Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ne mogu da kažem da nešto pomno pratim ovo sp zbog neprijatnih termina utakmica, al vidim Jago kiddah. Izgleda da je i ozbiljan klačer, juče ubacio ključne koševe, pre toga bio mvp plej-ofa, dakle ima muda. 

Dobar ubod, kako li će Duško sve to da uklopi, živ nisam, posebno ako dođe još jedan bek. A možda bek i ne dođe, već se Teo full time pomeri na dva i deli minutažu sa Nedovićem.

Link to comment

Plasman košarkaške reprezentacije Srbije u četvrtfinale Mundobasketa ostao je u senci užasne vesti koja nam je ovog nedeljnog popodneva stigla sa Filipina, da je našem reprezentativcu Boriši Simaniću odstranjen bubreg zbog udarca koji je zadobio tokom meča sa Južnim Sudanom.

  • Tužno 9
Link to comment

Auuuuu pa jebem ti i sport i medalje i sve. Ceo život posvetio ozbiljnim treninzima, žrtvuješ skoro sve, dokopaš se reprezentacije i onda ti se ovo desi na jebenih +32 protiv mrtvog Sudana. Ne mogu da opišem koliko me je smorilo i preseklo.

  • +1 2
Link to comment

Kuzma kaže da ima info iz prve ruke. Nije bilo hirurga u bolnici, naš doktor hteo odmah da ga operiše kad su mu rekli da hirurg dolazi tek ujutru, oni mu nisu dali. Bio je svestan da je opasno po život, digli frku valjda preko FIBA i onda je došao doktor tokom noći, ali navodno prekasno i izvadio mu bubreg. Insinuira da nije moralo tako da se završi ali ko zna šta je tu bilo. Katastrofa, mnogo mi je žao dečka. A ako je tačno da fiba nije organizovala da postoji spremna bolnica tokom utakmica svetskog prvenstva nego se oslanja na lokalni zdravstveni sistem onda nemam reči.

  • Tužno 6
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Katastrofa, jebote. Nisam upućen, zašto bi ovo značilo prestanak bavljenja sportom?  Koji je razlog, opterećenje? Neuk sam, ne pitam iz loše namere.

Ja koliko znam može da igra sa jednim bubregom. Možda i grešim, ali u najmanju ruku je psihički veliki izazov. Ostao mu je jedan bubreg, a drugi je izgubio na terenu i zamalo umro. I sad treba da izađe opet na taj teren, a alternativnih bubrega više nema.

 

Ne mogu da verujem šta je snašlo dečka iz vedra neba.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...