Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Utisak utakmice je koliko siroti Dizzy nema pojma. Čak i ne mogu da se ljutim na njega jer čovek jednostavno ne zna ništa.

Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

Dočekasmo 30. kolo da Milutin zakopča neko dugme na šulji.

Foliranje pred Lafajet 

  • Haha 2
Link to comment

Polovinom oktobra primao sam opklade za 14-16. mesto. Koliko sam samo preoptimističan bio.

Link to comment

Jbg, ljubav prema klubu me je navela na maloumne stavove, tj da možemo da osvojimo nešto sem tri zadnja mesta.

Link to comment

Ja sam se ladno naložio u jednom trenutku, tamo pred duplo kolo protiv Asvela i Milana. Čak me je držalo i malo posle toga jer smo dobili u Milanu. Vota mistejka

tu mejka. Baš loša sezona. Bar da su Teo i Topić bili duže zdravi pa da se uživa u tome. Potpis i produžetak Bolmboja su jedine svetle tačke. Na leto očekujem opet 6-7 novih igrača i otkaz treneru ako ne startujemo dobro. 

Edited by Heaviside
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

 i otkaz treneru ako ne startujemo dobro. 


neće to sfero dočekati

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:


neće to sfero dočekati

neće ga Ćoki oterati nakon ABA titule

  • +1 4
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

abitna je aba

 

sfero deluje kao pametan čovek, i kao takav je mogao za ovih desetak meseci da provali sa kim ima posla


pri tom mi je nebojša poslednji na listi, dozet i onaj bradati klaun pa tek onda predsednik

 

kopaće sfero i rukama i nogama da zapali odavde po završetku sezone bez obzira na abu

  • Haha 1
Link to comment

Teo pika basket da ima cime da se zanima dok se razvodi, mi smo vece ladjenje jaja od Gran Kanarije 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

abitna je aba

 

sfero deluje kao pametan čovek, i kao takav je mogao za ovih desetak meseci da provali sa kim ima posla


pri tom mi je nebojša poslednji na listi, dozet i onaj bradati klaun pa tek onda predsednik

 

kopaće sfero i rukama i nogama da zapali odavde po završetku sezone bez obzira na abu

Ćokiju je itekako bitna aba
Sfero ima ugovor i mislim da će ostati da pokuša da uradi nešto u Evroligi, ako uopšte bude Evrolige za nas. Bio je bez posla i sada se opet nije proslavio i teško da bi mogao da nađe drugi evroligaški angažman. Drugo, lik je grk, formirao se u nakgadnijem okruženju nakon srpskog. Treće, kad je Duško koji je sigurno još bolje znao sa kime ime posla ostao, zašto ne bi i Sfero.

Link to comment

nebitan je ćoki, ne pričam o njemu već o sferopulosu, za koga je pitanje da li je uopšte evroligaški kalibar. duško je ostao i prošao je kako je prošao, to vrlo dobro zna i grk

 

nije on trener za zvezdu

  • -1 2
  • Tužno 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...