Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Da ne beše plej of Dede izgubili bi ovo .

Ono sto se može uociti Sfero bas ne lezi Želimiru ,bas teško ide protiv njega .Cak i sa ovim povredama .

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Porodjaj.
Bez epidurala.

Izvukli smo ovo bas junacki.

 

 

Edited by MeanM@
  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Dobiće nas pred njihovom publikom 25 i 30 razlike, ali nek mi dobijemo još dve sa po jedan i to je to :coffee:

  • +1 6
Link to comment

nego kad cemo mi docekati da imamo u gostima protiv partizana 50-50% na sudjenje?

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Egal mec, zasluzena pobeda.

 

Najbitnije pored pobede da je mali Topic dobro.

Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Deda rešio da nam se osveti što ga tovarimo cele sezone, spasio stvar :lolol:

@Mil@n gde si bre

 

Prodao sam tv, gledao sam na telefonu, bolje da nisam :D

 

Najbolje je što Nedović ne može vola da ubode a na njega igramo zadnji napad. 

 

Kako su nas natovarili trojkama jedno vreme i poveli 3 mislio sam da je gotovo ali smo porodili, u suštini, svaka čast kad ovako krš igramo i dobijemo ih. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, warp said:

Dobiće nas pred njihovom publikom 25 i 30 razlike, ali nek mi dobijemo još dve sa po jedan i to je to :coffee:

Unistice nas Naneli. Jebace nas lose za propustenu sansu veceras.

  • Haha 1
Link to comment

pohvale za publiku, bez ubacenog penija danas..

sad treba preziveti sledecu javora, i izlazak igraca partizana u majicama "covic vesna.."

:fantom:

  • +1 1
Link to comment
Just now, warp said:

Dobiće nas pred njihovom publikom 25 i 30 razlike, ali nek mi dobijemo još dve sa po jedan i to je to :coffee:

3:0 za nas, mark my word. Dobili smo ih, a loše smo odigrali. Ali svejedno zasluženo jer smo pametnija ekipa.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Marco Cake said:

Egal mec, zasluzena pobeda.

 

Najbitnije pored pobede da je mali Topic dobro.

 

to je super vest. sta je bilo btw, nisam uspeo da zakljucim sa strima

Link to comment
Posted (edited)

Heheh, naaajs

Bolombojeva banana i Laziceva trojka iz coska u tranziciji na pas Jagoa :ziga:

Nedovic ne moze ni centra vise da probije, izgubio je svoj jedini vrhunski kvalitet - brzinu. 

Teo navuko glupavog Kabokla za sve novce, posle su hteli njega da uvale Dedi za drugi skok ali pazi njegov mali ortak sta se desava :laugh:

Vracaj Dedinu sliku, samo vas gledam cele sezone kako ga pljujete. Ja njega volim i vise nego Mil@n Nedovica :happy:

Nadam se da ce se otvoriti kos sad, samo sutem mozemo da ih dobijemo, nema ko da udje kad se svi umore. Ubice nas u obe tekme kodnji ako nastavimo ovako

Sad je red da ih u sledecoj Gidra napuni kao u kupu 

Gledo sam samo 4/4, sta je bilo s Topicem, i zasto nisu igrali Smajli i Kaminski, a Ledej tek nesto malo kodnji?

Naneli alal mu kurac, izvuko ih je iz mrtvih kad smo igrali najbolje, da nije dao one dve trice ovo bi otislo na 10 razlike

Smit je sasvim dobar igrac, ne znam sto je proveo pola sezone na poziciji delioca cekova 

Je l' igro Rendolf™?

U hiperbaricnu komoru sad svi, oduzmite im telefone

 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

3:0 za nas, mark my word. Dobili smo ih, a loše smo odigrali. Ali svejedno zasluženo jer smo pametnija ekipa.

Znam da provociraš komšije :laugh: ali teško da se Zvezda može nazvati pametnom ekipom u bilo kom svemiru. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...