Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

46 minutes ago, Heaviside said:

Partizan nije bio protiv, nemoj da nasedaš na spin. Oni su jednim dizanjem ruke mogli da spreče proširenje lige, a nisu to uradili nego samo nisu glasali iako je njihov predstavnik bio prisutan. Budućnost se nije ni pojavila.
 

Da je Partizan ili bilo koji drugi klub sa pravom glasa bio protiv, Dubai ne bi igrao ABA sledeće godine jer odluka mora da se donese jednoglasno tj. po statutu ABA je je svaki glas protiv automatski veto. Planiraju da to promene ovog leta, ali je i dalje tako.

 

Dakle, niko nije bio protiv.
 

 

Znači lažu po običaju. Silly me.

  • +1 3
Link to comment

Nije za baciti, posebno ne u odnosu na sadašnje vedete, nego nisam siguran oko verodostojnosti informacije.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, ducca said:

Nije za baciti, posebno ne u odnosu na sadašnje vedete, nego nisam siguran oko verodostojnosti informacije.

 

 

Slazem se. Prerano je da potpisujemo igrace. To ne lici na nas

Link to comment
21 hours ago, Ratamahatta said:

Jovic je od rezervnog pleja Radnickog za godinu i kusur postao rekorder EL u 'stencijama u jednoj tekmi i drzao ga je skoro punu deceniju

Kalenic za 2 godine stigao od Vojvodine do Fenera

 

 

Brate moj tu je bilo vise srece nego pameti,a mislim da je imao i Markusa uz sebe.

Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Ne znam, ja sam Darka uvek dozivljavao kao klasicnu sirovinu, fizicki i atletski je bio ispred Krstica ali Krstic je bolje razumevao kosarku i imao je kako da kazem definisaniji skill set, meni licno je Krstic uvek zanimljivije izgledao na terenu:)

Svi koji su radili sa Darkom u mladjim kategorijama su rekli da se takav talenat nije rodio na ovim prostorima i u pogledu fizikalija i u pogledu tehnike i razumevanja igre.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

 

prate se zvezdine drustvene mreze :heart:

 

7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


objavljeno je na ig nalogu sportkluba

 

:fantom:

 

 

Pa to je i rek'o.

  • Haha 6
Link to comment
6 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Brate moj tu je bilo vise srece nego pameti,a mislim da je imao i Markusa uz sebe.


Oborio je rekord u drugoj sezoni, tad Vilijams nije bio tu, dosao je mislim posle te tekme, odigrao par komada i onda pao zbog vutre

U prvoj sezoni je bio kesa u napadu, ali u drugoj i trecoj je bio odlican, naravno kad je bio zdrav

U Minkenu smo imali samo Jovica i Rebica, Mekel je bio povredjen i radilo se na Silbovanju

Ojeleye je onaj prebildovani mini Jabusele? Katalog postoji™ :fantom:

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Svi koji su radili sa Darkom u mladjim kategorijama su rekli da se takav talenat nije rodio na ovim prostorima i u pogledu fizikalija i u pogledu tehnike i razumevanja igre.

Na zalost nismo videli nista od toga u seniorskoj kosarci, uvek mi je delovao nekako kruto u pokretima sa loptom i sa poprilicno losim rukama. Ja licno kod njega  nisam video neke prirodne kosarkaske pokrete u kontinuitetu. Mozda je trebao da ostane jos koju sezonu u Hemofarmu i da jos rade na njemu. Priznajem da su mu fizikalije bile vrhunske i da je bio dosta dobar atleta.

Edited by Micko8
Link to comment

Ovog Tobija kad vidim tri dana sreće nemam.

Valjda uđe Teokratija, da se bar malo razgalim.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...