Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, MiddleClass said:

Sramotno koliko sudije nemaju pojma

Realno. Aj što će nas dobiti na kvalitet i trojkašenje, ali baš ne moraju ovi da nas pokopavaju greškama u odlukama.

  • +1 1
Link to comment

E, sad posle daj mauta Ivana Jordan da otpeva nesto, pa onda gubimo loptu i pravimo nesportsku, pa neko baci Nokiu 3310 na teren

edit: Pa dobro, pogodio sam nesto, nije Hanga hteo da bude seljak i da lomi cojka s ledja

Edited by Ratamahatta
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Hajlajt utakmice je kad ih je Teo na klupi okupio da im kaže da je ostavio sto u Lafajetu i da ne dolaze sa ribama.

  • Haha 7
Link to comment

Kako volim ovo svoje parce mozga koje me nagoni da gledam ovo umesto rijalitija zarad katarze i regulacije spiritualnih otpadnih voda 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Ratamahatta said:

Kako volim ovo svoje parce mozga koje me nagoni da gledam ovo umesto rijalitija zarad katarze i regulacije spiritualnih otpadnih voda 

Ja se uopšte ne nerviram jer nije ni za očekivati bilo da se vadimo protiv Panatinaikosa nakon brainfartova sa Asvelom, Albom i društvom.

 

Tekma gde se vratio Teo, Ilić bio okej, Davidovac zaličio na košarkaša... Jebi ga, to je što je, puna kapa.

  • +1 1
Link to comment

Ni ja se ne nerviram, iskustvo je kao da sam gledao Huventud - London Tauers

Milutin i Rade zamenili kosulje kao likuse u drugom srednje 

Link to comment

Dočekasmo 30. kolo da Milutin zakopča neko dugme na šulji. Plus Davidovac zacementirao mesto na OI, šta još čovek može da traži večeras :rolleyes:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...