Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

32 minutes ago, harper said:

 

Jesam. Ove godine smo izabrani za prvu pratilju Partizanu u pohodu ka osvajanju Evrolige, Obradovicevim jubilarnim desetim, posle cega se uznosi na nebo i sta god da uradimo je super. Idealan scenario bi bio da ih drknemo u finalu Evrolige i pokvarimo im zurku ali not going to happen.:D

 

Koliko znam dva poslednja pojacanja ce se traziti u NBA posto nema vise kvalitetnih opcija na evropskom trzistu na dve pozicije koje su nam jos na trzistu. Ali to je danas, sutra ko zna.

 

Dzaba se smejes @Milošica-e, to je tako kako je. Za srpski sport generalno, najvise za Partizan, Obradoviceva deseta Evroliga bi bila neverovatan uspeh. Mislim, on je i ovako odavno usao u legendu ali da uzme desetu, nakon sto je uzeo prvu, sa klubom koji ga je stvorio, to bi bila stvar iz koje se pletu legende za vecnost, nesto o cemu ce se pricati dok postoji kosarka. Nevezano za ove sitne navijacke zajebancije negde u dubini duse i iz cisto estetskih razloga bih voleo da se to zaista i desi jer bi to bila sjajna prica, verovatno jedna od lepsih u istoriji kosarke.

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Heaviside said:

Nemojmo preterivati sa dobrim komšijskim odnosima. 

 

Sad imamo novog moderatora pa da se uslihtamo na vreme i zaradimo poneki poen.:D

  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

Ako nije iskreno onda može. 

 

Jebi ga, iskreno je. Prezirem Partizan ali ne mogu protiv sebe, nikad ne bih voleo da istina (u ovom slucaju istina osecanja) stane na put dobroj prici. A to bi bila prica do jaja.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Jebi ga, iskreno je. Prezirem Partizan ali ne mogu protiv sebe, nikad ne bih voleo da istina (u ovom slucaju istina osecanja) stane na put dobroj prici. A to bi bila prica do jaja.

Ma zezam se, slažem se sa napisanim.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Dzaba se smejes @Milošica-e, to je tako kako je. Za srpski sport generalno, najvise za Partizan, Obradoviceva deseta Evroliga bi bila neverovatan uspeh. Mislim, on je i ovako odavno usao u legendu ali da uzme desetu, nakon sto je uzeo prvu, sa klubom koji ga je stvorio, to bi bila stvar iz koje se pletu legende za vecnost, nesto o cemu ce se pricati dok postoji kosarka. Nevezano za ove sitne navijacke zajebancije negde u dubini duse i iz cisto estetskih razloga bih voleo da se to zaista i desi jer bi to bila sjajna prica, verovatno jedna od lepsih u istoriji kosarke.

Reci da pišeš u paralelnom univerzumu!

Link to comment
Just now, sigurnost said:

Reci da pišeš u paralelnom univerzumu!

 

8 minutes ago, harper said:

 

Jebi ga, iskreno je. Prezirem Partizan ali ne mogu protiv sebe, nikad ne bih voleo da istina (u ovom slucaju istina osecanja) stane na put dobroj prici. A to bi bila prica do jaja.

 

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

 

Da bi priča bila baš  do jaja" red bi bio da ga za 10. titulu (koju naravno neće osvojiti) Aleksandar Vučić odlikuje ordenom Don Radojice Nikčevića I reda.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, sigurnost said:

Da bi priča bila baš  do jaja" red bi bio da ga za 10. titulu (koju naravno neće osvojiti) Aleksandar Vučić odlikuje ordenom Don Radojice Nikčevića I reda.

 

Sta znam, cuo sam da ima zivota i van navijackih preferencija pa rekoh sto da ne probam.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...