Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

49 minutes ago, booyaka said:

Imaće Nedara jednu 20+ partiju u ovoj seriji, možeš kuću, okućnicu I temelje da staviš na to.

 

Ma da, verovatno na trecoj koju ce da izgubimo....

Link to comment
7 minutes ago, booyaka said:

Ne bih se složio da imaju veći plafon, oni se oslanjaju na individualnu kreaciju igrača, nas karakteriše timska igra gde imamo više igrača koji razigravaju od njih.

Oni su pokušali da poremete naš flow i u velikoj meri su uspeli, ali smo i pored toga dobili. U sledećim utakmicama može da bude samo bolje od ovoga.

 

ako izuzmemo neke kontre, partizanova ekipa zapravo radi timski da bi došli u pozicije u kojoj par njihovih igrača može da rešava individualno, pošto su to izgledne opcije

 

mislim, ne tvrdim kategorički da imaju veći plafon ali mislim da imaju više kvalitetnih igrača, boljeg trenera i konstantniji dobar šut.

što ne znači da smo mi truba, ili da je sferoi nemač pojma, tu se snažno ne slažem sa popularnim mišljenjem

  • +1 1
Link to comment

kkp je ekipa sa niskim IQ. Tu je nasa prevaga i nigde vise. Nije mala stvar IQ, ali Neca je tu da to balansira.

 

Bukvalno je to presudilo.

  • Hvala 1
Link to comment

Nebitno kako, mi smo dobili.

 

Ako se ovde prica o jednom faulu, znaci da je sudjenje bilo odlicno, neka nama u gostima tako sude i ja sam zadovoljan. Sto se tice sata, mislim stvarno, to se desava i na EL utakmicama, stane sat, gleda se vreme i to je to. A i tu je opet odmah neka namera, pa kako bas tad....

 

A kometari Zeljka o atmosferi su bas neukusni. On je trenirao ekipe u Turskoj i Grckoj tamo navijaci kao pevaju "Kumbaje" na utakmici??? Nista nije palo na teren, nikakvih specijalnih tenzija nije bilo. I ono najbitnije je, da je Partizan dobio jednim kosem, o tome ne bi ni pricao....

  • +1 4
Link to comment

Željku je preduslov da igrač ima nizak IQ da bi ovaj mogao da ga vrti oko prsta kako hoće i manipuliše njime.

 

Madar i Papapetru su zato i otišli.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Željku je preduslov da igrač ima nizak IQ da bi ovaj mogao da ga vrti oko prsta kako hoće i manipuliše njime.

 

Madar i Papapetru su zato i otišli.

 

zavitlavaš, jelda

Link to comment
33 minutes ago, Marco Cake said:

kkp je ekipa sa niskim IQ. Tu je nasa prevaga i nigde vise. Nije mala stvar IQ, ali Neca je tu da to balansira.

 

Bukvalno je to presudilo.

Brte, bukvalno pogledaš fizionomije igrača i sve ti je jasno.

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Posted (edited)

 

 

Realno su bili gurani na kraju tekme kad se lomilo, ali smo bili jaci i pobjedili 5 na 8 zahvaljujuci Dedi koji je odigrao za dvojicu dakle ipak 6 na 8 :fantom:

 

 

Screenshot_2024-05-14-12-56-05-622_com.viber.voip-edit.jpg

Edited by MiddleClass
  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

smrda ledej uvek to radi, protiv future je bukvalno imao takva tri, samo jos ociglednija povlacenja i nije mu bio sviran ni obican faul a kamoli nameran..

Link to comment
28 minutes ago, booyaka said:

Brte, bukvalno pogledaš fizionomije igrača i sve ti je jasno.

Ne razumem kako ti ovako ruzan komentar padne na pamet, a kamoli zasto pomislis da treba da ga podelis sa svetom.

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)
16 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Realno su bili gurani na kraju tekme kad se lomilo, ali smo bili jaci i pobjedili 5 na 8 zahvaljujuci Dedi koji je odigrao za dvojicu dakle ipak 6 na 8 :fantom:

 

 

nScreenshot_2024-05-14-12-56-05-622_com.viber.voip-edit.jpg


Nema to veze, sta sad, nije teo, mos misliti :fantom:

Deda vratio puls na level tibetanskog monaha i testosteron na level Tijane Dapcevic, kakav je to ubermensch ja ne znam

Neka mu neko skine pramen da mozemo iz tog koda da sagradimo ispocetka novi svet kad dodje vreme

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Shaq said:

smrda ledej uvek to radi, protiv future je bukvalno imao takva tri, samo jos ociglednija povlacenja i nije mu bio sviran ni obican faul a kamoli nameran..

 

za razliku od onih pogibeljnih startova, za ovakve stvari zaista ne mogu da krivim ledeya; ako sudija ne može da vidi ovo na podbacivanju, yebigah.

Link to comment
4 minutes ago, uini said:

 

za razliku od onih pogibeljnih startova, za ovakve stvari zaista ne mogu da krivim ledeya; ako sudija ne može da vidi ovo na podbacivanju, yebigah.

Da li si ti video kako izgledaju sudije? Sa onakvom fizionomijom nije ni cudo sto sude u korist Partizana

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...