Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

To sa zastavama bi verovatno moglo da se iskoordiniše sa klubom- da ih ne bude.

 

Vec vidim sa kolikom dozom pijeteta i razumevanja ce Delije da poslusaju taj dobronamerni apel.:D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Ja prethodnih godina nisam nešto viđao ruske zastave po hali, mada moguće da mi je promaklo

 

Gde da ti promakne ovolika zastava.

 

Ruska zastava koju su Delije istakle na meču Crvena zvezda - Evrokup

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Gde da ti promakne ovolika zastava.

 

Ruska zastava koju su Delije istakle na meču Crvena zvezda - Evrokup

 

Mislim da je ovo Budiveljnik 2014. Tada je bilo jezivo, ali ta zastava se kasnije nije pojavljivala u hali.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Mislim da je ovo Budiveljnik 2014. Tada je bilo jezivo, ali ta zastava se kasnije nije pojavljivala u hali.

 

Mislim da je CSKA u pitanju ali nije ni vazno, tesko ce Delije propustiti priliku da naskode klubu svojim "rusofilstvom" a da mogu da se vade na tome da zapravo podrzavaju Sveda. Na sta ce se Evroliga, koja odlicno zna s kim ima posla, da se nasmeje i da nas odrapi tako da ce da nam odere kozhu s ledja.

Link to comment

Prate rusi kosarku vise nego srbi ako je suditi po posetama na utakmicama. Veciti napune hale samo kada igraju  evroligu ili kada igraju jedni protiv drugih :)

  • Haha 1
Link to comment

Prateci VTB ligu godinama  i ruske timove u njoj, vece su posete na utakmicama ruskih timova nego sto su kod nas.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Yago odlican danas, generalno sasvim solidan turnir za njega.

 

Kakvo ce iznenadjenje da bude taj lik za sve navijace koji robuju imenima, ne bi me zacudilo da posle par utakmica postane novi ljubimac publike. Mucice se on protiv evroligaskih odbrana ali deluje kao uporan lik koji je cvrsto resio da napravi nesto od svoje karijere i uopste ne sumnjam da ce dati sve od sebe da postane bolji igrac, tim pre sto ce imati Tea pored sebe da ga nauci gomili stvari.

Edited by harper
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...