ACLa bi ga sigurno značajno spustila na draftu i sa te strane je razumljivo da bi do neke mere rizikovali.

 

To sad na stranu, bilo pa prošlo, mene brine što, sudeći po iznošenju sa terena, ni mrvicu ne verujem da je ova povreda bezazlenija od one januarske.

  • +1 4
Link to comment

Previse se neki od vas uzdaju u nase doktore, pa imate cist primer kod nas od prosle godine kad je Aleksa slomio ruku, pa se bez operacije oporavljao ceo prvi deo sezone. Posle toga ista takva povreda, operacija, op 4-5 nedelja, eto ga na terenu.

 

Elem, iz Zvezde kazu da nije ozbiljnija povreda, zahteva kraci period mirovanja.

Link to comment
1 minute ago, levi said:

niko se ne bi zajebavao sa ovim, osim onih koji su u ovome pronašli razlog za zadovoljstvo posle jučerašjne utakmice

 

sram ih bilo :fantom:

  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

niko se ne bi zajebavao sa ovim, osim onih koji su u ovome pronašli razlog za zadovoljstvo posle jučerašjne utakmice

To jedino mogu samo potpuni bolesnici.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...