Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Spoiler

Mi priželjkujemo ubrzano oporavljanje, svi su se angažovali, tu je i Miško, zajedno sa nama, specijalne metode koje se primenjuju i daju rezultat. Nikola je juče imao kontrolni magnet i ide izvanredno. A, radilo se o pokidanim ligamentima, bez operacije. Možete zamisliti kakva je metoda, ja nisam verovao - rekao je Nebojša Čović u podkastu "Luka i Kuzma".

 

:fantom:  

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, weedman said:
  Hide contents

Mi priželjkujemo ubrzano oporavljanje, svi su se angažovali, tu je i Miško, zajedno sa nama, specijalne metode koje se primenjuju i daju rezultat. Nikola je juče imao kontrolni magnet i ide izvanredno. A, radilo se o pokidanim ligamentima, bez operacije. Možete zamisliti kakva je metoda, ja nisam verovao - rekao je Nebojša Čović u podkastu "Luka i Kuzma".

 

:fantom:  

 

Prvo što mali treba da napravi je da promeni lekara. Ovo je neki stručnjak™ u rangu Govnane Stojković i Blueeyes Nestora.

Link to comment

B92, pozivajuci se na Sportal, koji se poziva na izvore bliske klubu, kaze da je opet ostecen onaj kolateralni ligament i meniscus i da ce ovog puta morati na operaciju. Nadam se da jedu govna i da ce decko brzo na parket

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Prvo što mali treba da napravi je da promeni lekara. Ovo je neki stručnjak™ u rangu Govnane Stojković i Blueeyes Nestora.

 

 mali prvo menadžera da menja, ovo je miškov drugi veliki kiks u poslednje vreme...prvo je pustio onog tupsona da glumi majmuna u policiji a sad na top talentu isprobava "inovativne metode" u lečenju najteže povrede 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Jeste. Miško, Ćoki, Rada, Porfirije i Jan Madar su se dogovorili da se Topićevi  popucani ligamenti leče oblogama. 

  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, weedman said:

 

 mali prvo menadžera da menja, ovo je miškov drugi veliki kiks u poslednje vreme...prvo je pustio onog tupsona da glumi majmuna u policiji a sad na top talentu isprobava "inovativne metode" u lečenju najteže povrede 

 

jedini problemčić je što niko nikada osim čovića nije pričao o pokidanim ligamentima, već o istegnuću. ali okej, pretpostavljam da je tebi čovke relevantan izvor informacija.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
17 minutes ago, weedman said:
  Reveal hidden contents

Mi priželjkujemo ubrzano oporavljanje, svi su se angažovali, tu je i Miško, zajedno sa nama, specijalne metode koje se primenjuju i daju rezultat. Nikola je juče imao kontrolni magnet i ide izvanredno. A, radilo se o pokidanim ligamentima, bez operacije. Možete zamisliti kakva je metoda, ja nisam verovao - rekao je Nebojša Čović u podkastu "Luka i Kuzma".

 

:fantom:  

 

Sta god da je, trebalo bi ga podsetiti na ovu izjavu i pitati da sad za komentar.

 

Plus nisu hteli javno da izadju da su pokidani ligamenti, sve do ove izjave koja je bila relativno skoro.

Edited by ZSNj
Link to comment
15 hours ago, Mil@n said:

 

Ja bih pre rekao da je Sfero bog, kada dobija groblje redovno sa ovom polu ekipom. 

 

 

Tebe sam cekao na nekoj od prethodnih crtica", ali cak si i ti preskocio da ga branis. To sve govori kako je odigrao sinoc. Kad je najvaznije da naglasim. :)

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

jedini problemčić je što niko nikada osim čovića nije pričao o pokidanim ligamentima, već o istegnuću. ali okej, pretpostavljam da je tebi čovke relevantan izvor informacija.

 

I meni deluje nemoguće da je mogao sa pokidanim ligamentima da odigra dva napada, pa tek posle minut izađe. Može nekako i da se hoda dok se ne ohladi, al sam trenutak pucanja ubija kako boli. 

 

Ko zna za čije dobro Čović tandrče ovo.

Link to comment
Posted (edited)
10 minutes ago, kralj said:

 

I meni deluje nemoguće da je mogao sa pokidanim ligamentima da odigra dva napada, pa tek posle minut izađe. Može nekako i da se hoda dok se ne ohladi, al sam trenutak pucanja ubija kako boli. 

 

Ko zna za čije dobro Čović tandrče ovo.

 

evo sad citam, moram svasta da ucim zbog chovketa; longstoryshort, medicina razlikuje tri stepena ligament teara, od kojih je samo treci onaj koji mi zovemo "pokidao ligamente"

 

There are 3 degrees of ligament tear :

  • grade 1 is when a few of the fibres are damaged

  • grade 2 is when the ligament is partially torn but part of it remains intact

  • grade 3 is when the ligament is completely ruptured

 

As a general rule:

  • a grade 1 tear will take 4-6 weeks to heal

  • a grade 2 tear will take 6-10 weeks

  • a grade 3 will often require surgery

The reality is that the different knee ligaments have varying healing times and different rehab protocols due to the nature of their specific functions.

 

https://www.thephysiotherapyplace.com/your-injury/knee-pain/ligament-tear

Edited by uini
Link to comment

strucnjaci™ oporavljali topica 4 meseca (a predvidjali pauzu mesec dana), da bi nakon toga odigrao fazon tipa tri utakmice po 10 minuta i opet se povredio..

zavrsio u nba ili ne, i zbog njega a i zbog nas bolje mu je da vise ne ostaje u zvezdi..

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...