Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Ratamahatta said:


U hiperbaricnu komoru sad svi, oduzmite im telefone
 

 

valjda u hiperbolicnu :mellow:

  • Haha 2
Link to comment

Ovaj Dragan je lik kome bi mogao bez blama da priđem u kafiću dok pije espreso i kažem Sram te bre bilo džukelo jedna, iako sam vrlo mirna i puna ljubavi osoba :coffee:

Link to comment
6 minutes ago, warp said:

Znam da provociraš komšije :laugh: ali teško da se Zvezda može nazvati pametnom ekipom u bilo kom svemiru. 

Bogami mrtav sam ozbiljan. 18:9 u asistencijama i pored neprekidnog seckanja igre i pokušaja da se stekne prednost time da igrači pod konstantnim pritiskom izvode ta slobodna bacanja, otud i toliko promašaja.

Link to comment

Place Zeljko na sudije:cry: Jebes pobedu i titulu samo da Top nije doziveo tesku povredu.

  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Čestitke komšije. Zaista zasluženo

Suspicious Buffy The Vampire Slayer GIF

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

kad nas domaci igraci 63 poena i tri stranca se upisala, kod partizana 8 stranaca se upisalo(68 poena) i samo dva srspska igraca im se upisala aleksa 10, smajlagic 4..

i sta onda robija kuka na vredjanje sa tribina, kad i onako niko od njegovih igraca ne razume?:fantom:

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Shaq said:

evo opet pokralo robiju:laugh:

 

8 minutes ago, Micko8 said:

Place Zeljko na sudije:cry: Jebes pobedu i titulu samo da Top nije doziveo tesku povredu.

 

Da li vas dvojica mislite na ovo ili na nešto drugo?

 

Quote

"Ljudi koji dozvole da se zaustavi vreme i ne ide sat, to je veliki problem. Sat je stao u najvažnijem napadu. Moraju da povedu računa o tome. Biće stvari za analizu, neke stvari su jasne".

 

Link to comment

Ima onaj dobar snimak, pocinje ovako nesto:

"Kaze, zivi u Beogradu.. Zivi.. Ako ti je ovo zivot.."

 

Tako i mi vcrs pobedili. Pobedili smo, ako je ovo kosarka. 😅

 

Par zapazanja:

- smesna situacija, ako su stvarno hteli da nam daju ponovo napad kad je zapucao sat, i onda se na zocov ispizd predomislili.

- izmiljen faul kaboklu kad se izgovor za kosarkasa koji igra samo utakmice koje nikog ne zanimaju poklizao kao bambika

- realno sudije odsudile domacinski

- sfero potvrdio da je nemac pojma, ekipa mu ne igra nista sad kad treba da bude na max. Zab sam sa kim sam imao raspravu kad sam jos davnih dana izneo ovu smslu tvrdnju, ali sam bio u pravu 😌

 

Od dobrih stvari teo i deda. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Kaze Sfero isto koleno. Mri sutra.

Bedak bedak

obrni okreni, mi bez hange, topa, sabaza.. 

ovaj tim po budzetu je sada bara bara sa futorom.. ogromna razlika u kvalitetu i kvantitetu za robiju, plus ima kontinuitet ekipe...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, ZSNj said:

Ima onaj dobar snimak, pocinje ovako nesto:

"Kaze, zivi u Beogradu.. Zivi.. Ako ti je ovo zivot.."

 

Tako i mi vcrs pobedili. Pobedili smo, ako je ovo kosarka. 😅

 

Par zapazanja:

- smesna situacija, ako su stvarno hteli da nam daju ponovo napad kad je zapucao sat, i onda se na zocov ispizd predomislili.

- izmiljen faul kaboklu kad se izgovor za kosarkasa koji igra samo utakmice koje nikog ne zanimaju poklizao kao bambika

- realno sudije odsudile domacinski

- sfero potvrdio da je nemac pojma, ekipa mu ne igra nista sad kad treba da bude na max. Zab sam sa kim sam imao raspravu kad sam jos davnih dana izneo ovu smslu tvrdnju, ali sam bio u pravu 😌

 

Od dobrih stvari teo i deda. 

Pobeda nista? :)

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...