Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Kakva glupaca, Teokratija je ultramegagiga faca za razliku od Vuka "kukuruziste" Kostica, pakao

  • +1 4
Link to comment

Da je i istina, siguran sam da Teo nije ostao duzan, stavise..

 

Odlicna sezona KKCZ, dosli smo do Aleksandrova i nacina treniranja u mladjim kategorijama. Trenirao sam dva puta dnevno, plus basket i nista mi nije falilo. Nekad prosto telo ne moze da izdrzi napor ..trenirati se mora puno,  posebno kad si mlad.

 

Nasi igraci nemaju vek trajanja jer ne treniraju kako treba. Svi budu manje vise mlohavi i nepokretni posle 30te..a vidis u NBA kako ljudi cuvaju telo i treniraju tokom leta. Ameri u Evropi se odlicno drze.

 

 

  • -1 1
Link to comment
11 hours ago, Micko8 said:

Gde se izgubio taj Gudura koji je imao ogromna muda u CZ i mladjim FIBA takmicenjima kada je uzimao zlato:rolleyes:

 

guduric nikada nije preskocio obavezu da preuzme odgovornost, ukoliko situacija to zahteva od njega. druga je tema sto ti sada pogresno izjednacavas "muda" sa "pogodak". mada ima on i dobrih zavrsnica u feneru, prvi poraz reala u el protiv fenera je dobrim delom njegovo preizimanje tekme.

  • +1 5
Link to comment

Gudura je previše pristojan da bi bio ubica. Ovako, za prevest bakicu preko ulice, da odigraš segu sa njim, zlatan momak, na leb da ga mažeš. Ali ti najveći kileri su uvek bili mangupi i bezobrazni likovi.

 

Ranije sam manje cenio njegove kvalitete, ali ovo kako je preuzeo poziciju pleja u Feneru me malo više kupio. Nisam očekivao da može

  • +1 1
Link to comment

U Zvezdi je imao kvacilo samo takvo, u vise navrata je dobijao izgubljene tekme, pogotovo u onoj plejof sezoni

Bio je bolji s 20 godina nego s 25, poceo je da overthinkuje kako je isao stariji

Protiv Reala gubimo 10 razlike i imamo skor 2-4, ako izgubimo ispali smo. Na kecu i dvojci zadnjih 15 minuta igraju Reba beba (Radonja otero Jovica u svlacionicu jer je dobio tehnicku neku) i on, zajedno imaju tek nesto vise godina nego Teo sad - i okrecemo. Dize nekog na fintu™ u korneru za 3, ulece unutra i zakucava u zadnjem minutu za pobedu uz faul Ayona (mislim), tad jos Tavares nije bio znan kosarkaskom svijetu

I njemu je najbolje stajao onaj Randy Marsh meme s mudima u kolicima za malter

Edited by Ratamahatta
  • +1 3
Link to comment
52 minutes ago, Ratamahatta said:



I njemu je najbolje stajao onaj Randy Marsh meme s mudima u kolicima za malter

 

opet kažem, to što si promašio kada si preuzeo odgovornost, ne znači da nemaš muda (jer ne bi ni preuzeo odgovornost), već da nisi dovoljno miran, koncentrisan, vešt, nešto četvrto.

gudura je u finalu svetskog prvenstva protiv nemačke preuzeo odgovornost ali se ispromašivao. 

 

mislim, takve stvari u clutchu se pamte, pa da je dao neke šuteve, bio bi bog ali avaj

poenta je da nikada nije bežao od odgovornosti AKA ima muda ali nije to sve što ti treba u životu

 

recimo, da li postoji igrač sa većim mudima od teokratije? alo to ga ne sprečava da ne pogodi puno šuteva ( :

  • +1 2
Link to comment

Evo Dubaia sledeće godine u ABA ligi, svi glasali za, Partizan jedini protiv.

 

Veselo glasasmo za sopstvenu raku, hvala Čoviću.

Link to comment

zato je čovke vizionar a ti dankan ajdaho;

ako žele da nas izbace iz euroleague, samo se fuzionišemo i budemo kk crvena zvezda beograd na vodi via dubai

 

sve konferencije za štampu će biti u lokalu džejmi olivera, kada otvori, ako nije.

rajko tu konačno popizdi kada mu serviraju jamies shpagetti pomodoro za iljadutrista dinara

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Midgeta said:

Kakva glupaca, Teokratija je ultramegagiga faca za razliku od Vuka "kukuruziste" Kostica, pakao

Taj VK je paradigma srozavanja ono iole sozdanih gradjanskih vrednosti ove zemlje. Baš neprijatna pojava

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Evo Dubaia sledeće godine u ABA ligi, svi glasali za, Partizan jedini protiv.

 

Reko Ostoja ili vrati konju glavu Zorane?

Link to comment
47 minutes ago, MeanM@ said:

Taj VK je paradigma srozavanja ono iole sozdanih gradjanskih vrednosti ove zemlje. Baš neprijatna pojava

 

Grozan je, a ni Orašanin nije mnogo bolja, uhvatila sam jednom neki intervju sa njom, majko moja koja istripovanost kad je krenula da se prosipa kao da je Meril Strip otprilike, pakleno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...