Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, MeanM@ said:

Kaze Sfero isto koleno. Mri sutra.

Bedak bedak

 

Cuh zadnja loza... Bas sranje. Mada u oba slucaju bi bio out za ovu seriju

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Drugo, postao je predvidljiv Robija. 38 minuta Nanelija i skoro 35 minuta Pantera, uvek im ponestane snage u finišu meča. 

Samo neka tako nastavi.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, ZSNj said:

Ima onaj dobar snimak, pocinje ovako nesto:

"Kaze, zivi u Beogradu.. Zivi.. Ako ti je ovo zivot.."

 

Tako i mi vcrs pobedili. Pobedili smo, ako je ovo kosarka. 😅

 

Par zapazanja:

- smesna situacija, ako su stvarno hteli da nam daju ponovo napad kad je zapucao sat, i onda se na zocov ispizd predomislili.

- izmiljen faul kaboklu kad se izgovor za kosarkasa koji igra samo utakmice koje nikog ne zanimaju poklizao kao bambika

- realno sudije odsudile domacinski

- sfero potvrdio da je nemac pojma, ekipa mu ne igra nista sad kad treba da bude na max. Zab sam sa kim sam imao raspravu kad sam jos davnih dana izneo ovu smslu tvrdnju, ali sam bio u pravu 😌

 

Od dobrih stvari teo i deda. 


izvukao mu nogu kaboklo

image.thumb.png.ce5df3282b3aa2178a673ceab8ebde82.png

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Pobeda nista? :)

 

Pa osvrnuo sam se u prvom delu posta. Na silinu silu, da coveku presedne, ali da ne glumim majku terezu.. pobeda je pobeda. Podrazumeva se :)

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, warp said:

 :coffee:

Jesi li to nosio svoju stolicu, da imaš gde da sedneš u Pioniru?

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Shaq said:

obrni okreni, mi bez hange, topa, sabaza.. 

ovaj tim po budzetu je sada bara bara sa futorom.. ogromna razlika u kvalitetu i kvantitetu za robiju, plus ima kontinuitet ekipe...

 

A i doselekcija je odradjena vrhunski. Gilespi na kraju klupe, Smart se ni ne skida, znaci jeftini.

Link to comment
Posted (edited)

Ma nije faul uopšte. Inače,porodili smo pobedu iako smo igrali očajno. Deluje mi da Sferopulos uopšte ne leži Obradoviću,a ja sam neko ko ne ceni Sferopulosa. Očekujem mnogo bolji šut u drugoj utakmici i lakšu pobedu,onda dva poraza kod njih i prekid u petoj 😁

Edited by Martimis
Link to comment
18 minutes ago, Ros said:


izvukao mu nogu kaboklo

image.thumb.png.ce5df3282b3aa2178a673ceab8ebde82.png

 

za drugare sto se :D

 

 

 

Link to comment
54 minutes ago, uini said:

 

to je super vest. sta je bilo btw, nisam uspeo da zakljucim sa strima

Koleno..moze mu bitan upitan NBA ugovor. Samo da je ok.

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Martimis said:

Ma nije faul uopšte. Inače,porodili smo pobedu iako smo igrali očajno. Deluje mi da Sferopulos uopšte ne leži Obradoviću,a ja sam neko ko ne ceni Sferopulosa. Očekujem mnogo bolji šut u drugoj utakmici i lakšu pobedu,onda dva poraza kod njih i prekid u petoj 😁

Deluje mi da Sveropulos ne zna na kojoj je planeti.

Link to comment

Meni je i uzivo izgledalo kao cist faul Kabokla, ne znam zastp tu kukaju. Ono nad Jagom je slab intezitet kontakta bio plus klizanje....

Link to comment
16 minutes ago, Valkyrie said:

Jesi li to nosio svoju stolicu, da imaš gde da sedneš u Pioniru?

Nisam, stolica ima dublje značenje, dok dobijamo ne menjam avatar...

  • +1 1
Link to comment

Baš loše izgleda ovo sa Topom. 

 

Nadmetanje sekundarnih košarkaških sirovina sam probao da gledam, i priznajem, zanimljivo je kao boks mec Ramba i Toni Montana. 

Možda mi se perspektiva izmestila, ali draže mi je 100x bilo kad smo izmišljali Radmanovića, Bjelicu, otimalo nam Vujanića, od ovog konkurentnskog valjanja u kloaki.

Link to comment
54 minutes ago, ZSNj said:

- sfero potvrdio da je nemac pojma, ekipa mu ne igra nista sad kad treba da bude na max. Zab sam sa kim sam imao raspravu kad sam jos davnih dana izneo ovu smslu tvrdnju, ali sam bio u pravu 😌

 

Ja bih pre rekao da je Sfero bog, kada dobija groblje redovno sa ovom polu ekipom. 

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...