Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Nije to ništa preterano neobično. 

Vlada Vukoičić je imao zdravstvenih problema i povukao se.

Tomić pobegao sam, tu su verovatno Ćoki i njegov sin imali uticaja.

Sale Obradović bio dobar izbor ali jednostavno nije išlo.

Šakota doveden da premosti do kraja godine. 

Lazić i Jovanović loši izbori pa smenjeni brzo. 

Jedino je Alimpija trebalo da zaštiti, imao je dobre rezultate u EL za tim kakav je imao.

Nema tu nikakvog divljanja sa trenerima, da ih tera bez razloga i menja non-stop. 

 

Mogao je neki stranac umesto Šakote, Lazića i Jovanovića, to si u pravu. 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Zapravo i Kari je izgurao celu sezonu, onu prvu po sklapanju poslovno - tehničke saradnje. Ostade nejasno zašto je ovaj otišao, a zatim došao Lazić. Al kasnije se pokazalo da Čović voli da postavi početnika posle odlaska jakog imena. Verovatno će Ivanovića da zameni Šone Stefanović. Mada bih to čak i podržao.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Moram da priznam da je postalo malo neprijatno za citanje koliko pretezno vi grobari & Nikodije imate lose misljenje o Dusku Ivanovicu, kao da je u pitanju neki pocetnik iz pogona FMP-a kojem Covic moze da odredjuje ko ce da mu igra i koga treba dovesti. Da ja sad krenem da pisem o tome kako je Ostoja doveo ovog ili onog igraca svi biste se s razlogom smejali takvim glupostima. Dusko je trenirao Sveda i zna tacno sta on moze ili ne moze a i ako ne zna, ima iskustvo saradnje s njim i moze da ga pita u kakvom je stanju i da dobije posten odgovor. Ja mogu da mislim ovo ili ono o tome da li nam Sved treba ili ne treba ali nama na klupi sedi iskusni trener koji nije bas poznat po tome da ispunjava muzicke zelje vlasnicima ili predsednicima klubova kad je roster u pitanju. Uveren sam da je svaki potpis prosao njegov amin. Bilo je price, ne znam koliko je tacna, da je isprva bio protiv dovodjenja Teodosica ali da su njih dvojica razgovarali o Teovoj ulozi u ekipi i motivaciji i da je posle toga odobrio.

 

Nije Dusko Ivanovic bas toliki salabajzer kakvim ga ovde predstavljate i zaista bi bio red da prestanete to da radite.

Lično nemam loše mišljenje o njemu, posebno ne kad se pogleda njegova trenerska karijera. Imao je neke ishitrene izjave prošle sezone koje su mu se na kraju obile o glavu ali sve je to u žaru borbe.

 

Svakako da Ivanović nije šalabajzer, koji bi tražio neke od igrača koji su mu u rosteru niti je Ćoki omnipotentan pa da kod Ivanovića može da sastavlja tim i određuje minutažu. Istina je tu negde na pola a to je da neće Ivanović rezignirano dati ostavku jer su mu u sastavu ostale razne Raduljice i Kuzmići niti će Ćoki biti toliko lud da pokuša da utiče na to ko i koliko igra. 

  • +1 4
Link to comment
16 hours ago, harper said:

 

S obzirom da su titule vec kaparisane u sklopu projekta "Rumenko 2023/24" ja bih bas voleo da dodje Sved jer bismo u tom slucaju bili do jaja zabavna ekipa za gledanje. Ko se dohvati lopte ostala cetvorica mogu komotno odmah nazad u odbranu.

 

Sporedni, a odličan, efekt ovakve taktike je da se ne bi primali laki poeni iz kontri :rolleyes:

Link to comment
11 minutes ago, Segundo said:

MaxBet kaže da se pregovara sa Clyburnom

 

Njihovom uredniku je bukvalno zabranjeno da uđe na utakmice kkcz jer baš preterano izmišlja.

  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, MiddleClass said:

Ne znam zasto ne pojurimo Daruna Hilijarda...

 

Zato što smo sad prešli samo na milione :Jova:

 

Sam ću izaći...

  • Haha 1
Link to comment

Košarkaš Crvena zvezde Miroslav Raduljica imao je u četvrtak saobraćajnu nezgodu, ali je srećom prošao bez povreda.





...shiit has hit the fan

Link to comment

jedva čekam da počne sezona, imamo jedan od najluđih rostera otkada je ovog novog kluba

 

nikakav mi je optimizam po pitanju finalnih dometa, zapravo ništa ni ne očekujem a ni ne zanima me u svetlu bolesnih ambicija koje vrlo lako preplave ljubav prema igri

 

sem da cepamo najjebozovniji basket koji možemo da zamislimo

 

naročito ako dođe šved, još pamtim strah kada smo u seriji poraza igrali sa himkijem 2019 i pocepali ih ko svinja masnu krpu

 

ali uvek kada je lopta bila kod njega bukvalno se osećala magija u pioniru

 

da smo hteli rezultat na prvom mestu mislim da bi i poythress a pogotovo jaciel romero bili kod nas a ne tamo gde će igrati u ovoj sezoni.

 

svejedno ovih 220e za pretplatnu će mi biti najslađe potrošena para ovog leta.

 

vidimo se u parteru B

 

 

  • +1 5
  • Wub 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...