Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ponovo su degenerici radili numeraciju samo za loze. I sad bi trebalo da imas coveka koji ce da plati 200 jura sezonsku kartu i da svaki put juri za mesto u hali. 
Vise od 60% hale ostace nenumerisano. Teska svinjarija i sramota.

Link to comment

Ne znam, meni je to sasvim ok. Idem stalno na utakmice, a imam dosta drugara koji ne idu stalno vec povremeno, pa mi znaci da kad kupe karte mozemo da idemo zajedno, a ne da sedimo na razlicitim krajevima hale... Ili kad povedem dvoje dece sta da radim? Da ih posadim na drugi kraj hale a ja na moje numerisano mesto?

 

Imas centralna mesta koja su skuplja i bolja, tu su mesta numerisana. I imas ove coskove i golubarnik gde je ovaj drugi princip. 

 

 

Link to comment

Pa po kojoj onda logici numerisu skuplja i bolja mesta? Mozda ce i onaj baja kom je 200k dinara samo kusur u dzepu pozeleti da odgleda utakmicu sa prijateljima i decom.
Za takve stvari postoji regularna prodaja karata.

Edited by cvrlle
Link to comment

Pa postoji regularna prodaja karata, ali ako su mesta pored mene numerisana kako da gledam utakmicu sa kime zelim? 

 

Slazem se ja sa tobom da je to teoretski bolje, ali godinama na fudbalu gledam kako je to povod za gomile svajda, povremeno i tuca, kada neko dodje 2 minuta pred utkamicu i hoce da sedi na mestu koje mu pise na karti. I on je u pravu, pise, ali utakmice treba da budu mesta gde se ljudi druze i zabavljaju sa prijateljima, a na ovaj nacin to postaje neizvodljivo. 

 

Ne znam, stvar perspektive je sta ti se vise svidja i sta smatras "boljim". Iz moje perspektive ceo koncept odlaska na stadion/halu pada u vodu ako treba sam da sedim, grickam semenke i sam sa sobom komentarisem utakmicu...

 

 

Edited by adasevic
Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

Pa postoji regularna prodaja karata, ali ako su mesta pored mene numerisana kako da gledam utakmicu sa kime zelim? 

 

Slazem se ja sa tobom da je to teoretski bolje, ali godinama na fudbalu gledam kako je to povod za gomile svajda, povremeno i tuca, kada neko dodje 2 minuta pred utkamicu i hoce da sedi na mestu koje mu pise na karti. I on je u pravu, pise, ali utakmice treba da budu mesta gde se ljudi druze i zabavljaju sa prijateljima, a na ovaj nacin to postaje neizvodljivo. 

 

Ne znam, stvar perspektive je sta ti se vise svidja i sta smatras "boljim". Iz moje perspektive ceo koncept odlaska na stadion/halu pada u vodu ako treba sam da sedim, grickam semenke i sam sa sobom komentarisem utakmicu...

 

 

 

Pa kupiš sezonke tik uz ortaka koji ide redovno, ako ti baš stalo da gledaš sa ekipom koja dođe jednom u 10 utakmica, kupiš sa njima pojedinačnu, a svoju daš ovom ortaku sa kojim inače ideš da povede nekog. 

  • +1 1
Link to comment

Najbolje da cu da kupujem pojedinacne karte kad imam sezonsku. Godinama idem u parter B i cesto dodjem pred samu utakmicu i bude guzva da jedva udjem, prouram se do drustva i gledam utkamicu sa najvecim zadovoljstvom. 

 

Mi smo ovde pre 15 i kusur godina poceli da gledamo utakimce zajedno (15tak ljudi sa ovog foruma - fudbal). Da smo morali da postujemo pravila numeracije, verovatno se nikad ne bi ni upoznali, a kamoli druzili i gledali utakmice zajedno. 

 

Kao sto rekoh - meni licno ovo ne da nije minus vec mi i te kako odgovara. A razumem da postoje i drugaciji stavovi :)

  • +1 1
Link to comment
Just now, cvrlle said:

mi cemo se svadjati ko ce gde da sedi dok sa druge strane brda implementiraju reselling...:fantom:

Ja sam cuo da cemo i mi to imati... ajd videcemo, al znam da se na tome ozbiljno radilo. Da li ce zaziveti ove sezone, ne znam, ali videcemo. 

Link to comment

Šved na instagramu kaže da je spreman za kkcz, pretpostavljam da ne bi to pisao da posao nije gotov.

1 zanimljiva spoljna linija. Mnogo godina, ali i dosta poena u rukama. Krvava kolena propo.

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

Šved na instagramu kaže da je spreman za kkcz, pretpostavljam da ne bi to pisao da posao nije gotov.

1 zanimljiva spoljna linija. Mnogo godina, ali i dosta poena u rukama. Krvava kolena propo.

 

Meni djeluje da se nudi kao Dilejni komsijama, a ne da je gotovo

  • +1 2
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Meni djeluje da se nudi kao Dilejni komsijama, a ne da je gotovo

 

To mi je onda baš neozbiljno, ipak je on valjda neko ime, malo je deplasirano da se nudi preko društvenih mreža

  • +1 2
Link to comment

Jbt samo nam treba Šved pred 35. rođendan i bez odbrane da igra 1 na 5. Taman i lep šlagvort za Najimbecilnije da se kurče s ruskim zastavama po celoj Evropi jer hehe podrška za baćušku mojeg znaš ti dobro kojeg :namyg:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...