Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)

nije tesko pretpostaviti da se sudijama preti u 4 zida™, ali sada je pocelo i javno, jbt.

znam da je sama evroliga skup govana, ali ja stvarno ne mogu da verujem da oni i dalje uzimaju titulu u ovakvoj™ aba ligi kao relevantan kriterijum za ucesce u el.

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

nije tesko pretpostaviti da se sudijama preti u 4 zida™, ali sada je pocelo i javno, jbt.

znam da je sama evroliga skup govana, ali ja stvarno ne mogu da verujem da oni i dalje uzimaju titulu u ovakvoj™ aba ligi kao relevantan kriterijum za ucesce u el.

Video si kako se promenio kriterijum suđenja u seriji sa Makabijem posle priopćenja Panatinaikosa.

Link to comment

zeleni narkoman iz atine teba da uvede svoj klub u aba ligu, tu bi imao jos utakmica za macovanje sa budalama slicnim sebi, ovo u evroligi je mala doza™.

Link to comment

hteo je da nas kupi, al je nešto zapelo

 

e to bi bio spektakl udbaš iz železnika vs nakoksani štovatelj tonija montane iz atine

  • +1 1
Link to comment

Situacija je sledeca (za one koji planiraju put Pionira): dosao sam do ulaza C, video na sta to lici, okrenuo se i paljba kuci. Ono je bolesno koliko ljudi ima na pola sata pre otvaranja ulaza.

Link to comment
Just now, Hroničar said:

Situacija je sledeca (za one koji planiraju put Pionira): dosao sam do ulaza C, video na sta to lici, okrenuo se i paljba kuci. Ono je bolesno koliko ljudi ima na pola sata pre otvaranja ulaza.

 

shokiran sam... not

nadam se da neces opet kupiti sezonsku ukoliko covic ostane tu gde jeste.

  • +1 2
Link to comment

Samo se traži da se sudi pravedno, i da samo kvalitet presudi i ako je Zvezda bolja neka pobedi.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

shokiran sam... not

nadam se da neces opet kupiti sezonsku ukoliko covic ostane tu gde jeste.

Nadamo se da nece ostati tu gde jeste.

Link to comment

Klasika, Covic je bas bolestan. Nekad sam kontao da gresim, ali on je plus i lud. Posle masa misli da se sekta dobija na izborima.

 

 

Link to comment

vec sam kazo, cox je debil, napunila bi se i arena sa 25k, plus su dobijene i poslednje 2 u areni, al ne vredi kad je neko debil.

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

hteo je da nas kupi, al je nešto zapelo

 

e to bi bio spektakl udbaš iz železnika vs nakoksani štovatelj tonija montane iz atine

 

Luđe je ovako, si lud.

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

vec sam kazo, cox je debil, napunila bi se i arena sa 25k, plus su dobijene i poslednje 2 u areni, al ne vredi kad je neko debil.

Volim što je utakmica na Paliluli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...