Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Quote

Jel imao ko da ga pita u cemu se razlikuje ova sezona u odnosu na predhodnu sozonu i svih ostalih u euroligi.

 

u Radonjinim sezonama nije bilo promene trenera

 

 

Edited by levi
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

u Radonjinim sezonama nije bilo promene trenera

 

 

 

 

Mi kada ne promenimo trenera za nas je ta sezona uspesna.Jebes plasman na tabeli razvoj igraca itd

Link to comment
11 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Jel imao ko da ga pita u cemu se razlikuje ova sezona u odnosu na predhodnu sozonu i svih ostalih u euroligi.

 

Na jutarnjem RTS-a? Good one :D

Link to comment
26 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Mi kada ne promenimo trenera za nas je ta sezona uspesna.Jebes plasman na tabeli razvoj igraca itd

 

pa jeste, to je jako vazno. radonja je postao legenda zvezde delom i zbog toga sto ga je chovke iskulirao. sad but true :metallica:

Link to comment
6 hours ago, uini said:

 

valjda je jasno (bar sam mislio da jeste) kako teokratija nije igrao od kupa do sinoc, iz predostroznosti, posto nije bilo bitnih tekmi izmedju.

 

milosu se nema ama bas nista zameriti (naprotiv), bilo na temu igre, zalaganja ili zdravlja; pri cemu je projektovan da bude backup od 10ak minuta projektovanom nosiocu ekipe i da igra jos 5-6-7min u paru sa njim ili nekim drugim ballhandlerom.

 

tako da, nije lepo ( :

On igra 20min kao i u Virtusu. Placen je papreno i uzimati igrace na kraju karijere je besmisleno...Imao je on i u Virtusu tu ulogu pa qrac.

Link to comment
3 hours ago, Marco Cake said:

 Placen je papreno i 

 

ja sam cuo upravo suprotno, da je placen relativno skromno za svoju reputaciju

 

ali to je sve nebitno, posto niti zvezda placa nekim svojim novcem, niti  ima smisla braniti lika koji je uz bolomboya najbolji igrac ove sezone a usput i legenda

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
9 hours ago, Marco Cake said:

On igra 20min kao i u Virtusu. Placen je papreno i uzimati igrace na kraju karijere je besmisleno...Imao je on i u Virtusu tu ulogu pa qrac.

 

Mora ga Virtus zbog toga zeleo da zadrzi.... Da je srece da imamo jos 3 Tea :gospode:

  • +1 1
Link to comment

0-7 je skor bez njega.

 

da je to igrao, ladno bi ova skrnava kkcz sa kebom trenerom bila ispred gromopucatelnih grobara sa najboljim

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Mogao bi Nedara ove dizdominira.

Mogao bi Hanga kod nekog psihoterapeuta.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...